Pro Evolution Soccer 2009 Release!!!

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
enio84
Мнения: 68
Регистриран на: 16 Юни 2007 09:57

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от enio84 »

Hякой може ли дами каже как да си импортна лице. Свалих си няколко на Арсенал, но няма никакво обяснение къде трябва да се импортнат или ребилдват. Моля, някой ако знае да каже как става работата?
Jawor

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от Jawor »

Искам да попитам този релийз http://zamunda.net/details.php?id=144702&hit=1 който е 1.44 ГБ ако го издърпам и инсталирам ще имам ли някакви проблеми с китсървъри и слагане на ОФ и т.н :^) ? Защото имам малък хард ,затова питам :) :shake: :shake:
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от maniakapetko »

Jawor написа:Искам да попитам този релийз http://zamunda.net/details.php?id=144702&hit=1 който е 1.44 ГБ ако го издърпам и инсталирам ще имам ли някакви проблеми с китсървъри и слагане на ОФ и т.н :^) ? Защото имам малък хард ,затова питам :) :shake: :shake:
Най-вероятно да,риповете понякога са доста преебани от към разни неща за да им се намали размера.Но все пак пробвай.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от NaFteX »

Хора какво стана с патча който щяха да пускат Конами
Изображение
Futbolische_90
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Сеп 2008 23:46
Местоположение: Лом

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от Futbolische_90 »

Излезна пача ето ти линк : http://pes-bg.com/forum/index.php?f=7&t ... =viewtopic
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от MoNteSo »

Предполагам, че говорят за 1.20.
h3aDsh07

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от h3aDsh07 »

без оригиналната игра може ли да се играе в нета с този пач? :think:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от AntrAcsA »

:rofl: Представяте ли си ??? Конами да пуснат официален пач ,с който може да играеш онлайн с нелегални копия :giggle: Ае хора мислете малко преди да напишите нещо .
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от NaFteX »

Е тоз патч сега за какво за да се играе онлайн или дет оправа тренсферите и добавя някой отбори
Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от maniakapetko »

Naftex точно един пост над теб Антракса се смее,че не може от Конами да си пуснат пач,които да позволява да се играе с пиратски игри мулти.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от NaFteX »

maniakapetko написа:Naftex точно един пост над теб Антракса се смее,че не може от Конами да си пуснат пач,които да позволява да се играе с пиратски игри мулти.
неме разбра. Имах предвид дали е патч който оправя трасферите и добавя някой отбори още което беше казано още с излизането на играта че ще има такъв патч или е някакъв патч за игра онлайн с оригинална игра
Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от maniakapetko »

Не тоя за отборите се чака още.Иначе май оправя няколко бъга с сейвовете в БаЛ и няколко добавки за мултито се слагат.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
h3aDsh07

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от h3aDsh07 »

на каква трудност играете :hi:
на Professional ми е трудничко мн съм слаб;Д
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от Becks »

h3aDsh07 написа:на каква трудност играете :hi:
на Professional ми е трудничко мн съм слаб;Д
Top player :hi: Инче BaL го играя на Regular
Изображение
Futbolische_90
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Сеп 2008 23:46
Местоположение: Лом

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от Futbolische_90 »

Top player и аз кат Becks самоче Become a legend го играя на Profesional
levski_vasko

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от levski_vasko »

Само аз ли разбрах,че в тоя ПЕС ще могат да се слагат песни на агитките от меню Edit :|
Futbolische_90
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Сеп 2008 23:46
Местоположение: Лом

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от Futbolische_90 »

май само ти знаеш :D би ли споделил с нас как става !?!?!
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release

Мнение от IvanMladenov »

Тази опция я има само за PS3. За XBOX360 и PC може само да се избират от готовите песни.
Изображение
Jawor

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release!!!

Мнение от Jawor »

Я нека който е запознат да прати линк откъдето да си поръчам НАЙ-ЕВТИНИЯ вариант за джойстик,че да мога да играя ПЕС 2009 на компютъра ми :) Мерси предварително :blush:

ЕДИТ:Поразтърсих се малко из нета и намерих този http://get.bg/catalog/product_info.php? ... s_id=26460 Какво ще кажете за него?Става ли да го слагам в юсб-то и да играя ПЕС 2009 с приятели ? 1 вс 1 ?! :blush: :|
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Pro Evolution Soccer 2009 Release!!!

Мнение от MoNteSo »

Jawor написа:Я нека който е запознат да прати линк откъдето да си поръчам НАЙ-ЕВТИНИЯ вариант за джойстик,че да мога да играя ПЕС 2009 на компютъра ми :) Мерси предварително :blush:

ЕДИТ:Поразтърсих се малко из нета и намерих този http://get.bg/catalog/product_info.php? ... s_id=26460 Какво ще кажете за него?Става ли да го слагам в юсб-то и да играя ПЕС 2009 с приятели ? 1 вс 1 ?! :blush: :|
Абе става.Аз бях с почти същия само, че пишеше Cowboy и си го бях взел от Илиенци за 10 кинта.Чувам тука от доста хора един си поръчва джойстик за 40 лева, друг имал за 60, даже по един форум и нещо за 100 лева четох... пълни глупости.И двата ми джойстика бяха строшени насилствено иначе съм сигурен, че все още щях да си ги използвам... ето втория на какво прилича в момента:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2009”