Новите първенства във FIFA 09.

Всичко свързано с FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от ochko »

Да, виж примерно, ПЕС феновете как се вълнуват дълбоко от това кой ще им е на обложката. Хахахха. Един лицензиран играч... И щом толкова не ви пука за лицензите, защо тогава нон-стоп се интересувате кои ще са нови отбори и първенства??? Смешна работа.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от AntrAcsA »

Кой ти каза , че ни интересува ?? На мен ми е през оная работа кои отбори са в играта ако ще да сложат Бъгс Бъни и Долалд Дък пак ще съм доволен щото пак ще е по добра и по реална от ФИФА ;)
razbiva4at
Мнения: 43
Регистриран на: 11 Авг 2008 16:34

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от razbiva4at »

Але да иба мамата на ЕА те са толкова прости има поне 10 девизии кои наща българската е много по добра . FIFA 2010 вече трябва да има и българското първенство
Di Canio

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от Di Canio »

AntrAcsA написа:Кой ти каза , че ни интересува ?? На мен ми е през оная работа кои отбори са в играта ако ще да сложат Бъгс Бъни и Долалд Дък пак ще съм доволен щото пак ще е по добра и по реална от ФИФА ;)
Наистина си прав. Точно така е. За футболния фен е важна реалността, а с Бъгс Бъни, Долалд Дък, Пелоков, Барбуков и многото триъгълници, квадратчета играта е доста ПО-РЕАЛНА от ФИФА, където всичко е детско :rofl: :happy:

Edit: Да не забравяме и мега-грандиозните дербита в пес-а MAN BLUE - MAN RED :party: :rofl:
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от napster »

Di Canio написа:
AntrAcsA написа:Кой ти каза , че ни интересува ?? На мен ми е през оная работа кои отбори са в играта ако ще да сложат Бъгс Бъни и Долалд Дък пак ще съм доволен щото пак ще е по добра и по реална от ФИФА ;)
Наистина си прав. Точно така е. За футболния фен е важна реалността, а с Бъгс Бъни, Долалд Дък, Пелоков, Барбуков и многото триъгълници, квадратчета играта е доста ПО-РЕАЛНА от ФИФА, където всичко е детско :rofl: :happy:

Edit: Да не забравяме и мега-грандиозните дербита в пес-а MAN BLUE - MAN RED :party: :rofl:
Самият енджин на PES е каде каде по-реален. Даже и с измислени отбори играта си остава по-добрата. Само пари игра не правят. Само че ЕА и вие така си мислите.
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от AntrAcsA »

Di Canio написа:
AntrAcsA написа:Кой ти каза , че ни интересува ?? На мен ми е през оная работа кои отбори са в играта ако ще да сложат Бъгс Бъни и Долалд Дък пак ще съм доволен щото пак ще е по добра и по реална от ФИФА ;)
Наистина си прав. Точно така е. За футболния фен е важна реалността, а с Бъгс Бъни, Долалд Дък, Пелоков, Барбуков и многото триъгълници, квадратчета играта е доста ПО-РЕАЛНА от ФИФА, където всичко е детско :rofl: :happy:

Edit: Да не забравяме и мега-грандиозните дербита в пес-а MAN BLUE - MAN RED :party: :rofl:
Ае смешник .. я ми покажи каде в песа графиката е триъгалничета и квадратчета ?? Носичи кривогледия си поглед към подписа ми ... И явно си дооооооста не проницателн защото казах , че и с БЪГС БЪНИ ПЕСа пак ще е по реален от ФУФА ;) праи сметка !
shamara93

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от shamara93 »

Няма значение дали играете ПЕС или ФИФА , ние сме БЪЛГАРИ и едно е ясно - ТРЯБВА ДА ИМА БГ лига
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от napster »

shamara93 написа:Няма значение дали играете ПЕС или ФИФА , ние сме БЪЛГАРИ и едно е ясно - ТРЯБВА ДА ИМА БГ лига
Dont not fear! The BFL-Team is here!
Изображение
Mapuo

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от Mapuo »

Аз ще ви кажа кой са лигите на 03.10 или 14.10 :D
TiberiuM
Мнения: 82
Регистриран на: 29 Мар 2008 23:03

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от TiberiuM »

Спам!!
filipo

Re: НОВИТЕ ПАРВЕНСТВА В ФИФА 2009

Мнение от filipo »

__SaNd1__ написа:Това вече го знаем :hi:
На моята фифа ги няма новите първенства.От каде мога да си ги сваля?
Stargate
Мнения: 76
Регистриран на: 18 Май 2008 11:44

Re: НОВИТЕ ПАРВЕНСТВА В ФИФА 2009

Мнение от Stargate »

На моята фифа ги няма новите първенства.От каде мога да си ги сваля?
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

Re: НОВИТЕ ПАРВЕНСТВА В ФИФА 2009

Мнение от unknown25 »

maniakapetko написа:Миналата година нашия Меси изглаждаше по-добре-да де то всеки футболист изгледаше по-добре. :giggle:
Само да кажа, че на ПЕС има няколко добре направени футболиста - Меси, Роналдо ... А играчи като Торес и "Бенбатов" въобще не си приличаха. На ФИФА 08 Мачей Журавски (който въобще не е от класата на Меси) от Селтик си приличаше много като още много, много бяха също добре направени а на ФИФА 09 още по-добре колкото и да не ви се иска да го признаете. Даже още на ФИФА 2005 имаше играчи, които още си мечтаете да са лицензирани на вашия китайски БОКЛУК. Вярно на ПЕС графиката е 2 пъти по-добра от на ФИФА, но предпочитам да играя Мениджър Моуд и 30 първенства отколкото "Master League" със 4 лицензирани пъвенства, като 30, 40% от отборите не са лицензирани, а на фифата те са едва 10 ... 2 думи - FIFA 4ever!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: НОВИТЕ ПАРВЕНСТВА В ФИФА 2009

Мнение от MoNteSo »

unknown25 написа:
maniakapetko написа:Миналата година нашия Меси изглаждаше по-добре-да де то всеки футболист изгледаше по-добре. :giggle:
Само да кажа, че на ПЕС има няколко добре направени футболиста - Меси, Роналдо ... А играчи като Торес и "Бенбатов" въобще не си приличаха. На ФИФА 08 Мачей Журавски (който въобще не е от класата на Меси) от Селтик си приличаше много като още много, много бяха също добре направени а на ФИФА 09 още по-добре колкото и да не ви се иска да го признаете. Даже още на ФИФА 2005 имаше играчи, които още си мечтаете да са лицензирани на вашия китайски БОКЛУК. Вярно на ПЕС графиката е 2 пъти по-добра от на ФИФА, но предпочитам да играя Мениджър Моуд и 30 първенства отколкото "Master League" със 4 лицензирани пъвенства, като 30, 40% от отборите не са лицензирани, а на фифата те са едва 10 ... 2 думи - FIFA 4ever!
Играта е японска, Бербатов отдавна е лицензиран в нея, а ти явно изобщо не си запознат, както с фифата така и с пес-а... Роналдиньо, който е рекламно лице на играта(ви) е направен по-добре в пес-а от колкото в чавето на EA.При това говоря за версията на x360.
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от unknown25 »

Виж EA не се стараят само върху няколко играчи а в много повече... Споменах по-горе, че има играчи от Селтик които си приличат а това си е още от ФИФА 2005 пак го казвам. 4 Първенства на кръст, не напълно лицензирани ...
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от MoNteSo »

unknown25 написа:Виж EA не се стараят само върху няколко играчи а в много повече... Споменах по-горе, че има играчи от Селтик които си приличат а това си е още от ФИФА 2005 пак го казвам. 4 Първенства на кръст, не напълно лицензирани ...
Лицензите не са всичко, а и OF-ове за оправяне на отборите колкото щеш.А колкото до лицата, си спомням, че Антракса беше направил една идеална анимация сравняваща face-вете на 2-те игри.плс ако някой я има да даде линк!

п.п. а и колко пъти си играл в турското, шведското или американското първенство ?
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

Re: Новите първенства във FIFA 09.

Мнение от unknown25 »

MoNteSo написа:п.п. а и колко пъти си играл в турското, шведското или американското първенство ?
Виж така играта става по-реална. Кажи ми кое му е по-хубаво да играеш С Френското, Английското, Испанското и Италианското първенство, от колкото с 3, 4 пъти повече първенства...
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2009”