Въпроси и отговори

Всичко свързано с Football Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com | FMSupportersBG.org
Публикувай отговор
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: Въпроси и отговори

Мнение от monibgole »

toskobg, ето ти решението:

1. Отиваш в "Options" и натискаш "Preferences"
2. В ляво намери бутона "Display and Sound"
3. Махни отметката на "Show Graphical Attributes in Profile"

Изображение

Дано това реши проблема.
Кирилов

Re: Въпроси и отговори

Мнение от Кирилов »

Аз имам проблем - регистрирал съм за участието ми в групите за ШЛ (играя с МИлан) само юноши,без да искам,и сега не мога да си използвам силните играчи при мачовете ми в ШЛ. pls help :sweating:
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Въпроси и отговори

Мнение от НиКи »

Няма как. Твоя грешка.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
zidane_10

Re: Въпроси и отговори

Мнение от zidane_10 »

някой може ли да ми каже от кьде да си изтегля за сички football manager екипи и други подобни неща :wasntme: ??
explorers

Re: Въпроси и отговори

Мнение от explorers »

искам да питам как мога да видя всички играчи които са за продан и кои играчи са със свободен агент.
искам и да питам защо немога да купувам играчи от бг.първенството примерно искам да купя Ники Димитров от Левски а когато го търся ми исписва че няма такъв играч
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Въпроси и отговори

Мнение от IvanMladenov »

explorers написа:искам да питам как мога да видя всички играчи които са за продан и кои играчи са със свободен агент.
искам и да питам защо немога да купувам играчи от бг.първенството примерно искам да купя Ники Димитров от Левски а когато го търся ми исписва че няма такъв играч
ако играеш с отбор извън българия, няма да ти изкарва 99% от българските играчи в А Група ако в началото на играта не зададеш да ти зарежда отборите от България, и от страната в която ще играеш...
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Въпроси и отговори

Мнение от НиКи »

Или пък да се използва Load all players from ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: Въпроси и отговори

Мнение от volov_fan »

IvanMladenov написа:
explorers написа:искам да питам как мога да видя всички играчи които са за продан и кои играчи са със свободен агент.
искам и да питам защо немога да купувам играчи от бг.първенството примерно искам да купя Ники Димитров от Левски а когато го търся ми исписва че няма такъв играч
ако играеш с отбор извън българия, няма да ти изкарва 99% от българските играчи в А Група ако в началото на играта не зададеш да ти зарежда отборите от България, и от страната в която ще играеш...
А,ако заредим освен българско първенство например и някое друго дали ще зарежда по-бавно?
XaXo
Мнения: 67
Регистриран на: 14 Авг 2007 22:15
Местоположение: Pm

Re: Въпроси и отговори

Мнение от XaXo »

Начи аз съм начинаещ,та въпроса ми е как се симулират дните?
ivoto
Мнения: 61
Регистриран на: 31 Дек 2007 13:28

Re: Въпроси и отговори

Мнение от ivoto »

Team Setting--->On Holliday и след това си избираш до кога искаш да се симулират дните

П.С Ако съм сгрешил нещо някой да ме поправи
http://www.city.bg/new/crazy_videos/det ... a885d57cae пЛс гЛаСуВаЙтЕеЕеЕ
explorers

Re: Въпроси и отговори

Мнение от explorers »

А как става подновяването на договора със даден отбор тъи като ме уволниха само след 1 сезон.Аз си трябва да направя нещо че да ми подновят договора или се дължи на представянето на клуба
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: Въпроси и отговори

Мнение от monibgole »

Еми експолър виж, ако отбора ти не е изпълнил целите за сезона и представянето му е било доста зле според директорите те няма да ти подновят договора и те изхвърлят. Иначе те като ти предлагат ти го предлагат някъде 3-6 месеца преди края на договора.
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: Въпроси и отговори

Мнение от volov_fan »

explorers написа:А как става подновяването на договора със даден отбор тъи като ме уволниха само след 1 сезон.Аз си трябва да направя нещо че да ми подновят договора или се дължи на представянето на клуба
Moжеш да дадеш Resign,след това Add new manager избираш си отново твоя отбор ;)
explorers

Re: Въпроси и отговори

Мнение от explorers »

искам да питам и защо уменията на играчите ми падат ас ли неправя нещо както трябва
давам на Trainig - Coaches - Auto Assign All и тренйорите си поделят кои умения да тренират да не би да трябва да имам повече менеджери
XaXo
Мнения: 67
Регистриран на: 14 Авг 2007 22:15
Местоположение: Pm

Re: Въпроси и отговори

Мнение от XaXo »

ivoto написа:Team Setting--->On Holliday и след това си избираш до кога искаш да се симулират дните

П.С Ако съм сгрешил нещо някой да ме поправи
Аз научих да ги симулирам долу в дясно стрелката.Как да разменям футболисти между моя отбор и сателита ми?Направих си Странджа-Металург за сателитен отбор.
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: Въпроси и отговори

Мнение от volov_fan »

XaXo написа:
ivoto написа:Team Setting--->On Holliday и след това си избираш до кога искаш да се симулират дните

П.С Ако съм сгрешил нещо някой да ме поправи
Аз научих да ги симулирам долу в дясно стрелката.Как да разменям футболисти между моя отбор и сателита ми?Направих си Странджа-Металург за сателитен отбор.[/
Десен бутон върху футболиста Move to affilite/нещо такова/ club :) ,но можеш само през трансферния прозорец да ги пращаш ;)
explorers

Re: Въпроси и отговори

Мнение от explorers »

http://www.prikachi.com/files/198160l.jpg някои знае ли как мога да симулирам резултатите от турнирите да ми зареждат по бързо тъи като чакам по 3-4 мин докато ми
испише сички резултати
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: Въпроси и отговори

Мнение от volov_fan »

explorers написа:http://www.prikachi.com/files/198160l.jpg някои знае ли как мога да симулирам резултатите от турнирите да ми зареждат по бързо тъи като чакам по 3-4 мин докато ми
испише сички резултати
Мда и на мене ми се случва да чакам по някой път ... даже и повече
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Въпроси и отговори

Мнение от НиКи »

Няма начин...винаги ше си зарежда.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Football Manager 2008”