Become a Legend - Вашата легенда

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
vict0r
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Авг 2008 12:36

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vict0r »

elit_sofia написа:Аз не съм почитател на Сериа А.Продължавам в Юнайтед и само още 30 гола и ще съм най-резултатния състезател в историята на Манчестър.И подобрих рекорда на Джордж Бест-вкарах повече от 6 гола в един мач на ниво-професионалист.Играя Легенда от около 2 месеца-веднага щом си свалих ПЕС 2009.
Не, че нещо се заяждам, ама ПЕС2009 излезе преди месец и няколко дни, ти как така играеш от толкова време :wasntme:
0007
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Авг 2007 11:09

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от 0007 »

elit_sofia написа:Аз не съм почитател на Сериа А.Продължавам в Юнайтед и само още 30 гола и ще съм най-резултатния състезател в историята на Манчестър.И подобрих рекорда на Джордж Бест-вкарах повече от 6 гола в един мач на ниво-професионалист.Играя Легенда от около 2 месеца-веднага щом си свалих ПЕС 2009.
:rofl: :rofl: :rofl: Откога пък има опция да виждаш голмайсторите за всички времена на отборите!!!!Вкарал си повече от 6 гола :rofl: :rofl: :rofl: :giggle: :giggle: :giggle:
Изображение
0007
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Авг 2007 11:09

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от 0007 »

MoNteSo написа:Аз имам отбелязани 600 гола, от които 300 в Сериа А и купата на страната 200 в ШЛ и 100 в нац. отбор.И съм реализатор номер 1 за всички времена на Рома и България изпреварвайки Бруно Конти и Бербатов...
:giggle: :giggle: :) :) :)
Изображение
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от elit_sofia »

vict0r написа:
elit_sofia написа:Аз не съм почитател на Сериа А.Продължавам в Юнайтед и само още 30 гола и ще съм най-резултатния състезател в историята на Манчестър.И подобрих рекорда на Джордж Бест-вкарах повече от 6 гола в един мач на ниво-професионалист.Играя Легенда от около 2 месеца-веднага щом си свалих ПЕС 2009.
Не, че нещо се заяждам, ама ПЕС2009 излезе преди месец и няколко дни, ти как така играеш от толкова време :wasntme:

Ти може да си гo свалил преди месец и няколко дена.Аз си го свалих преди около два месеца.А и това,че в БГ е излязал преди по-малк0 от два месеца не е вярно,октомври-15-16,а са е декември.Айде са попрекалил съм с няколко дена. :D
Изображение
vict0r
Мнения: 33
Регистриран на: 22 Авг 2008 12:36

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от vict0r »

elit_sofia написа: Ти може да си гo свалил преди месец и няколко дена.Аз си го свалих преди около два месеца.А и това,че в БГ е излязал преди по-малк0 от два месеца не е вярно,октомври-15-16,а са е декември.Айде са попрекалил съм с няколко дена. :D
Ами по точни сметки излезе преди точно месец и пет дни, а ти си прекалил с доста повече от няколко дни. Само да ти кажа, че свалих играта веднага след като я качиха в Замунда и бях между първите десет сийдъра ;)
И за да не е офтопик: Вторият сезон в Юнайтед започна добре за мен, но не толкова добре за отбора. Нямахме победа в първите 5 мача, но сега се стабилизирахме и вече имаме 6 поредни. Имам 11 гола и 4 асистенции, 5 пъти МОМ и 4 пъти МИП. Кухарите решиха да купят Алан Смит и да ми го налагат като партньор в атаката, а от него горкия нищо не става. Когато играят Тевес или Бербатов вкарваме 2+ на мач, като играе Смит нищо, поне ми дават да бия дузпи... Някой знае ли кое вдига Agility, защото пробвах какво ли не, ама си седи на 70.
Lubo

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от Lubo »

Искам да попитам зле ли вървя и защо вече не получавам Match Experience Points дори да вкарам 2-3 гола пак не ми дава или ако даде са много малко и много рядко. Ето снимка да кажете зле ли е :S
http://picbg.net/img.php?file=8016ad98f72375af.jpg
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Мнение от napster »

Windows-а ми уби играча. Сбози се и преинстал...
Жалко...
Изображение
sandow_91

Мнение от sandow_91 »

Аз започнах в Катаня след което ми предложиха от Сиена и приех веднага. След това минах през много отбори ( Киево , Рен , Нант , Сошо , ) . Влезнах в голямата игра след като ме изкаха от Лацио. Там играх 2 сезона и вкарах около 10 гола . След това минах в Феиеноорд там минах през 3-сезона зех ШЛ,купата,титлата . След 3-те сезона в Холандия реших малко да сменя даржавата и отидох във Виляреал. Сега съм в Барселона 3-сезон зех с тях ШЛ 2-пъти титлата също . Хагради (Голмаистор на ШЛ,Купата на УЕФА , Примера ,) Наи-добър играч за Европа и за Света по 2-пъти ) и оште 4-5 награди от по важните. Имам 150 награди за играч на мача . Играя централен нападател в Барса съм с 99 номер. Легендата се казва Alexander .
BerOe_FeN
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Дек 2008 10:05

Мнение от BerOe_FeN »

Аз играя Hа професионал ,Моят се казва Д.Иванов.На 25г стана .Сега съм в Алмерия.30 кръг на една точка съм от 1-Барса.Иначе до сега съм играл в Hull City,Wigan,Newcastle,Malaga,Betis i Deportivo. Но важното е че сега Алмерия са един от водещите отбори в ИСП
Само един клуб , Само един град , Само Бероее , Само Заратаа
BerOe_FeN
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Дек 2008 10:05

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от BerOe_FeN »

napster написа:Играйте на Top Player/ Profesional, иначе се губи смисъла.

ми да те повечето май на Amateur i regular :giggle:
Само един клуб , Само един град , Само Бероее , Само Заратаа
akoncho

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от akoncho »

Тъй, аз преди играх на beginner и ме взеха в Нант. Успях да стана шампион, но не ме пускаха често в игра, отбелязах 2 гола и 2 асистенции. Играх като AMF. Вторият сезон влязох в ПСЖ. И оттогава се почна легендата. Първият сезон беше повече от успешен - 16 гола и 15 асистенции. Вторият сезон станах голмайстор с 34 гола и 4 асистенции. Третият - 27 гола и 15 асистенции. Спечелих три пъти френската лига и веднъж ШЛ срещу Юнайтед отбелязах 2 гола на финала. Най-добрият ми мач беше срещу Лион за купата втория сезон, отбелязах 5 гола :rofl: После се трансферирах в Борусия Мюнхенгладбах. И разбрах че има GamingAccess Community Patch. Сложих го, загубих сейвовете и започнах наново на Regular. Тука вече си знам мястото и не хвърча нависоко. Сега съм в Манчестър Сити и станах шампион :D Почвам втори сезон и накрая очаквам трансфер в Юнайтед. Много искам да я играя онлайн, но очевидно ще се чака ;( Lubo, не вървиш зле, но аз съм на 20 и съм на 80 :^) ако играеш на по-голяма трудност, може би и по-трудно се качват показателите. Аз си играя на regular.
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от chentri »

Аз пък започнах с на уесли снейдер брат му така и коментатора може казва името на играча а този играч наистина съществува Rodney Sneijder 8)
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re:

Мнение от MrDeqn »

napster написа:Windows-а ми уби играча. Сбози се и преинстал...
Жалко...
И моя го сполетя това нещастие. Направи добра кариера.. но такъв е живота :devil:
PaceWinger15

Мнение от PaceWinger15 »

Започнах на TOP PLAYER. Вкарах само 1 гол(в началния мач).Играча ми са казва Кристян Георгиев.Първи сезон в Stoke City.Не съм вкарвал от 20 мача. Играя постояно като резерва или съм включен във стартовия състав.

Който иска PES09 online да пише на skype:Trouble_MakerX3
term0t0
Мнения: 39
Регистриран на: 19 Дек 2008 20:09

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от term0t0 »

Начи моят играч се казва Zlatev както си ми е фамилията..След мача при юношите ме поискаха няколко отбора..Аз ибрах Толуза..сега съм 25 кръг с около 10-15 гола..Играя централен нападател.. :o
NEVER BLUE OR RED FOREVER GREEN OR DEAD
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от trkt »

Моя се казва Tony както и се казвам...започнах в sporting ако не се лъжа...там отначало бях малко зле и не влизах много но нещо се разиграх и почнах да вкарвам често,след това получих предложение от cska moskva,ест приех и от там много ми вървеше всеки мач вкарвах поне по 1 гол,след това отидох в ман утд и не см играл от тогава(около 2 месеца) и днес нещо пак ми се доигра
edit: не съм сигорен цска москва ли беше или някой др руски отбор :D отдавна не см играл
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от elit_sofia »

А от къде мога да сменя държавата,че вече пети сезон съм в Англия само и ми предлагат само английски отбори.
Изображение
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от belerefon »

като чета тук забелязвам,че няма по-добри от мен...та затова да се похваля.Като свалих играта веднага започнах на топ плеър моята легенда.Кръстих я BALINSKI(SS) и направих досущ като мен(физиономия,телосложение и т.н.).Започнах в Англия със Хъл Сити и си признавам,че ми беше мн трудно.Борехме се за оцеляване,като вкарвах 1 път на 4 или 5 мача.Появиха се оферти от съндърланд,нюкасъл и стоук сити.Приех на съндърланд,като си мислех,4е 6те ми е по-лесно да се наложа там,но уви...беше ми о6те по-трудно.Изкарах полусезон и приех оферта на нюкасъл(кръвен враг :giggle: )и там малко по-малко с повече борба си извуювах титулярно място,а и на втория сезон се превърнах в голмайстор на клуба.Последваха оферти от астън вила,блекбърн и арсенал,но отказвах за да направя по-добро име в нюкасъл.Следователно получих и повиквателна за националния на България(незнайно как,но наще се бяха класирали за световно.На него стигнахме до 1/4 финалите,като изгубихме от некой да е,а от Италия.Следващите повиквателни бяха за квалификация,но всичките завършват катастрофално и никакви класирания.Та след като вкарах Нюкасъл в зона европа,получих оферта от Ман Юнайтед.Там заварих само тевес от сегашния им състав,но направихме обийствен дует.Спечелихме 2 шампионски титли,станах един път голмайстор и един път топ асистенд в първенството.Пред мен беше дилемата да остана ли в любимия манчестър или да продължа в друга лига.Имаше тиимс батъл и приех оферта на Барса.Там спечелих всичко,което можеще да се спечели,требъл и сумата му и персонални отличия,като играч на фифа и уефа,голмайстор и т.н.Много исках да продължа в Барса,но още на 3тия сезон получих оферта от милан,където знаех,че са отишли много звезди и си казах"Защо не поиграя с тях".Та сега съм в Милан,на 27 години и играя рамо до рамо с Кака,Роналдиньо,Насри,Фламини,Зийдорф,Модрич и т.н.Голмайстор съм,но серия А си е предизвикателство.В средата на таблицата сме,но в Шампионската се представяме на много добро ниво.
Този моуд (Become a Legend) е просто невероятен.Чудя се защо чак сега го сложиха и за европейците.Пожелавам успех на всички и ви казвам в топ плеър е истината-трудно,реално и най-важното като постигнеш нещо значими си казваш това е на най-трудното.
0007
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Авг 2007 11:09

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от 0007 »

belerefon написа:като чета тук забелязвам,че няма по-добри от мен...та затова да се похваля.Като свалих играта веднага започнах на топ плеър моята легенда.Кръстих я BALINSKI(SS) и направих досущ като мен(физиономия,телосложение и т.н.).Започнах в Англия със Хъл Сити и си признавам,че ми беше мн трудно.Борехме се за оцеляване,като вкарвах 1 път на 4 или 5 мача.Появиха се оферти от съндърланд,нюкасъл и стоук сити.Приех на съндърланд,като си мислех,4е 6те ми е по-лесно да се наложа там,но уви...беше ми о6те по-трудно.Изкарах полусезон и приех оферта на нюкасъл(кръвен враг :giggle: )и там малко по-малко с повече борба си извуювах титулярно място,а и на втория сезон се превърнах в голмайстор на клуба.Последваха оферти от астън вила,блекбърн и арсенал,но отказвах за да направя по-добро име в нюкасъл.Следователно получих и повиквателна за националния на България(незнайно как,но наще се бяха класирали за световно.На него стигнахме до 1/4 финалите,като изгубихме от некой да е,а от Италия.Следващите повиквателни бяха за квалификация,но всичките завършват катастрофално и никакви класирания.Та след като вкарах Нюкасъл в зона европа,получих оферта от Ман Юнайтед.Там заварих само тевес от сегашния им състав,но направихме обийствен дует.Спечелихме 2 шампионски титли,станах един път голмайстор и един път топ асистенд в първенството.Пред мен беше дилемата да остана ли в любимия манчестър или да продължа в друга лига.Имаше тиимс батъл и приех оферта на Барса.Там спечелих всичко,което можеще да се спечели,требъл и сумата му и персонални отличия,като играч на фифа и уефа,голмайстор и т.н.Много исках да продължа в Барса,но още на 3тия сезон получих оферта от милан,където знаех,че са отишли много звезди и си казах"Защо не поиграя с тях".Та сега съм в Милан,на 27 години и играя рамо до рамо с Кака,Роналдиньо,Насри,Фламини,Зийдорф,Модрич и т.н.Голмайстор съм,но серия А си е предизвикателство.В средата на таблицата сме,но в Шампионската се представяме на много добро ниво.
Този моуд (Become a Legend) е просто невероятен.Чудя се защо чак сега го сложиха и за европейците.Пожелавам успех на всички и ви казвам в топ плеър е истината-трудно,реално и най-важното като постигнеш нещо значими си казваш това е на най-трудното.
Пич всичко ОК само недей се хвали-препоръка ;)
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от AntrAcsA »

@belerefon Моя играч го избраха за най добър играч в Европа, след края на сезона ще го изберат за най-добар в света . Националния съм водач на ранг листа за аситенции и голове . Както и в ранг лиса на френското първенство и на ШЛ , голове и асистенции ;).
Играя на Топ Плейар .
Реших да остана в френския FC Girordins de Bordeaux , с който вече играя можеби 3-ти или 4-ти сезон , може и повече.
Във всеки сезон от както съм в тима ставаме шампиони на франция + взимаме Шампионската Лига , купата а Франция и в момента отбора на второ място във ранг листа след Барселона (поне а сега ;) ) и преди , Реал и Ман Ю.
Играча ми се подвизава със среден коефицент от 8.1 . На 27 години е .
Но от доста време не грая ПЕС 2009.
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2009”