време за мрънкане...CMP версия моля :D

Всичко за BFL FIFA Football 2009
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
1912

време за мрънкане...CMP версия моля :D

Мнение от 1912 »

Абе ще може ли някой да ми експортне бфл патча (с фисковете) от СМ.Появяват ми се разни бъгове (очевидно са от мен де) и искам да си сложа още работи към фифата...
Мерси предварително :)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: време за мрънкане...CMP версия моля :D

Мнение от sv3nc3 »

1912 написа:Абе ще може ли някой да ми експортне бфл патча (с фисковете) от СМ.Появяват ми се разни бъгове (очевидно са от мен де) и искам да си сложа още работи към фифата...
Мерси предварително :)
Не препоръчваме едитване на БФЛ с СМ. Кажи какви бъгове си забелязал
1912

Re: време за мрънкане...CMP версия моля :D

Мнение от 1912 »

sv3nc3 написа:
1912 написа:Абе ще може ли някой да ми експортне бфл патча (с фисковете) от СМ.Появяват ми се разни бъгове (очевидно са от мен де) и искам да си сложа още работи към фифата...
Мерси предварително :)
Не препоръчваме едитване на БФЛ с СМ. Кажи какви бъгове си забелязал
Ми те стават от други работи,ама единият който 100% е от БФЛ е че не чувам песните,смисъл него на чиста фифа съм го забелязал,иначе аз се оправих с СМР версията само ако може поне патч SMP с песните ще съм благодарен :) ааа и резервният на Сливен че го обърках а СМР-то го запамети :blush:


EDIT:Нищо не стана :D само дето си играх часове...
JimmySak

Re: време за мрънкане...CMP версия моля :D

Мнение от JimmySak »

I am a new member in B.F.L. Forum and I am sending my greedings from Greece !
I would like to ask you if there is a link about the .cmp file for FIFA 09 - B.F.L. patch.
I have already found a link in Soccergaming Forum about the FIFA 09 - B.F.L. patch and FIFA 09 - H.N.L. patch in .cmp files, but it is broken for ages !
I am gladly waiting for your answer...
JimmySak

Re: време за мрънкане...CMP версия моля :D

Мнение от JimmySak »

1912 написа:Абе ще може ли някой да ми експортне бфл патча (с фисковете) от СМ.Появяват ми се разни бъгове (очевидно са от мен де) и искам да си сложа още работи към фифата...
Мерси предварително :)
Is there a .cmp version for FIFA 09 - B.F.L. patch ?
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: време за мрънкане...CMP версия моля :D

Мнение от lqlqlq »

Sorry mate,but there isn't .cmp version :( One of the reasons is that the patch isnt maded with CM 09 and also have some graphic changes ;)
JimmySak

Re: време за мрънкане...CMP версия моля :D

Мнение от JimmySak »

lqlqlq написа:Sorry mate,but there isn't .cmp version :( One of the reasons is that the patch isnt maded with CM 09 and also have some graphic changes ;)
Thank you for your immediately answer !
I had downloaded the B.F.L. patch in .cmp file from www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=157617 two months ago, but i had to format my P.C. a week before, and today i realized that this link is broken.
Is there any way to access this .cmp patch again ?
Thank you in advance for your new answer...
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: време за мрънкане...CMP версия моля :D

Мнение от lqlqlq »

Well, I want .cmp version too cos i use lot of patches.I hope the team will release patch for creation master, but there are no news about that...also there is problem about chants, the patch has very much sounds and this i next problem :( about the graphic I think wen can use G.E.P. & Swithcer 09 by Fifa-Evolution ;) but you first need the patch...If I know something I will tell you :)
Cheers!
JimmySak

Re: време за мрънкане...CMP версия моля :D

Мнение от JimmySak »

O.k., thank you again !
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
via Creation Master 09:
Finally, i have managed to create a .cmp patch for B.F.L. in FIFA '09 !
If anyone of you is interested, send me your e-mail adress and i will send you the .cmp file.
I have also created the 1. H.N.L. T-Com (Croatian A' Division league) as well as 2. H.N.L. (also Croatian B' Division League).
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2009”