UEFA EURO 2008

Всичко свързано с играта UEFA Euro 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
Публикувай отговор
th3_hun7er

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от th3_hun7er »

Момчета , играта излиза в Европа на 18 април така ,че я чакайте късния следобед на 18 за БГ тракерите :) Както попринцип става понеже не сме в часовата зона на всички страни от Европа.. Дано Европейския релийз да е добър ,за да не стане като Assasin's Creed Европейския релийз беше пълен с бъгове , и като излезе в Америка направиха хубав релийз.. Дано не се чака до 20 май !
L3vSkAr

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от L3vSkAr »

Айде честито ви евро, играта излезе http://arenabg.com/details.php?id=266ae ... f4f2&comms

:bounce: :bounce: :party: :party: :party: :party: :party:
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от napster »

fifa08 написа:абе пичове усетихте ли кви сте такива критици.не е въпроса да са виждат на сульо ръкавиците или на треньора кариесите...по-важното е да усетиш тръпката от самата игра,аз лично я усетих.и престанете с тея обиди към ЕА щото ако не съществуваше тая фирма щяхте да си пишете само по форумчетата и т.н..


ПС:Аз съм доволен и това беше лично мое мнение...
Хахахах усети ли се каква тъпотия каза :rofl:
По-скоро ако ги нямаше от ЕА , нямаше да е толкова орязана от към клубове играта на КОНАМИ, ама айде.
И в момента ЕА е най-оплюваната компания в света (в сферата на гейминга) заради малоумните игри които правят.
В крайна сметка масови рекламни кампаний и игри-боклуци.


П.П. За тези които не знаят, ЕА имат екслузивни права над Премиършип и още много първенства, и заради това Конами не могат да закупят нищо.
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от AntrAcsA »

Да наистина , сега като се замисля ОГРОМНА загуба е , че не КОНАМИ правят ЕУРОТО .. леле ква игра щаха да направят ;(
crazy32

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от crazy32 »

AntrAcsA написа:Да наистина , сега като се замисля ОГРОМНА загуба е , че не КОНАМИ правят ЕУРОТО .. леле ква игра щаха да направят ;(
Тъпа :D
UltraLevski

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от UltraLevski »

БАН !!!

by AntrAcsA
levski_vasko

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от levski_vasko »

играта като цяло е малко по-нетъпа от фифа 08.Само едно ми е чудно,кой малоумник е измислил тва Be a pro?Това е най-голямата простотия. :|
nakamura

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от nakamura »

levski_vasko написа:играта като цяло е малко по-нетъпа от фифа 08.Само едно ми е чудно,кой малоумник е измислил тва Be a pro?Това е най-голямата простотия. :|
тва Be a pro да не ти е дадено да го играеш задължително аз го играя и ми харесва ето има пес-там няма Be a pro просто не играй игрите на ЕА... ;)
levski_vasko

Re: UEFA EURO 2008

Мнение от levski_vasko »

nakamura написа:
levski_vasko написа:играта като цяло е малко по-нетъпа от фифа 08.Само едно ми е чудно,кой малоумник е измислил тва Be a pro?Това е най-голямата простотия. :|
тва Be a pro да не ти е дадено да го играеш задължително аз го играя и ми харесва ето има пес-там няма Be a pro просто не играй игрите на ЕА... ;)
ти май не си играл много много евро 2008,защото в European Campaign Be a pro е задължително.Мерси за съвета,но отдавна играя ПЕС ;)
Публикувай отговор

Обратно към “UEFA Euro 2008”