Become a Legend - Вашата легенда

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
cena62
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Авг 2009 08:42

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от cena62 »

Аз играя от доста време и сега съм в Ливърпул Изображение
rezilski

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от rezilski »

Мамкаму защо играя само тренировки забога как да стана титоляр pls кажете :|
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от AntrAcsA »

Ами , като играеш тренировки.. :giggle:
gokan_
Мнения: 9
Регистриран на: 10 Сеп 2009 12:08

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от gokan_ »

играя на TOP PLAYER .. 1 вия ми път - Почнах с Астън вила .. с тях нищо неможах ей така само тренировки минаха 2 сезона .. играча ми кат беше слаб и... когато стана на 67 овераж почнах резерва срещу съндърланд вкара ме 2рото полувреме и 2 гола :) бая ми се дигна онва синиото 2 рия мач пак 2рото полувреме срещу валенсиа лига европа... направих хет-трик и това беше сигурно около 6-7 кръг ... винаги бях титуляр и всички мачове оценка под 7 нямах ... в средата ми дойде оферта от тотнъм отидох половин сезон вкарах 21 гола 14 асистенции избраха ме най-добър играч в англия :) другия сезон имах оферти в средата от ман сити и валенсиа но не отидох щото бях с тотнъм на 1во място а 2рия бягаше от нас с 13 точки станах шампион и взехме лига европа с тотнъм и станах най-добър играч в лига европа ... имах оферти от милан но най-мразения ми тим са те не отидох а в края на трансферния етап имах оферта от атлетико мадрид а те бяха на финал в лига европа с нас и отидох там играх 5 сезона там без да гледам никакви оферти незнам даже от какви отбори съм имал оферти точно 5 сезона кат стана на 30 моя овеража му стана 105 :) викам да хода в някав слаб отбор да ги прая шампион и отидох в Наполи и там свърших кариерата си на 35 години играча ми беше отслабнал до 81 :X
направих се французин с франция взех всичко каквото има за национали и в края на кариерата си в титлите нямах само златната топка :X :shake: играех LMF [[ зимах в атлетико 10350 заплата ]]


а 2рия път - почнах с Фенербахче 5 сезона там и оферта от манчестър сити отидох :) стоях там 3 сезона взех всичко каквото имаше навсякъде и награди за мен след това отидох в барселона където пак взех всичко и златната топка този път ся съм на 32 години в барселона 101 овераж и постепенно отслабвам :X и мисля да стоя в барселона
poxipol

Re: Become a Legend - Вашата легенда

Мнение от poxipol »

Моя футболист се казва Църцев.Отначало ми предложиха някоко клуба (не си спомням точно кои) и аз отидох в Катания.Изиграх 25 мача и вкарах 19 гола.Клуба вървеше много добре 3,4,5 място.Накрая се добрахме до 3 място и се класирахме за ШЛ.Когато свърши първия сезон ме поискаха в 2/3 клуба и един от тях беше Бордо и така се присаидених към тях :happy: .Още първия сезон спечелихме Лига 1 и ШЛ.Аз взех награда за най-добър нападател и в двете първенства.На другия сезон не ме поискаха кои знае колко добри отбори и аз останах.Клуба се беше класирал на 4 място в световното класиране.Втория сезон беше сравнително слаб.Отпаднахме още на осмина финалите в ШЛ.Класирахме се на 3 място в Лига 1.На третия сезон ме не спечелихме и една купа до Зимния трансферен прозорец :( ,тогава ме поискаха Арсенал и аз отидох.Тогава ме повикаха и в националния отбор.Вече изиграх един мач и вкарах победен гол :) ,а колкото до Арсенал вече имам 4 мача и около 3 гола
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2009”