Become a Legend - Вашата легенда

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
pirin_1922

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от pirin_1922 »

Аз играя вече от две седмици след като си преинсталирах Уиндоса.Играя централен халф и съм 2ри сезон в Атлетико Мадрид.Първия ми сезон беше в Спортинг Лисабон там имах 17 мача и 6 гола.Играя на Регулар,все пак съм халф. :giggle: След първия полусезон на зимната пауза ме поискаха Фейенорд , Хъл Сити и Нюкасъл,но реших да си остана в Лисабон.След края на сезона през лятния трансферен прозорец ме искаха Атлетико Мадрид,Аякс и да преподпиша със Спортин,но аз реших да ходя в по- силно първенство и сега играя в Атл.Мадрид. :)
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от elit_sofia »

Можете ли да ми помогнете.Купих си играта за ПС2 и започнах БаЛ,но нямам бутонките в смисъл те не сами адидас,найк или пума,а обикновенните едноцветни които са на ПЕС.
Изображение
beggginer

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от beggginer »

За PS2 играта ползва стария енджийн. :)
cskarcheto0o0

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от cskarcheto0o0 »

може ли някой да ми каже за какво и как се използва Legend Editora?мерси предв
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от m0za4k0 »

За да си едитваш легендата, от което няма никакъв смисъл, ако искаш да усетиш реалността на играта ;]
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
cskarcheto0o0

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от cskarcheto0o0 »

m0za4k0 а как по то4но става 4е нещо не мога да се опрая?
cskarcheto0o0

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от cskarcheto0o0 »

може ли все пак някой да ми каже как по то4но се едитва с Legend Edior :P :S ?
Mapuooo
Мнения: 29
Регистриран на: 03 Мар 2009 11:11

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от Mapuooo »

Ето ме и мене здравейите на всички първо почнах във Мидълзбро (анг) 1 сезон . бях голмайстиор в Англия както и 1ви по асистенции .
След това отидох в ХАмбургер (Гер) там изиграх 1 полусезон и ме купха Байерн Мюнхен и сега се развивам със 1 от големите звезди : Рибери Подолски Клозе и др :party: :rofl:
I Love Ju
vict0r
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Авг 2008 12:36

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vict0r »

На мен първата легенда ми омръзна след като на 27 вече бях спечелил почти всичко и реших да си направя нова. За да ми е възможно най-трудно се направих CF, левичар на top player, с физиката на Рууни. Започнах в Боро, но тези са уникални некадърници там, не могат два паса да вържат и едвам изкарах един сезон с 5 победи и 6 равни, сметнете за какво говоря и отдидох в Нюкасъл. Там играя, имам 8 гола за 30 мача от които 5 победни. Имаме общо 6 победи и сме 19 в класирането. Голяма трагедия направо. Сега приключва вторият сезон и ще гледам да се преместя някъде ако има оферти от добри отбори, иначе оставам пак в мъките. Не мога да разбера защо не ми подават, ами все Оуен и Мартинс гледат да минат през пет човека, ами не става. Сега сме в серия - три поредни загуби, 12 мача без победа. Ще видим дали ще достигнем рекорда с боро - 19 мача без победа.
vilian20

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vilian20 »

Айде и аз да се представя. Направих си легенда VASILEV - така се и казвам. В мача с юношите завършихме 2:2 без мой вкаран гол като ударите бяха само за моя отбор (BABILAYNA CF мисля че беше) 19 - 4. След мача ме поскаха три отбора - Тулуза, Каен, Льо Авър. Подписах с последния, иначе днес почнах и съм изиграл две тренировки за жалост без гол. Играя на Регулар.
Забравих да кажа че в двете тренировки аз и резервите бихме титулярите с 1:3 и с 0:2 - малко ми е странно! :X
galfone
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2008 16:11

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от galfone »

Някой от вас играл ли е за националния отбор ?
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MoNteSo »

galfone написа:Някой от вас играл ли е за националния отбор ?
Три пъти съм почвал кариера, в два от тях стигнах до националния отбор - но в тия два пъти играя на regular.Третия път опитах на Top Player и едвам стигах до състава, камоли националния отбор.
galfone
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2008 16:11

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от galfone »

А кой сезон те викат в националния ако не е тайна
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от MoNteSo »

galfone написа:А кой сезон те викат в националния ако не е тайна
Епа е сега на тая легенда, която почнах в бългаския шампионат ме викнаха в началото на 3-тия сезон за квалификациите за Евро 2008 въпреки, че аз съм в сезон 2009-10 :D

btw сбърках.В края на първия полусезон на третия сезон (2010-11).
galfone
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Апр 2008 16:11

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от galfone »

:D Явно не са доизпипали нещата да се надяваме че на 2010 ще е по-добре направено
quaresma
Мнения: 33
Регистриран на: 17 Дек 2008 14:53

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от quaresma »

Аз пък си направих играч Kiril Dimitrov RM - дясно крило
Взеха ме от Локомотив Пловдив. имах оферти още от Славия и Беласица..
Но разбирасе подписах с по добрият отбор за мен!
Сега съм 2-ри сезон в Локомотив Пловдив и се боря само за националния отбор, за никакви други трофеи .. е разбирасе някоя купичка мога да спечеля.. Имам 12 гола за този сезон и 6 асистенций..

Искам много да ме извикат от националния!
Ааа забравих да ви кажа, че играя на Regular 8)
vict0r
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Авг 2008 12:36

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vict0r »

На мен пък ми писна да се мъча с нападатели и реших да ставам халф. Направих си поредната - трета легенда. DMF с габаритите на Видич и на Top Player. Започнах в Сити, защото бяха единствените, които ми предлагаха DMF в договора. Първият сезон имах 17 мача, да не говорим, че първи мач записах някъде 15-16 седмица и то за 5 мин. накрая. Обаче се наложих в състава и следващите два бях несменяем, при това средната оценка ми беше 6,78 и 6,9 през двата. Последния сезон в Сити спечелихме титлата, че даже и шампионската лига и естествено дойде оферта от Ливърпул и аз отидох там. Започнах два мача като резерва на Машерано, защото Джерард беше в Реал М и след две по 7,5 вече бях титуляр заедно с Алонсо. Пак спечелих титла и ШЛ и в края на сезона имах оферти от Ливърпул, Юнайтед, Реал и Барса, където беше Роналдо. Отидох в Барса и играя всеки мач, но нещо никакви ни няма - 8мо място, сега имаме две поредни загуби на Ноу Камп, мъча се там боря се нещо, абе ще успеем :) В националния ме извикаха още като бях на 19 за квалификациите, после играх на световното 2010, отпаднахме на 1/8 финал от Германия с 1:0. Сега ме извикаха пак за квалификациите, дано да успеем. А забравих да кажа - бъргарче съм :) А забравих да кажа - последния мач за Барса, след двете загуби, бихме Севиля с 2:1 като гости с мой победен гол с глава. В този мач бях пресякъл 24 паса и имах 8,5 оценка - най-високата, която съм получавал някога. Иначе в Ливърпуул и Сити редовно бележех голове след ъглови или фаулове, даже в Сити последия сезон имах 12 гола и 9 асистенции. Не е зле като за DMF.
vladi2610

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vladi2610 »

Аз искам да питам играя на Become Legend и ми изписа, че ме викат в групата за мача и аз се зарадвах и му давам Следваш мач обаче там пак пише Тренировъчен мач и Skip мач кое да цъкна ?
П.П. - Може би аз не съм си го превел мнго добре ето какво ми пише Set to make the bench
manowar
Мнения: 27
Регистриран на: 08 Яну 2008 22:55

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от manowar »

Нещо взе да ме дразни тая игра . Та играча почнах на 17 години нападател в ПСЖ при което вкарах 10 гола първия сезон и бях твърд титуляр . 2 ри сезон отидох в Лион - там вкарах 34 гола и 10 за националния обрах всички награди при което дойде офертата от Интер викам си аиде отивам и кво става . Изиграл сам 15 мача от който все ме пускат DMF или CMF - кажете какво да направя , че да си играя нападател ? То така ми е тъпо от средата на терена да бегам се да седа нападател . Кой показатели треба да прецакам на едитора за да ме пускат само нападател ?
Изображение
triXtyle

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от triXtyle »

manowar написа:Нещо взе да ме дразни тая игра . Та играча почнах на 17 години нападател в ПСЖ при което вкарах 10 гола първия сезон и бях твърд титуляр . 2 ри сезон отидох в Лион - там вкарах 34 гола и 10 за националния обрах всички награди при което дойде офертата от Интер викам си аиде отивам и кво става . Изиграл сам 15 мача от който все ме пускат DMF или CMF - кажете какво да направя , че да си играя нападател ? То така ми е тъпо от средата на терена да бегам се да седа нападател . Кой показатели треба да прецакам на едитора за да ме пускат само нападател ?
Стой в предни позиции ;)
Моята легенда е triXtyle, от България, с моята физика, прическа и муцуна ;)
От 5 дни играя и днес приключи първата ми година. Започнах в Deportivo LaCoruna, като на първите преговори още се преместих, че са ми много слаби съотборниците и не подават :) минах в ALM Roho/Blanco, където завърших годината като голмайстор на Д1 лигата и на Купата на УЕФА (не й помня името в играта). Още на втория ден от вторите трансфери ме поиска Барселона и сега съм там.
Играя SS, заменям ЕТО'О или Видич (или те мен) , като на последния мач смених МЕСИ ;)


а сега да питам: как се вдигат броя на точките за streighten ? или са само тези, които са ми дадени и според тях развивам играча си на тренировките? Освен това искам АЗ да бия дузпите за Барса, как става някой знае ли? :)
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2009”