БРаво БФЛ !!!

Всичко за BFL FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
Mapuo

БРаво БФЛ !!!

Мнение от Mapuo »

Някой е качил Патча за Демо-то в soccergaming и се говорят хубави работи за патча браво БФЛ само не ми е ясно кой го е качил там но както и да е не само българите го играят :flagbg: Браво много съм горд !! :bounce:
Ka3aK

Re: БРаво БФЛ !!!

Мнение от Ka3aK »

Mapuo написа:Някой е качил Патча за Демо-то в soccergaming и се говорят хубави работи за патча браво БФЛ само не ми е ясно кой го е качил там но както и да е не само българите го играят :flagbg: Браво много съм горд !! :bounce:
Аз съм го качил в SG :blush: Не може рОмънците да са си турили пачО там, а ние не . БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: БРаво БФЛ !!!

Мнение от rap17ka7a »

Ka3aK написа:
Mapuo написа:Някой е качил Патча за Демо-то в soccergaming и се говорят хубави работи за патча браво БФЛ само не ми е ясно кой го е качил там но както и да е не само българите го играят :flagbg: Браво много съм горд !! :bounce:
Аз съм го качил в SG :blush: Не може рОмънците да са си турили пачО там, а ние не . БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !
А ти си!? Принца на бял кон може би :giggle:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Ka3aK

Re: БРаво БФЛ !!!

Мнение от Ka3aK »

Аз съм uB4o на бял кон ;) Сети ли се ?
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: БРаво БФЛ !!!

Мнение от ochko »

Всички знаем кой си. Ивчо, Дивчо, все тая. И остани накрая с един ник, че всеки път да ти гледам IP-тата не е работа.
bflfen333

Re: БРаво БФЛ !!!

Мнение от bflfen333 »

Ka3aK написа:
Mapuo написа:Някой е качил Патча за Демо-то в soccergaming и се говорят хубави работи за патча браво БФЛ само не ми е ясно кой го е качил там но както и да е не само българите го играят :flagbg: Браво много съм горд !! :bounce:
Аз съм го качил в SG :blush: Не може рОмънците да са си турили пачО там, а ние не . БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !
ти да не си някой от групировката на Боян Расате? :giggle:

иначе браво бфл демото си е перфектно както винаги де))
kgb22
Мнения: 56
Регистриран на: 06 Май 2009 19:42

Re: БРаво БФЛ !!!

Мнение от kgb22 »

Перфектна работа на BFL !
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2009”