UEFA EURO 2008

Всичко свързано с играта UEFA Euro 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
Публикувай отговор
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

UEFA EURO 2008

Мнение от vili4kata »

Какво мислите за предстоящата игра? По-добра ли ще е от ФИФА 08, ще има ли лицензи на вички отбори и т.н. Всичко за играта дискутирайте тук.
Аз мисля, че ще бъде доста по-добра от ФИФА 08 и ще има доста нови неща.
П.П. Ако може само да направите един раздел UEFA EURO 2008 и да преместите темата вътре. :wasntme:
Galen

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от Galen »

Кога ще излиза тази игра?
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от НиКи »

няма да има абсолютно никаква разлика с 08 1000 процента ако щете няма да се пуска новата графика за PC щото "никоя видео карта на пазара няма да я подържа", поне така казаха от ЕА ;) Иначе лицензите, еми то ако лицензи няма напрао ше е срам.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от kyynadd »

Няма да е добра.
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от vili4kata »

Galen написа:Кога ще излиза тази игра?
Би трябвало да излезе месец Май. ;)
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от napster »

дори няма да я изтегля . поредния боклук (с извинение)
А това че 09 ще е с Некст-ген дано да е така , а не да се извиняват с некви тъпотии от рода на "някои карти няма да се подържат" . Иначе на ПС3 и Кашона според мен пак ще е по-добра версията от колкото на ПЦ
Изображение
Silvera

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от Silvera »

както говориме за евро 2008 световното 2006 беше със 3д публика а ма кво стана немаше я в фифа 07 е ми може да ни дадт яка игра :party: :party: :party:
BaLkI

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от BaLkI »

Silvera написа:както говориме за евро 2008 световното 2006 беше със 3д публика а ма кво стана немаше я в фифа 07 е ми може да ни дадт яка игра :party: :party: :party:
Едва ли.....
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от vili4kata »

BaLkI написа:
Silvera написа:както говориме за евро 2008 световното 2006 беше със 3д публика а ма кво стана немаше я в фифа 07 е ми може да ни дадт яка игра :party: :party: :party:
Едва ли.....
Възможно е, понеже виж как се изложиха с FIFA 08. Може да са решили да се реваншират. :)
Silvera

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от Silvera »

ще видим до тогава съм си зел новата видио карта аз играя фифа 08 до нас има пс клуб и там я връткам защо мойто карта е MX
keyelpk

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от keyelpk »

искам да спомена, че лицензите винаги ги е имало на игрите ЕВРО- ще ги има пак, спокс! пък и от уефа са пичове те не правят излишно проблеми
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от napster »

vili4kata написа:
BaLkI написа:
Silvera написа:както говориме за евро 2008 световното 2006 беше със 3д публика а ма кво стана немаше я в фифа 07 е ми може да ни дадт яка игра :party: :party: :party:
Едва ли.....
Възможно е, понеже виж как се изложиха с FIFA 08. Може да са решили да се реваншират. :)
Те и с 2004 (до 2008вкл.) се изложиха , ама и до сега не са се реванширари ... Единствената която съм играл повече от 10 часа е 2006 и то не PC вариянта ами PS2
Изображение
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от vili4kata »

Е, то няма много информация така като гледам... :giggle:
j0k3ra

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от j0k3ra »

Е най-малкото има дата на излизане :D :D Ся да не искаме много :P
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от Levski_forever »

Анонсираха UEFA EURO 2008



Компания Electronic Arts, неизменния създател и издател на всевъзможни футболни серии, се кани след няколко месеца да пусне още един футболен симулатор: UEFA EURO 2008.

Още със създаването си играта е съгласувана с организационния комитет на УЕФА, което означава, че всички отбори, играчи и стадиони ще са базирани на реално съществуващи. Това ще позволи на всеки футболен фен да поведе любимият си отбор от най-ранния стадии на турнира до самия финал. Естествено, този факт, не гарантира успеха на любимият ти отбор и в реалния живот, но в крайна сметка, ще има с какво да се утешим в случай на разгром.

Засега няма много информация относно енжина на играта, но създателите ни уверяват, че той ще бъде нов и реализма ще е на ниво.

Играта ще излезе както за РС така и за ред конзоли (PS2/PS3/PSP/X360). В Европа релииза на UEFA EURO 2008 е заплануван за 11 април. А дали ще стане дисциплина от палитрата на WCG, засега не е ясно — това могат да кажат само феновете. Което ни кара да ви подсетим, че още можете да гласувате за дисциплините на официалният сайт на WCG. http://www.worldcybergames.com/
@Sportal.bg
Изображение
fifa08

Fifa Street 3

Мнение от fifa08 »

не е тука мястото ама някой може ли да каже кога ще излезе фифа стрийт 3 за комп. и за пс2??
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Fifa Street 3

Мнение от vili4kata »

fifa08 написа:не е тука мястото ама някой може ли да каже кога ще излезе фифа стрийт 3 за комп. и за пс2??
За компютър (РС) играта няма да излиза. ;) А за PS - не знам... :X
XaXo
Мнения: 67
Регистриран на: 14 Авг 2007 22:15
Местоположение: Pm

Re: Fifa Street 3

Мнение от XaXo »

vili4kata написа:
fifa08 написа:не е тука мястото ама някой може ли да каже кога ще излезе фифа стрийт 3 за комп. и за пс2??
За компютър (РС) играта няма да излиза. ;) А за PS - не знам... :X
Ами аз на мачовете от Премиършип гледам отстрани на рекламите пишеше на 22,значи вече е излязла ;)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Fifa Street 3

Мнение от vili4kata »

XaXo написа:
vili4kata написа:
fifa08 написа:не е тука мястото ама някой може ли да каже кога ще излезе фифа стрийт 3 за комп. и за пс2??
За компютър (РС) играта няма да излиза. ;) А за PS - не знам... :X
Ами аз на мачовете от Премиършип гледам отстрани на рекламите пишеше на 22,значи вече е излязла ;)
Най-вероятно на 22-ри е за чужбина, а тук ще излезе по-късно. ;)
Публикувай отговор

Обратно към “UEFA Euro 2008”