БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Заключено
machine gun

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от machine gun »

каде трябва да се разархивира стадион ВАСИЛ ЛЕВСКИ
LevskArq

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от LevskArq »

кога излиза патча ?
mitaka_vratarq

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от mitaka_vratarq »

каде да слагам стадионите плс каете :|
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от MoNteSo »

mitaka_vratarq написа:каде да слагам стадионите плс каете :|
По-лесния начин е ако имаш Kit Server, нещо което няма как да имаш, ако си с 1.3 версията.А втория е, чрез един едитор, който се опитвам в момента да "разгадая", но и на който не помня името(свалих го на другото пс)
mitaka_vratarq

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от mitaka_vratarq »

и кога наи после 6те излиза този па4 ве? :envy:
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Аз вече се самнявам че ще има патч тая година,ама има по добри патчове.Сега на пример излиза GamingAccess 3.0v.А това е най добрият патч.Ако случайно излезе БФЛ патча,което ме самнява вече,ще го сложа него,но както е трагнало,докато излезне,ще стане септември,а тогава ще играя ПЕС10.
wrcrally
Мнения: 34
Регистриран на: 02 Фев 2009 12:17

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от wrcrally »

като не ти харесва знаеш
Futbolische_90
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Сеп 2008 23:46
Местоположение: Лом

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от Futbolische_90 »

еи аре стига сте ревали "дечица" направете си пач и си играйте,хората не са казали дата не са казали нищо,казано ви е работи се по него и когато излезе тогава ебати вие не се разбирате от дума толко ли сте малоумни ...!!!!!!
LevskArq

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от LevskArq »

утре е 1 март и от патча следа няма :|
metodi_Cska
Мнения: 109
Регистриран на: 08 Юли 2007 21:48

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от metodi_Cska »

туко вижте утре към 9-10 сутринта имаме патч като за 1 март подарък :party: :happy: 8) но и да няма щом се работи по него ще излезе но кога ще е ... :shake:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от AntrAcsA »

Спете спокойно ;) Няма да има патч на 1-ви март . Всъщност ще има патч почти е готов просто изчакваме развитието не определени събития за да преценим какво да правим ;) Сложно е за обеснение.Знам че е кофти да чакате така но и ние точна дата за сега няма как да дадем. А за човека който по горе спомена че щял да слага ГА 3.0 мога да му кажа , че 3.0 скоро няма да излезе ;) Имат и те като нас основателна причина да го забавят.
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Да сега видях в саита им.Само че има нещо което си пропуснал,казах че ще играя БФЛ,ако се появи,ако не се появи,ще си играя ГА 3.0.И между другото знам вече каква е причината да го бавите,както и ГА 3,0 да се бави,не съм малак и глупав,знам към кой да се обарна за да разбера,на 24 годинки съм и съм заваршил за компютарен инжинер,така че нямам проблем с патча,аз си направих сам няколко патча по мой вкус и за сега е задоволително,когато пуснете БФЛ,ще му прикачя само един патч за да стане ПЕС-а уникален,за това чакам БФЛ.А и е по реалистично,като играеш Стани легенда,да започнеш с БГ отбори,защото все пак съм Българин,колкото и да не ми се иска,това което съм направил е доста добро,в стариат БГ патч (***) успях да вкарам различен отбор от този с който започваш парви мач в Стани легенда,с Български юноши.Сега ще се опитам да го програмирам и в БФЛ патча.За това го чакам.
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от marto135 »

Значи да почвам да преинсталирам лека полека песа :D ( щото съм с пача на *** ) 8)
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Ами ще се опитам да го направя и за БФЛ сащото,както на ***,само парво ми трябва патча.И не барзай,няма да излезне скоро БФЛ патча.
steg

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от steg »

Кажете какво ви остава за да знам колко да 4акам :?: :?: :?: :?: :lock:
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от trkt »

steg написа:Кажете какво ви остава за да знам колко да 4акам :?: :?: :?: :?: :lock:
изчети темата и ще разбереш,няма да повтарят през 2 мин хората
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
MAKSI1914

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от MAKSI1914 »

кат е готов аре пускаитего
DJNAS

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от DJNAS »

Така,така,много добре,ГА 3.0 е вече реалност,можете да си го истеглите от саита на gamingaccess.Теглете яко.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: БФЛ Pro Evolution Soccer 2009 - Превю

Мнение от AntrAcsA »

Това е просто ъпдейт на 2.6 ;) Оправя само трансферите и ти давад а си смениш скорборда ;)
Заключено

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”