Добри играчи

Всичко свързано с Football Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com | FMSupportersBG.org
Публикувай отговор
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Добри играчи

Мнение от kyynadd »

Ако знаете добри играчи казвайте ги тук.

Нападатели:
Франческо Флаки
Патрик Ломски(Patrick Lomski)
Бранимир Костадинов(Branimir Kostadinov)
Богдан Станчу(Bogdan Stancu)

Халфове:
Макс Албак (Albeak) - AMC, може да играе и като МC.
Валери Минкенен - DM/AMC.
Лаури Дала Вале(Lauri Dalla Valle)
Николай Димитров(Nikolay Dimitrov)
Александър Киров(Kirov)
Лъчезар Балтанов(Lachezar Baltanov)
Рене Михелич(Rene Mihelic)
Деян Милованович(Dejan Milovanovic)

Защитници:
Ашер Туби (Asher Tubi) - DR
Веселин Минев(Veselin Minev)
Фабио Фариа(Fabio Faria)

Вратари:
Пиотр Чаплински(Piotr Czaplinski)
Илко Пиргов(Ilko Pirgov)

Това са най-обещаващите играчи при мен. Може би нищо особенно без Туби и Албак. По-късно може да сложа шотове.
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Re: Добри играчи

Мнение от Davidcho »

@kyynadd Добра тема си направил :clap:
Аз викам като казваме добри играчи да слагаме и шот ако искате :)
Вие избирайте :)
Благодаря !
Изображение

Изображение

Изображение
BaLkI

Re: Добри играчи

Мнение от BaLkI »

И аз ще напиша няколко играча,които ще вдигнат класата на отбора,а и ще ви донесат доста пари за в бъдеще:
Вратари:
Пиотр Чаплински(Piotr Czaplinski)-В началото на играта можете да го купите от полския Ягиелония за няколко хиляди.Ще му трябва малко време за да се обиграе в отбора,но след това просто лети между гредите и цената му скача до тавана.В момента при мен рефлексите му са на 20,а повечето от останалите му показатели на 18-19.
Илко Пиргов(Ilko Pirgov)-Нямам преки наблюдения върху него,защото при мен е в Ботев,но когато играя срещу тях никога не успявам да ги бия с много именно заради този страж.
Защитници:
Веселин Минев(Veselin Minev)-Младият ляв защитник на Левски привидно не изглежда кой знае какво,но при мен е наистина невероятен.Играе стабилно и умее да се включва в атаките с добри центрирания.В момента струва милион и двеста хиляди и е несменяем тиуляр,както при мен,така и в националния.
Фабио Фариа(Fabio Faria)-Не знам къде точно играе в началото на играта,но младият централен бранител от Португалия е един от най-добрите ми играчи в момента.Не е кой знае колко скъп,навива се лесно.Аз го купих от Локо(Сф),така че явно не е много претенциозен.
Халфове:
Лаури Дала Вале(Lauri Dalla Valle)-Педполагам,че повечето от вас го знаят.Финландският уондъркид играе в JIPPO(Финландия).Взимайте го колкото се може по-рано,защото след време надали ще можете да се докопате до него...
Николай Димитров(Nikolay Dimitrov),Александър Киров(Kirov) и Лъчезар Балтанов(Lachezar Baltanov)-Тези тримата са едни от най-перспективите таланти в България,Сашо Киров и Ники Димитров иглаят от ляво,а Лъчо е по десният фланг.Просто невероятни са,а и,разбира се,не взимат място за чужденци.
Рене Михелич(Rene Mihelic)-Играе като атакуващ халф,изключително пробивен и техничен е,а и прави добри далечни шутове.
Деян Милованович(Dejan Milovanovic)-За него ще трябва да се поохарчите,защото Цървена звезда не го пускат лесно.В момента който дойде,обаче,знайте,че сте се сдобили с халф от световна класа.
Нападатели:
Патрик Ломски(Patrick Lomski)-Финландец,играе в местния Турун и след време се превръща в новия Сираков(в профила му пишеше "Touted as the next Nasko Sirakov")
Бранимир Костадинов(Branimir Kostadinov)-Младият българин,играещ за Хартс струва няколко стотин хиляди в началото на играта,но побързайте-колкото по-късно го купите,толкова по-скъпо ще ви излезне.
Богдан Станчу(Bogdan Stancu)-Румънец,финишинга му става на 20 след време,така че купувайте!
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Добри играчи

Мнение от kanapat »

BaLkI, Бранимир Костадинов преди малко го взех за 70к на сейва ми с цска и сега от 4,5 мача има 7 гола :)
Изображение
Изображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Добри играчи

Мнение от НиКи »

Пичове, недейте да пишете кой какъв е и т.н. Просто пишете име на латиница и давате шот, няма нужда от обяснения. Да знаете че мойте шса от началото на 2011 год. По късно днеска обещавам да напиша 15-20 имена, после всички да ги сложите в първия пост :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Добри играчи

Мнение от kyynadd »

Аз предлагам аз да ъпдейтвам първия пост с вашите предложения, пък надолу нека седят и обясненията ви. Примерно сега променям първия пост като слагам предложенията на Балки, но неговия пост си стои където е обяснил по-подробно.
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Добри играчи

Мнение от kanapat »

Изображение
Изображение
Изображение
BaLkI

Re: Добри играчи

Мнение от BaLkI »

kyynadd написа:Аз предлагам аз да ъпдейтвам първия пост с вашите предложения, пък надолу нека седят и обясненията ви. Примерно сега променям първия пост като слагам предложенията на Балки, но неговия пост си стои където е обяснил по-подробно.
Не е лошо като идея.Така ще е по-подредено и няма да е нужно да преглеждаш форума два часа за да си намериш нужния играч.
BaLkI

Re: Добри играчи

Мнение от BaLkI »

Значи забравих одеве да кажа Омар Андраде(Omar Andrade)-ST,Рафиня(Rafinha)-AMC(не става дума за тоя от Шалке),Андреа Русото(Andrea Rusotto)-ST(не съм сигурен дали се пише с две С-та или две Т-та :blush: ),Томи Хойланд(Tommy Hoiland)-ST и Кевин Олимпа(Kevin Olimpa)-GK.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Добри играчи

Мнение от НиКи »

Ariel Talias - GK

Изображение

Wang Dalei - GK

Изображение

Miguel Angel Fraga - GK

Изображение

---------------------------------------------------------------------

Marvin Angulo - D/WB/AM R

Изображение

Krum Lovkov - D RC

Изображение

Sebastian Prodl - D C

Изображение

Alexandru Iacob - DC; DM

Изображение

Michael Jansen - D LC

Изображение

Kalle Makinen - D C

Изображение

Jan Polak - D C

Изображение

Mikko Sumusalo - D/WB/AM L

Изображение

-----------------------------------------------------

Miguel Julio - DM

Изображение

Medo - DM; AM C

Изображение

Armon Ben-Naim - AM RC

Изображение

Teemu Turunen - AM LC

Изображение

Eero Korte - AM C

Изображение

Mika Aaritalo - AM RL; ST

Изображение

Patrik Lomski - AM RL; ST

Изображение

Georginio Wijnaldum - AM RLC

Изображение

Steven Defour - AM C

Изображение

Lauri Dalla Valle - AM/F C

Изображение

Eden Hazard - AM/F C

Изображение

Damien Le Tallec - AM/F C

Изображение

--------------------------------------------------------------

Branimir Kostadinov - ST

Изображение

Omar Andrade - ST

Изображение

Israel Sesay - ST

Изображение

Tommi Siekkinen - ST

Изображение

Genero Zeefuik - ST

Изображение
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Добри играчи

Мнение от kyynadd »

Ааа ти си подвижна енциклопедия на тема "добри играчи във фм". Евала. Сега ще си взема някой друг, че сигурно през 2008/2009 ще са евтини още.
BaLkI

Re: Добри играчи

Мнение от BaLkI »

kyynadd написа:сигурно през 2008/2009 ще са евтини още.
Еми аз кво да кажа като съм на сезон 2012/2013.Всички от изброените по-горе струват по 15-20 млн. :wasntme: Добре че много от тях са ми в отбора... :P Въпроса е,че ако искам да си взема някой добър,млад и перспективен играч,той ще трябва да е някой реген със странно име и олигофренско,генерирано от играта лице...Тук вече форумите с добри играчи не важат и е много важно да си имаш добри скаути,което прави играта по-трудна и интересна!
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Добри играчи

Мнение от НиКи »

Да тва с регените си много прав, при мен например се роди един изрод в Узбекистан :rofl: Мислех аз да го зема, ама се сетих че иам много защитници и сигурно пак щяха да пропищят че има много играчи на тяхната позиция и се отказах. И го зеха Барса и сега си берат плодовете. Пълен изрод е, а е само на 19. Междувременно е и уондъркид. Абе много се прецаках, ама кво да се праи.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
BaLkI

Re: Добри играчи

Мнение от BaLkI »

НиКи написа:Да тва с регените си много прав, при мен например се роди един изрод в Узбекистан :rofl: Мислех аз да го зема, ама се сетих че иам много защитници и сигурно пак щяха да пропищят че има много играчи на тяхната позиция и се отказах. И го зеха Барса и сега си берат плодовете. Пълен изрод е, а е само на 19. Междувременно е и уондъркид. Абе много се прецаках, ама кво да се праи.
Еми ако е превъзхождал другите ти защитници е трябвало да го вземеш,а като некой ревне или ще го излъжеш,че ти е в плановете,или ще продадеш някой...Но ти си знаеш най-добре. :) ;)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Добри играчи

Мнение от НиКи »

Абе чак да ги превъзхожда не, ама си е пълен изрод за възрастта си. Ей след малко ше дам шот.


Едит: Ето го изрода:
untitled.JPG
Не го слагайте в първия пост шото е реген.

Едит2: куунадд оправи в първия пост Валери Минкенен, написъл си го Миненкен ;)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Добри играчи

Мнение от kyynadd »

Нека да по събудя темата малко.
Anton Putilo
Млад беларусец, после също става много добър. В началото на играта е на 20г. При мен вече е основна фигура, много добре се включва в атаките, притежава добър дрибъл. Има 4 гола за 8-9 мача което е добре за MC. По-късно ще дам шот.
CSKARA

Re: Добри играчи

Мнение от CSKARA »

Преслав Йорданов - Preslav Yordanov става мн добър играч в началото можете да го купите за около 2-3 k
Мартин Стефанов - Martin Stefanov в началото струва около 100 k аз към 2010 го продадох за 1 милион на тулуза
Братята Мишеви - Mishev,мисля че не са регени но са много добри и 2мата ,особено ако са в един отбор
За сега тези играчи са ми хванали окото ;)
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Добри играчи

Мнение от NaFteX »

Любомир Божинов от Нафтекс.Просто най големия.И в евротурнирите и в първенството ми е с класа над всички
Изображение
Gosh0

Re: Добри играчи

Мнение от Gosh0 »

NaFteX написа:Любомир Божинов от Нафтекс.Просто най големия.И в евротурнирите и в първенството ми е с класа над всички
аз го бях взел в Левски ама се оказа пълна нула и след 2 години слаба игра го продадох на Черноморец
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Добри играчи

Мнение от NaFteX »

Gosh0 написа:
NaFteX написа:Любомир Божинов от Нафтекс.Просто най големия.И в евротурнирите и в първенството ми е с класа над всички
аз го бях взел в Левски ама се оказа пълна нула и след 2 години слаба игра го продадох на Черноморец
Нз може.Ма играя втори сейф и се убеждавам че играе мн добре
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Football Manager 2008”