BFL PES 2009 Проблеми

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от IvanMladenov »

Тук поствайте вашите проблеми с пача. Много моля, ако искате да кажете нещо за датабазата или лицата, посочвайте точното име на играта и отбора, и какъв точно е проблемът. Не искам да има пост като "абе лицата са много зле", без да се посочи точно лице. Примерен пост:
Много зле е направен Владо Манчев от ЦСКА, по-висок е, 182 см е, а в играта е 180, трябва да му оправите прическата.
Ето така искам постовете, защото, както знаете от превюто, съм обещал в най-близко бъдеще ъпдейт с зимните трансфери. Помогнете ми освен зимни трансфери да има и по-малко грешки в датабазата!
Изображение
wrcrally
Мнения: 34
Регистриран на: 02 Фев 2009 12:17

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от wrcrally »

когато играя с локо мездра на беком а легенд и на тяхният стадион вместо агитка се чуав пращене
Lubo32

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от Lubo32 »

Плюсове и минуси.
1.Формат Ц е не е хубава шега за тея които не разбират от компи.
P.S. - то и аз питах какво е формат Ц ама се усетих. :rofl: :rofl: :@
2.Наистина ще е хубаво да се направят стадионите за ПЕС, защото аз играта ми върви горе-долу на Хай, но с стадионите сечеше ужасно.Оставете ме мене, аз се управих като ги махнах.
3.Отборите са супер, екипите има какво да се оправя.
4.Може би ще е по - хубаво да смените интрото. Имаше едно, казваше се там Joga Bonito ли ко беше, дето музиката му беше от филма Роки, кадето бразилски футболисти, като Рони и компания правят финтове и други.
5.Какво друго да кажа - Менютата - :clap: :party: :D :0.
Общо взето това е от мен. Късмет
rump_shaker

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от rump_shaker »

Моя проблем може би не е свързан директно с патча. Но след инсталация и като стартирах играта, ми дава SEND / DONT SEND ERROR

До болка познатото съобщение на всички. Уиндоса ми е на 1 седмица, и върви всичко до момента без отказване. Дори като си пусна ПЕСа нормалния нямам никакви ядове. Инсталнал съм си 1.30 на конами. Но като пусна БФЛ ПЕС и ми дава това гадно съобщение точно след като се пусне логото на ПЕС, незнам филмче ли следва или менюто, но немога да стиган то такова изобщо.

Моля за малко помощ, ако някой знае каква може да е причината
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от MoNteSo »

Пуснах BaL и започнах да си правя футболист.Стигнах до избирането на бутонки и тем подобни глупости.Когато дадох YES срещу friendship bracelet ме изхвърли.Казвам го не за да го оправите, а да не се преебе некой като мене да си прави играча сумати време и накрая да го изхвърли...
rump_shaker

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от rump_shaker »

Този проблем го имах и аз но с един друг патч. А стози дори до менюто немога да се одбера. Изхвърляме още след логото на ПЕС като се зарежда играта :( :(

Незнам какво да правя. Чаках толкоз месеци а сега немога да играя.
David_Villa
Мнения: 88
Регистриран на: 27 Сеп 2007 13:54
Местоположение: Пловдив

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от David_Villa »

ако нямате против.. може ли някой да ми обясни как се слагат стадиони в ПЕС смисал.. ас сам си истеглил някой отделни стадиони обаче нз как да ги сложа...
Изображение
mitaka_vratarq

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от mitaka_vratarq »

и ако мога да попитам защо христо йовов го няма в левски :wasntme: :wasntme: :wasntme: мойе ли някои да ми каже
andyto

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от andyto »

При мене пък изобщо ги няма БГ отборите... Пише ми нали ТБА лига и там са байер леверкузен и такива... като пусна да играя екипите са на БГ отбора но състава е на другия отбор ... Помогнете ми !!!
David_Villa
Мнения: 88
Регистриран на: 27 Сеп 2007 13:54
Местоположение: Пловдив

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от David_Villa »

andyto написа:При мене пък изобщо ги няма БГ отборите... Пише ми нали ТБА лига и там са байер леверкузен и такива... като пусна да играя екипите са на БГ отбора но състава е на другия отбор ... Помогнете ми !!!
влез в промени.. и там дай на лоад после цакни YES и се варни пак в менюто.. ако пак ги няма.. влез в папката дето си свалил пача.. там има една папка пи6е needed files от там ония два файла ги копираш в my documents/konami/bfl pro evolution soccer/save и си готов... ;)
Изображение
andyto

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от andyto »

David_Villa написа:
andyto написа:При мене пък изобщо ги няма БГ отборите... Пише ми нали ТБА лига и там са байер леверкузен и такива... като пусна да играя екипите са на БГ отбора но състава е на другия отбор ... Помогнете ми !!!
влез в промени.. и там дай на лоад после цакни YES и се варни пак в менюто.. ако пак ги няма.. влез в папката дето си свалил пача.. там има една папка пи6е needed files от там ония два файла ги копираш в my documents/konami/bfl pro evolution soccer/save и си готов... ;)
Еми правих го ама не става ...
andyto

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от andyto »

ААА стана :) и аз незнам какво направих, но стана... :)
П.С: Мерси, David_Villa !!! Все пак разбрах че правилно съм го правил ;)
mitaka_vratarq

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от mitaka_vratarq »

и ако мога да попитам защо христо йовов го няма в левски :wasntme: :wasntme: :wasntme: мойе ли някои да ми каже
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от elit_sofia »

Патча е хубав.Няма спор,но защо го бавихте толкова.Поне да се бяхте постарали още.Според мен в това време в което чакахме можехте да направите много яки неща.Трансфери и т.н.
Изображение
mitaka_vratarq

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от mitaka_vratarq »

аве като слойа тия стадиони мноо ми лаги ве и то ги слагам не на фулл а ми на бфл версията плс кайете как да махна лага
zorder
Мнения: 27
Регистриран на: 27 Окт 2007 18:24

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от zorder »

Аз оплаквания как ми върви пача нямам, със стадиони или без си върви еднакво(може би съм късметлия), но на Литекс песните са объркани с някой друг отбор, на Славия песните са прецакани, чува се много гадно пращене и на Локомотив Мездра също.Моля Ви поне това с пращенето го направете тъй като е супер изнервящо.Като поиграя още и днеска ще ви кажа ако открия нещо друго.За сега всичко освен това е ток и жица :P .
Изображение
САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ!!!!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от MoNteSo »

David_Villa написа:ако нямате против.. може ли някой да ми обясни как се слагат стадиони в ПЕС смисал.. ас сам си истеглил някой отделни стадиони обаче нз как да ги сложа...
Чрез kitservera.На ПЕС 6 знам как става, но на тоя кит не съм убеден.Гледам, че папките са различни.
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от belerefon »

сложих стадионите,но искам да ги махна.КАК???
David_Villa
Мнения: 88
Регистриран на: 27 Сеп 2007 13:54
Местоположение: Пловдив

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от David_Villa »

Въпрос.. пача BFLPES2009LITE дали ще е савместим с пачовете на Gamingaccess?? щото той нали добавя само БГ отборите.. ?????
Изображение
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: BFL PES 2009 Проблеми

Мнение от m0za4k0 »

belerefon написа:сложих стадионите,но искам да ги махна.КАК???

Подобен въпрос. Инсталирах фул версията, но ми сече малко и искам да я махна за да сложа по леката. Как да стане врътката?
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2009”