Полезни схеми/тактики

Всичко свързано с Football Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com | FMSupportersBG.org
Публикувай отговор
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Полезни схеми/тактики

Мнение от Davidcho »

Здравейте ФМ Играчи :P
Видях че няма такава тема и мислех да създам.

Целта е да казвате примерно с каква тактика играете,с какво темпо и от този сорт неща :)
Изображение

Изображение

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Полезни схеми/тактики

Мнение от kyynadd »

Много зависи от играчи които имаш и за какво се бориш.
При мен в Етър си личи, че напред съм с едни от най-добрите играчи в Б и затова играя атакуващо. Също добавям и бързо темпо, защото мисля че имам добри тренировки и играчите издържат. Общо взето в Б група не е много важно с каква тактика си. Миналия мач обаче тотално бях объркал тактитака и се усетих в 80' и резултата бе налица 1-1 със Спортсит (Своге). Играх с тактиката с която бих Беласица, но тя е за мачове срещу по-силни отбори.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Полезни схеми/тактики

Мнение от НиКи »

Значи ако нямате играчи от световна класа не давайте Темпо на максимум бързо, защото трети-четвърти пас е грешен. Аз дори с Байерн не играя на макс темпо, а малко преди него. Иначе, както каза Ванката, всичко зависи от това какви играчи имате.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Кирилов

Re: Полезни схеми/тактики

Мнение от Кирилов »

Я играйте с Юве и с тяхната си схема и темпо на макс + Direct pass.Ако противника ви е избрал по-скромна тактика на полувремето ще водите с 2 гола разлика минимум. ;) После обаче успокоете играта и направете смяна - изкарайте някой плеймейкър и на негово място вкарайте или млад футболист или разрушител на играта в центъра тип Емерсон.При правилна игра втората част ще запазите резултата
Публикувай отговор

Обратно към “Football Manager 2008”