Добри играчи

Всичко свързано с Football Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com | FMSupportersBG.org
Публикувай отговор
CSKARA

Re: Добри играчи

Мнение от CSKARA »

Ето някой добри играчи който забелязах ( някой са в отбора ми )

Вратари:

Иван Караджов - ЦСКА
Гинчев-ЦСКА

Защитници

Крум Ловков - DC- трябва му един сезон да се обиграе и става машина
Богомил Дяков- WB,DM-мн добър и постоянен играч,може да го използвате почти навсякъде
Александър Събев-WB,DR,-добър играч за някой по малък отбор
Деян Молдованов-DC - Този го купих от Литекс за 1 милион и върши чудесна работа номер едно е при въздрушни двубой,но е малко тромав

Халфове

Костадин Аджов AM C - Уникален халф,след всеки мач или той или Митко Илиев са ми Key Player of the match
Иван и Данайл Мишеви AM C- един сезон им трябва и стават машини,но съм забелязал че двамата заедно не могат си партинират в средата на терена.
Мартин Димитров AM C - подава добре,има усет за удар,бях го пуснал в сателита ми Раднички и осенката му от 20 мача е 7.45 като беше вкарал 10 гола
Ели Зизов - това може да бъде вашия решаващ играч,няколко пъти беше Man of the moment като вкарваше много важни голове и то на не малки отбори,бърз е и добре центрира
Мауро Алегре AM C - добър халф с чувство за удар и мн хубав пас,даже при мен беше стигнал и до младежкия отбор на Аржентина,като след всеки мач за националния отбор ми казваха че изнасял solid perfomance,( тоест мн добро представяне )

Нападатели

Димитър Илиев - Почти във всеки мач вкарва,като само за един сезон цената му беше 100к скочи на 1.2 милиона,има вкарани за 30 мача в първенството 14 гола

Радостин Калчков - Тепърва ще го налагам в първия отбор,но като бях го преотстъпил в сателита си от 24 мача вкара 15 гола и оценка 7.60

Мартин Тошев - И него ще го налагам тепърва, като беше в сателита ми от 15 мача вкара 11 гола с оценка 7.30,и също както си го върнах получих оферта за закупуването му от Бирмингам

Сицеро -купих го от Динамо Москва за 300 к някъде ,беше изпаднал в немилост ,но при мен се съживи и стана за 2 поредни сезона Player of the Season и за 30 мача вкара 18 гола в първенството,също така и вкара много решителни голове ,даже наниза и хетрик в вратата на Ливърпул на Анфийлд,стигна и до националния отбор на Португалия,но за жалост не иска да предподпише..даже никой не иска да го купи,което много ме учудва и няма да взема никакви пари за него :@ а цената му е 1.5 милиона

Ренат Мифтаков - Взех го от юношите на ЦСКА Москва,и за 3 сезона си вдигна цената от2 к на 1 милион,като още на втория му сезон в ЦСКА го искаха от Амкар и Спартак Москва,препоръчвам ви го

Орлин Орлинов - Невероятен играч играе също и като десен халф но аз най често го използвам зад нападателя,

Боян Табаков- ми това според мен ще ми е новият Cicero в отбора ми още на втория си мач за ЦСКА вкара 2 гола на Порто

Габриел Балушев - пратих го в сателита ми и засега се представя чудесно 20 мача 10 гола като оценката му е 7.40

Това е от мен засега по натам ще пиша пак
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Добри играчи

Мнение от kanapat »

Молдованов е тука :)
Изображение
Изображение
Изображение
ivoto
Мнения: 61
Регистриран на: 31 Дек 2007 13:28

Re: Добри играчи

Мнение от ivoto »

тоя манучо има ли на мениджара ??? и как се пише
http://www.city.bg/new/crazy_videos/det ... a885d57cae пЛс гЛаСуВаЙтЕеЕеЕ
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Добри играчи

Мнение от НиКи »

Ако говориш за тоя от Ангола аз го търсих на Huge, ма го няма. И се казва Манушо.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
ancho

Re: Добри играчи

Мнение от ancho »

Малко да посбудя темата :)

Трябва ми нападател за Левски на 8.0.2...Имам 1,6 милиона ама ако може нещо до 1-1,2 милиона :P
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Добри играчи

Мнение от НиКи »

Омар Андраде, Бранимир Костадинов, Евер Гузман, ма последния е малко скъпичък...
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
CSKARA

Re: Добри играчи

Мнение от CSKARA »

Cicero - машина,без пач когато бях цената му беше към 400 000 к,сега незнам колко му е
Препоръчвам ти го за един сезон при мен вкара към 19 гола от 40 мача
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Добри играчи

Мнение от НиКи »

19 от 40 са малко....при мен Андраде е вкарвал 28 от 28 в лигата
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Добри играчи

Мнение от [BFL]Mancho_United »

НиКи написа:Омар Андраде

Тамън за него мислех да питам :) Открих го на ФМ 07 и го поустнах във форума там. Купуваше се на 15 и на 17 вече струваше 700к ;) Всички ,които ме послушаха и го взеха казаха,че е изключителен. Та затова исках да питам на ФМ 08 как е :) Може ли скрийншотче да го видя ква е машинка :P
GLORY GLORY MAN UNITED !
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Добри играчи

Мнение от НиКи »

Ми развития ми сейф дет беше 2016 се прееба(аз си го преебах без да искам), та на него го бях зел и 5 години ме радваше, после го продадох на Аякс само за 16,75 млн, но просто ми трябваха пари.. А иначе беше с луди показатели - Финишинг 19-20, Composure 18-19 и те така :)

П.П. Ако някой играе ФМ 2006 горещо му препоръчвам Александър Яшвили..няма такъв нападател, в ЦСКА при мен е вкарвал 54 гола в 36 мача...
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Добри играчи

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Аз на ФМ06 си бях взел и Саша Яковенко :) Още първия сезон стана най-добрия млад играч в А група. Страхотен е ;)
GLORY GLORY MAN UNITED !
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Добри играчи

Мнение от НиКи »

Дам, като играеше в Lierse беше луд, но сега малко го понамалиха...
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
MdiegoR
Мнения: 114
Регистриран на: 23 Окт 2007 12:43
Местоположение: Козлодуй

Re: Добри играчи

Мнение от MdiegoR »

Аз ви предлагам - Wellington Silva - Marilia. Взех го срещу 2 милиона, но беше от световна класа, стана голмайстор на УЕФА, на 21 години е, няма кой знае какви качества но е страхотен в играта с глава и умее перфектно да изпълнява статични положения. ;)
Football Manager 2008 player
...At the age of just 17, Berbatov moved to the most successful Bulgarian club CSKA Sofia following in the footsteps of his father, Ivan, who also played for the club as a left winger and later as a defender...
mnbbb
Мнения: 40
Регистриран на: 05 Юли 2007 20:20

Re: Добри играчи

Мнение от mnbbb »

СПЕЧЕЛИХ ШАМПИОНСКАТА ЛИГА С ЦСКА СОФИЯ!!!!!!!!!!! :party: :party:
НА 1/8 ЕЛИМИНИРАХ ЛИОН КОИТО БЯХА НА ФИНАЛ ПРЕДНИЯ СЕЗОН ПОСЛЕ БИХ 2 ПЪТИ
БОЛТЪН С4-3 В СОФИЯ И С 4-1 НА РИЙБОК СТЕЙДИУМ ПОСЛЕ НА 1/2 РАВЕН С МИЛАН НА САН СИРО 1-1 И ВТОРИЯ МАч ВЕЛИЗАР ВКАРА В 93 МИНУТА И ГИ БИХ ПОСЛЕ НА ФИНАЛА БИХ ШАМПИОНА БАРЦА С 2-1 СЛЕД КАТО ТЕ МЕ ВОДЕХА ДО 83 МИНУТА В 89 И 91 ПАК ВЕЛИЗАР ГИ НАШИБА МНОГО ЯКО
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Добри играчи

Мнение от НиКи »

Евала, ако наистина си я спечелил :clap: обаче не е тук мястото да го споделиш ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
ancho

Re: Добри играчи

Мнение от ancho »

Нали знаеш...Око да види,ръка да пипне :wasntme:
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Добри играчи

Мнение от kyynadd »

Ако някой ще играе в Б група, ето играчи които са доказано добри за там, а някои и за А група. Само да кажа че в Б група е многооо интересно, голяма тръпка и когато играеш за купата. Даже на моменти ми се иска да се върна там.
Почвам по постове:
Врататри:
Георги Георгиев - взима се за 1 000 от Левски. На 18 години и се развива много. При мен в момента е втори национален вратар! (2011 - септември)
За други не се сещам.
Защитници:
Теодор Банев - десен бек, от Марица (в 8.0.2 вече е в Локо Пд, така че ако някой играе с 8.0.0 ще може да го вземе). Ако имате проблеми с денися бек взимйате го. Младежни национал, също много се развива. Аз го взех, после ми го взеха Славия, мина през ЦСКА и сега е някъде в чужбина.
Владимир Зафиров - централен от Сливен. Много добър защитник и за А група, но идва без проблеми и в Б. Проблемът е че Сливен искат много пари за него, само че аз ги изиграх с една размяна.
Симеон Иванов - от Левски, централен - 1000/2000. Левски го пускат и той се съгласява да дойде. Аз го взех още първия сезон и при мен прекара 4 сезона и го продадох на Генк за 1 милион. Много стабилен играч. При мен също стана национал на България, още като беше при мен.
Адриан Олегов - от Миньор десен и централен. Той си има значителни качества от самото начало на играта затова е и по-скъп. Не е играл при мен, но след като влязох в А група започна да я обикаля с различни отбори. Има качества и за А, проблемът е че е малко скъп и не търпи голямо развитие.
Калин Щърков и Емил Дончев - и двамата за 2 000, леви бекове. Пиша ги заедно защото са идентични играчи. При бяха и двамата, Щърков замина към Славия, а Дончев още е при мен. Емил е младежки национал. Препоръчвам ви него, защото има по голямо ПА, поне при мен се разви по-добре.
Халфове:
Мирослав Загорски - без пари, Странджа-Металург. Луд играч. По качества наистина не е много добър, но е машина. При мен всеки сезон вкарва над 10 гола. Пускайте го като АМС. Невероятен е. Кара 5-ти сезон при мен, национал на България (е резерва е, но има един мач), второ място за футболист на България, футболист на сезона и за А група.
Йосиф Шутев - без пари, Черноморец Несебър. Още един играч който е много добър и без пари. При мен също кара 5-ти сезон като Загорски и още е титуляр. Младежки национал е в началото на играта и има много добри качества за Б група.
Иван Танчовски - около 20 000 от Родопа. Стълб в халфовата линия. Вярно на 31 е, но няма значение. При мен игра до миналия сезон и този се отказа от футбола. През всичките сезони бе титуляр. Прави много асистенции.
Милен Христов - 2 000, Калиакра май беше. Взех го в първата ми игра с Етър, защото тогава играх с крила. Има задоволитени качества за Б група, ако имате проблем с този пост - взимайте го.
Също разгледайте юношите на Левски ЦСКА и си вземете някои обещаващи играчи, но не под наем. Много е лошо под наем, защото след като се влезе в А група губиш играчите следоваттелно сработеноста на отборът и всичко се обърква.
Нападатели:
Тодор Радомиров- 20 000 от Локо Стз на 28 или 27 май беше. Просто този играч си е нападател за А група. Взимайте го ако имате пари, няма да съжелявате, гаранция. Много вкарва. Аз го продадох миналия сезон, защото вече бе на годинки, но му взех 300 000, което за 31 годишен нападател не е малко.
Борис Кондев - без пари, Пирин Разлог. Заедно с Радомиров правят невероятен дует. Кондев е доста качествен играч и се взима без пари. Вземете го, нищо не губите, а много вкарва.
Георги Бижев - Велбъжд около 10 000. Качествен е, но нямам големи наблюдения върху него.
Мартин Тошев - купувайте го още първия сезон. Може да е резерва, но да е при вас. Аз го взех и го продадох за 4 милиона на Левски, без моето съгласие, шефовете като видяха тези пари полудяха и приеха. Искаха го Юве, Андерлехт, Фенерхаче, Борусия, Леверкузен и тн, правете си сметка.

Това е, надявам се да съм бил полезен. Още един път ще кажа, според мен не е хубаво да се взимат играчи под наем. После като напуснат сработеноста в отбора ще изчезне и ще почнат загуби. След като се влезе в А е важно да се гради отбора около едно ядро.
CSKARA

Re: Добри играчи

Мнение от CSKARA »

Бих добавил към списъка ти за Б група също и
Антон Костадинов DM от Локо Мездра
Данаил Мишев AMC от Литекс
Комитов DR от Светкавица
А за Бижев той е по добър от Радомиров поне при мен е така
ivoto
Мнения: 61
Регистриран на: 31 Дек 2007 13:28

Re: Добри играчи

Мнение от ivoto »

Birkir Bjarnason


Това момче много ме очарова . Играе ми в Левски играе като халф(навсякаде без дефанзивен) 18 му е кросинг и спийд дриблира 17 но той е 1988 и ще става все по-добър и това ми е заместника на Николай Димитров
http://www.city.bg/new/crazy_videos/det ... a885d57cae пЛс гЛаСуВаЙтЕеЕеЕ
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Добри играчи

Мнение от kanapat »

кой сезон си щото ако е реген.. :rofl:
Изображение
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Football Manager 2008”