Имам 2 въпроса

Всичко свързано с FIFA Manager 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 09 v1.0 | BFL FIFAM 09 v1.1
Публикувай отговор
2SHAE
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2008 19:48

Имам 2 въпроса

Мнение от 2SHAE »

Здравейте играя мениджъра отдавна и така и не научих какво значат тези иконки коити излизат под Stamina някой може ли да ми каже за какво служат тези иконки и да попитам друго значи купих няколко играча и участвам във един турнир мисля,че Euro Trophy не се загледах и 2 от тези играчи не ми дава да ги сложа във състава когато играя мач от този турнир защо така?И да попитам другото което исках да попитам значи пуснах си Player Manager и ми даде да си направя играч направих го сложих го във Тотнъм обаче не ми го изкарваше във едитора след това реших през едитора да си го направя със същите имена и така нататък и стана във отбора само се ъпдейтна рейтинга на играча едитнах го,защото исках да си сложа моя снимка и стана,но незнам дали не прецаках това Player manager не ми изкарва нищо всеедно,че не съм избирал Player Manager,но и за първи път го пробвам това обяснете как да разбера дали още съм му мениджър и как да качвам още точки на играча ми?

EDIT: Забравих да кажа,че на двата играчи които не ми дава използвам в турнира под Stamina имат иконка една зачеркната купа
daniel4o92
Мнения: 74
Регистриран на: 10 Дек 2008 20:56

Re: Имам 2 въпроса

Мнение от daniel4o92 »

Здравей пич.Сега да ти кажа за играча който си направил немога да ти помогна.Но за това за играчите ти е за това защото си ги закупил през зимният трансферен прозорец и са играли със старите си отбори в този турнир.Тоест ще можеш да играеш с тях чак през другия сезон.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2009”