Football Manager 2008

Всичко свързано с Football Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com | FMSupportersBG.org
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Football Manager 2008

Мнение от IvanMladenov »

Анонси за FM 2008

Match Flow - Тук има известни промени. Внася още по-голяма доза атмосфера в деня на мача като се включва предварителен преглед на дадения двубой, разговор с отбора, отделни инструкции за отделните играчи, самият мач, полувремето. Най-голямата промяна е в това, че вече няма да можете да спирате мача на пауза, за да правите промени по тактиката. Промените по тактиката ще стават в движение, като по този начин няма да губите връзка с това, какво става на терена.

International Management - Воденето на национален отбор е изцяло преработено за Football Manager 2008. Това включва подобрена връзка с медиите, възможност на даден играч да се откаже от футбол на национално равнище, взаимодействие на треньора с даден играч, пращане на скаути да проучват играчите, които смятате, че може да стават за национали, подобрена система за селекция на националите, избиране на капитан, както и отделяне морала на играчите на национален и клубен, в зависимост как се представят на национално и клубно равнище.

Easier to Use - Очаква се FM2008 да е най-лесният за усвояване мениджър от досега излезлите. Скинът ще е много по изчистен, очаква се също така, съвсем нова система, която ще помогне на новите играчи да усвоят много по-лесно различните аспекти на играта. Обещават ни по-добро позициониране на по-важните бутони за навигация, както и подновен туториъл и мениъл. Също така, докладите на пом. треньора ще улеснят воденето на отбора ви, а и новия календар, включващ списък с по-важните дати през сезона ще направи живота ви доста по-лесен.

Transfer Centre - Съвсем нов начин да ръководите всички сегашни трансфери, който ще направи възможността да отказвате или приемате офертата за даден играч много по-лесна.

Match Engine Improvements - Очаква се страхотно подобрен "match engine". Добавена е възможност да променяте размерите на терена преди началото на сезона, като по този начин го нагласяте със стила си на игра.

Awards re-write - И тук е имало основен ремонт. Системата за награди в играта е не само по прецизна, но включва и награди като европейската златна обувка, както и най-добрите единадесет играчи за всеки клубен и национален тим.

Finances revamp - За да отрази промените в модерния футбол, Sports Interactive подобриха финансовата част на Football Manager 2008. По този начин играта отразява много по-добре промените във футболния свят, с повече информация, достъпна за мениджъра. Това включва приходите в деня на мача, новини за сезонните билети, инвестициите, подобрените спонсорства, победите при бонуси, както и възможността да преразпределяте средствата за заплати и тези за трансфери. По този начин ще ви е много по-лесно да сглобите идеалния състав.

Fan days - Бордът вече може да определя ден за феновете, като по този начин може да се вдигне посещаемостта на стадиона.

Expanded media - Повече възможност за връзка с медиите от когато и да било. Също така, е създадена и нова секция за новини, която показва какво се случва в останалите лиги.

Regenerated player photo's - Всички генерирани футболисти в играта вече имат снимки, благодарение на FaceGen технологията, като по този начин всеки играч придобива по-голяма индивидуалност.

Faster - Записването и зареждането е вече значително много по-бързо. Също така, по-бързо зареждат промените по тактиката и докладите от мачовете.

Какво да кажа, аз го очаквам с нетърпение!
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Football Manager 2008

Мнение от НиКи »

а обявена дата за излизането има ли ?
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Football Manager 2008

Мнение от IvanMladenov »

Казаха Коледа, но така казаха и миналата година, очаквам да излезе както обикновено края на октомври :P
Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Football Manager 2008

Мнение от kanapat »

20.10.2007 ;)
Изображение
Изображение
Изображение
BaLkI

Re: Football Manager 2008

Мнение от BaLkI »

Като ги чета тия анонси направо не мога да чакам :happy: Тва ше е най-якия миниджер до сега :wasntme:
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Football Manager 2008

Мнение от vili4kata »

Мисля да си я изтегля, но кой от двата мениджъра (FIFA Manager или Football Manager) е по-реалистичен :?:
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Football Manager 2008

Мнение от kyynadd »

vili4kata написа:Мисля да си я изтегля, но кой от двата мениджъра (FIFA Manager или Football Manager) е по-реалистичен :?:
Преди мислих че е Фифа, но вече не мисля така. След като схаванха Футбол разбрах че тя е по-реална, пък и доста по-лека. Аз избирам нея.;)
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Re: Football Manager 2008

Мнение от Davidcho »

vili4kata написа:Мисля да си я изтегля, но кой от двата мениджъра (FIFA Manager или Football Manager) е по-реалистичен :?:
FIFA Manager е МнОгО РеАлНа.Но аз предпочитам Футбол Мениджър ;),защото е яка и е по-лесна както каза Кийнад ;)
Изображение

Изображение

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Football Manager 2008

Мнение от kyynadd »

Футбол Мениджър според мен е доста по трудно ако не си я играл досега.
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Re: Football Manager 2008

Мнение от Davidcho »

kyynadd написа:Футбол Мениджър според мен е доста по трудно ако не си я играл досега.
(да не имаш предвид ФИФА Мениджър)Да трудна е,но за да играеш Фифа Мениджър трябва да си просто реален треньор ;].

Off///Ако искаш мрежа на Футбол Мениджър 2007 ми пиши на скайп - la44o1
Изображение

Изображение

Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Football Manager 2008

Мнение от IvanMladenov »

Davidcho написа:
kyynadd написа:Футбол Мениджър според мен е доста по трудно ако не си я играл досега.
(да не имаш предвид ФИФА Мениджър)Да трудна е,но за да играеш Фифа Мениджър трябва да си просто реален треньор ;].

Off///Ако искаш мрежа на Футбол Мениджър 2007 ми пиши на скайп - la44o1
малко множко ще станем ако смяташ да играем сички заедно ;)
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Football Manager 2008

Мнение от kyynadd »

Айде играта излезе. :P
http://torrent.tvskat.net/details.php?i ... 50c7510a3e
matrixrilski

Re: Football Manager 2008

Мнение от matrixrilski »

Аз съм на 51% :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Football Manager 2008

Мнение от НиКи »

:party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: :party: дано да не е фейк :party:
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Football Manager 2008

Мнение от NaFteX »

баси мн бавно на 60.2 процента съм и го тегля хипер бавно
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Football Manager 2008

Мнение от НиКи »

да и аз бях така напраих за нула време 60 процента и почна да тегли с 1 КБ :X

Но затова има замунда
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Football Manager 2008

Мнение от НиКи »

ПЛС помощ - НЕ МОГА ДА Я КРАКНА(не намиран никъде крак) :(
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Football Manager 2008

Мнение от kyynadd »

Крак няма.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Football Manager 2008

Мнение от НиКи »

е как се играе тогава?
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Football Manager 2008

Мнение от kyynadd »

Изчакайте още малко да се появи в замундата.
Публикувай отговор

Обратно към “Football Manager 2008”