БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Заключено
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от trkt »

добре и да не си говорил на мен, пак се дразня от факта че темата се пълни със простотии само...ако искаш дрте да спрат да се правят на разбирачи спри да пишеш и те ще спрат като няма с кой да се дразнят...щото всеки път като видя нов пост си викам инфо нещо ново по патча..пък то едно и също..разправии и глупости.Избугнах защото си помислих че си от тея дето не оставят човек да изкаже мнение, сгреших, извинявам се за което...
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Няма проблеми,аз сащо избухнах защото мислех че си поредният с който няма да се разбера,аз казах на теб само това,ако искаш 1,3 патч,го има нов в замунда,с всички екипи,и с няколко БГ отбори,това е добар патч за сега,можеш да го играеш него за сега,другото което мога да ти предложа е нови бутонки,и нови топки за играта,те са мое производство и за това ги няма никаде,но ги имат вече няколко човека от тук,мога да ти ги пратя в скайп.Ще ти пратя скайп на лично саобщение.
mitaka_vratarq

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от mitaka_vratarq »

http://downloads.gamingaccess.com/index.php?cat_id=484 ето линк от тук си теглете вси4ко за песа :) :)
Mapuooo
Мнения: 29
Регистриран на: 03 Мар 2009 11:11

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от Mapuooo »

:rofl: Аз ще дойда в Стриптиз бара .... ама да си правя хубавото :rofl: :rofl:
I Love Ju
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от m0za4k0 »

Тфа да не е в Надежда тоя бар ?!? :lock:
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Не,не е в надежда,в центара малко зад Клеопатра.Има го още и в Сланчев Бряг и в Банско,циала зима искарах в Банско,чакам лятото за да трагна за Сланчев браг пак.Сега да се варнем на темата за БФЛ патча аз викам.Ако някой желае най готоните футболни обувки и най готините футболни топки сабрани в един патч,да ми поиска скайпа през лично саобщение,или да си прати неговият скайп.Няколко хора вече ги имат и са доста доволни от моята изработка.Проектирал съм и още нещо,но и аз както БФЛ екипът ще исчакам,за да видя дали ще мога да го подкарам на БФЛ,а ако това стане тогава,за нищо на света няма да заменя ПЕС09.Впрочим,да ви кажа и за патча,до колкото разбрах има малък проблемс пускането и на БФЛ патча и на ГА 3,0,то по големият проблем е при ГА 3,0,разбрах някои неща от доверени хора на ГА.Знам тяхният проблем,но все още се чудя,след като БФЛ патча е готов,те исчакват парво да се пусне ГА 3,0,а след това да пуснат БФЛ ли?
Mapuooo
Мнения: 29
Регистриран на: 03 Мар 2009 11:11

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от Mapuooo »

Мерси но аз си имам ;)
I Love Ju
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от AntrAcsA »

Пача не е готов , може би около 95 % ако не броим стадионите.
В момента оправям лицата на играчите с ин дъ гейм едитора , което е доста бавен процес. Проблема на ГА патча от тук на сетне и на всички патчове се нарича " китсървър ". Няма съвместим китсървър с 1.30 това не е голяма тайна и не ти трябва да " познаваш хора от ГА " за да го разбереш. На запад 99 % от хората , които имат ПЕС 2009 са си я купили и играят онлайн докато в България 99 % са я свалили от някой торент сайт и не ги интересува за онлайн режима ,който иска инсталиран 1.30 и ъпдейтнат 1.40. Незнам дали схващаш на каде бия. ГА патча едвали ще се развие ако няма работещ под 1.30 китсървър , най много да пускат ъпдейти с трансфери и нищо друго.За сега единствения начин да се направи пълен ГА патч със всичкит му екстри като стадиони , топки , екипи , бутонки , менюта, песни и т.н. и да работи с 1.30 е да пуснат патч със целите .img файлове а това ще рече че един такъв патч ще надхвърли 6 GB . :wasntme:
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от __SaNd1__ »

Еми нема лошо да има такъв тип пачове :P
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Аз много добре схващам на каде биеш,вапросат обаче е че те не се захващат със скапаният китсървър,те не работят с китсървър повече,те работят с Гаксървър,което е доста по различно,ватре има много повече фаилове и без проблем можеш да го пуснеш като 6 или 8 гб.Аз вече съм пускал такав патч,който беше 6гб. та и от горе,може да се направи и без сървър,без кит или гак сървър,което е още по лесно,правят се само файловете на ПЕС 2009 в оригиналната папка img.Заместват се с новите и нама да ти е нужен кит или гак сървър,дори е три пъти по лесно.И става 5 пъти по голям и добар патч.А и има и друго,ако оригиналната папка img,ти е 5gb,а новата е 7 или 8,няма да имат проблеми с пускането повечето хора на които компютрите не са толкова мощни.Защото,когато се слагат новите файлове,се трият старите и играта няма да е тежка за никой компютър.
steg

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от steg »

Кога ще излезе пача ? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от AntrAcsA »

@DJNAS Говориш абсолютни глупости.Изкаш да се изкараш че много разбираш но всъщност не е така. Гаксървър = Китсървър просто му променили името на папката , защото да не се смесва с други патчове ако си слагал . Затова има и отделно .ехе и отделна папка за сейфовете и ОФ-а.
Заключено

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”