Как се едитват екипите...

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Как се едитват екипите...

Мнение от trkt »

Въпросът по-точно е защо не ми отваря екипите в photoshop или paint или каквото и да било...като дам на някой друг файл(примерно стартовия екран)да го експортне в photoshop си ми го отваря като .png и после си го едитвам и замествам обратно...обаче при екипите нещо нестава..ако някой го прави с друга програма да каже(аз от GGS се пробвах)
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
ceckotoot
Мнения: 40
Регистриран на: 15 Ное 2007 18:02

Re: Как се едитват екипите...

Мнение от ceckotoot »

Искам да попитам може ли някой да ми обясни като на малоумен как да вкарам екип на един отбор в играта :?:
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Как се едитват екипите...

Мнение от Gogo_t »

trkt не е възможно да не ти отваря PNG формат, сиг нещо не правиш кат хората

ceckotoot
Записваш го в PNG, като преди това във фотошопа избираш да не е RBG а Index color нещо от сорта и записваш... после го слагаш в китсървара на мятото на тоя дет ен ти харесва
ЛЕВСКИ СОФИЯ
ceckotoot
Мнения: 40
Регистриран на: 15 Ное 2007 18:02

Re: Как се едитват екипите...

Мнение от ceckotoot »

да де ама аз не съм много запознат как се използва китсъръра :S та има ли някаква възможност да ми се обясни по-подробно
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: Как се едитват екипите...

Мнение от trkt »

ами той gogo_t го е обяснил общо взето си е това... kitservera трябва да е в папката на PES-а от там вземаш файла който изкаш да смениш и влизаш в pes2009/img/cv06.img/ и слагаш новия екип на мястото на стария.. в 06 бяха екипите ако не се лъжа..разбира се трябва да знаеш имената на файловете ;] аз си ги гледам през game graphix studio, после като замениш файла се връщаш в kitserver папката и даваш конфиг..общо взето това е аз така го правя...
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”