Един завърнал се !

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
Заключено
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Един завърнал се !

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Продължение на темата: Един изгонен.

Сега вече мисля ,че спокойно мога за 5ти път да обесня какво се случи и Благо най-накрая няма да ми изтрие темата ... Чата в скайп няма да го копирам (ако някой държи ще го направя) ,но всички помните 95-тата минута на мача ЦСКА-Тулуза.. Е сядам аз на компа и забелязвам как Благовест налива много яко .. изрази от типа "Изтървах доктор Хаус и се молих на Бог цяло второ полувреме Тулуза да вкара" и "Сега няма прасешки звук в коничката им" се срещата из писаниците му ... Забележка 1ви,забележка 2ри път,излезнах от чата и почнах да псувам echo123 (горкия потребител :giggle: ) ,но бях аднат отново в чата и Благо ми заяви "Виждам ,че ти се напуска" ... при което му казах в прав текст,че той е едно малко лапе ,което няма да ме командва! Всички от екипа могат да потвърдят ! И така напуснах чата и повече не бях аднат.. преди малко повече от месец (20 и някой си декември) влезнах да видя как е обяснил Благо моето отсъствие ... видях 2 обяснения .. леко се различаваха .. но за сметка на това нямаше грам истина в тях:

Вариянт 1:
преди 3 месеца ,когато екипа напуснаха Минчо, Стаси и Найчо..та тогава задавали ли сте си въпроса защо го напуснаха? НЕ! Както каза Владо това е екип и въпреки ,че никой не ни задължава да вършим това НИКИ е редно да си зададеш и въпроса тогава щом никой не те задължава какво правиш тук? Ще отговориш, че все пак няква част от теб те ебе за ония сопуланковци дето чакат патчовете и си прав напълно ,затова бяха и остранени посочените по-горе хора ...който нищо не прави в БФЛ няма място в екипа.
ключови думи: напуснаха,отстранени за некадърност ...

Вариянт 2 :
Няма да се комнетира защо е взето това решение ще изтъкна само един факт.Той се възползва от дадените му права по начин ,заради който форума бе офлайн за близо 1 час и вече е с един ден назад (тоест стара базаданни).
ключови думи: прекаляване с дадените ми правомощия и форума ЦЯЛ ЕДИН ЧАС беше оффлайн ..

А изберете се кое от всичко това е вярното ... Та тогава се замислих и реших да пусна тема. Тя бе изтрита ,но 5 човека от форума ме намериха в скайп и застанаха на моя страна. После 3ма от екипа направиха същото ! Ето я и нея:

http://forum.bfl-team.com/viewtopic.php?f=24&t=910 - изтрита
http://forum.bfl-team.com/viewtopic.php?f=134&t=911 - и тя така


от Mancho United на 30 Дек 2007 20:17

Levski_forever написа:Да, прав си ,че щом аз съм я пуснал значи има защо .......преди 3 месеца ,когато екипа напуснаха Минчо, Стаси и Найчо..та тогава задавали ли сте си въпроса защо го напуснаха? НЕ! Както каза Владо това е екип и въпреки ,че никой не ни задължава да вършим това НИКИ е редно да си зададеш и въпроса тогава щом никой не те задължава какво правиш тук? Ще отговориш, че все пак няква част от теб те ебе за ония сопуланковци дето чакат патчовете и си прав напълно ,затова бяха и остранени посочените по-горе хора ...който нищо не прави в БФЛ няма място в екипа ,затова е и тази анкета, която не се прие сериозно и от потребителите...не трябваше да се мазните а да казвате истината..преди тези 3 месеца Светльо ме помоли в края на година да пусна такава тема и да видим кой как си е вършил работата и разбирасе ако получи слаба оценка това може да му коства мястото в екипа ......ето затова БФЛ е свободен екип ,който иска напуска...който не работи-също ;)
Значи през тези 3 месеца ти не беше така чист пред съвеста си да кажеш ,защо Манчо не е в екипа ? А Благо ? Е сега пак имаш тази възможност .. няма да я отнемам .. избери - казваш им истината или пак се покриваш банвайки ме,изтривайки темата и тн. Потвърди думите си ,че НИЩО не съм свършил в екипа и не съм работил .. потвърди ги ако имаш смелост и не искаш да бъдеш чист пред себе си.





Мнение от Levski_forever на 30 Дек 2007 20:30

Така ли е....а я що ти не кажеш защо сега не си в екипа ?! Да им кажа ли аз (то тия дето бяха тогава на линия в форума знаят )...да кажа ли на всички ?! :shake: А колкото до това какво свърши ...да вярно работи по GFX-a ,но не и по BFL FIFA 08 :S ...




Мнение от Mancho United на 30 Дек 2007 20:44
Кажи .. аз мога да покажа чата в скайп ..
След като Тулуза изхвърли ЦСКА .. идвам на компютъра и гледам теб и кламерчо:

Хахаха тъпите свине
Чорбари
Кур за ЦСКА
Идиотите на Европа

и незнам си още какво ... казах ти да спреш ,защото съм ужасно ядосан и защото никой от нас не направи подобна селска постъпка ,когато Тампере ви би 2 пъти ... Ти не спря а ми каза:
Знам ,че ти се иска да изхвърчиш от екипа.
Просто защото се мислиш за много голяма работа. Похвалите ,които ти направихме толкова ти повлияха на самочувствието ,че се изказа и в скритата част на форума : "Ще правите каквото аз ви казвам,а не каквото вие си решите" . Почувства се много велик и едва ли не ,че ти си определен да командваш всички ни ...
Тогава аз ти се ядосах и излезнах от чата ... малко по-късно ядосан и много обиден направих изключително глупава постъпка ,която си признавам че е моя грешка (за разлика от теб ,тъй като ти 3 месеца упорито кри какво стана) и изтрих форума ... Просто защото бях ядосан. Много добре знам,че това не повлия на нищо,тъй като на всеки 4 часа се прави бекъп на сайта и форума и дефакто това моето е просто тъпа детинщина ,но както и да е.. А я кажи защо не съм направил нищо за БФЛ 08 ? Може би защото реши да оповестиш ,че си ме изхвърлил преди да мога да предам работата си ... Тя още ми е на компютъра ,още имам и разпределението на задачите... но приятеля ,който мислех че имам в твое лице се окажа лъжа. Разчитах на подрепата на екипа,много се стараех и се чувствах задължен ,че ти ме извика от БТП в БФЛ ,но с това си изказване и постъпката си по-късно вечерта след онзи мач,и най-вече презрителното ти отношение към мен тогава тотално промениха мнението ми. Ето затова 3 месеца аз си променях сам ФИФАта... правех си знамена,екипи,миниекипи,мини лица и т.н за Манчестър Юнайтед и си играех ,но реших да видя как се справяте вие... не че неможете без мен - хора идват и си отиват,но просто тъй като чувствам този екип близък и затова се заинтересовах .. нещо ,което м/у другото никой не направи в обратна посока.
Желая ви весели празници и още по-успешни проекти!




Мнение от Levski_forever на 30 Дек 2007 20:51

Охооо ма ти се изкара много невинен бе ?! Не бил говорил против ЛЕВСКИ след онзи мач така ли ?! Абе ми кой 1 седмица постоянно пишеше против ЛЕВСКИ ? Кой ?! ...това ,че един път ,подчертавам един път си позволих да напиша нещо против твоето отборче си е мое право ...колкото до онова дет го слагаш в кавички къде съм писал това бе момче, къде ?! Нещо майче след тия 3 месеца имаш проблеми с паметта вече ...Не си бил дал работата ,понеже не съм ти дал възможност...докато работише по GFX знаеше как се процедира в нашия екип -направиш ли нещо постваш в скрития ..колко време да те чакаме да постнеш нещо ?! седмица-месец-година-век? И не си мисли ,че можеш да се върнеш в БФЛ ;) ,бан-а може и да ти го махнем ,но просто забрави за първото..
Весели празници и на теб:)......





Мнение от Mancho United на 30 Дек 2007 21:04

Тези,които са в екипа могат да потвърдят ,че си го казал ! А колкото до връщането - къде го видя това ? Аз ясно и точно си казах,че БФЛ не е за мен това ,което беше и че няма да бъде такова никога. Още тогава взех решение,че спирам да се занимавам с патчове. И искам да ми кажеш кога съм писал против Левски ? И моля тези,които четат да видят това:
това ,че един път ,подчертавам един път си позволих да напиша нещо против твоето отборче си е мое право

Това сигурно трябва да е втория ? Поне за пред другите. Но ние много добре знаем кой номер е .. И не ми се прави ,че незнаеш какво става в скрития - постваше шотове или няква малка част от това ,което правим ,а след като го е готово го даваме цялото като рар. Ми да те питам тогава защо не банна всички ? Тъй като дотогава никой не беше пуснал такъв рар с готово нещо .. ама НИКОЙ ! И ако обичаш не ми говори на момче - първо си имам име ,и второ не мисля ,че е редно да си позволяваш да ми говориш така .. при положение ,че си по-малък от мен. Но както и да е .. аз компромиси правя .. ти ще пораснеш. Затова Светльо е незаменим и той трябва да ръководи екипа - защото е пораснал и защото никога няма да се държи като или като мен. Няма да псова и обижда,няма и да трие форума ... Макар ,че това за форума го казах в друга насока,но явно ти трябват още 2 години ,за да се научиш да схващаш .. та ще ти го преведа:

Форума прави бекъп на 4 часа и дори да се изтрие всичко пак се връща.
Душата на хората не прави бекъп и неможе нищо да бъде същото ,след като 1 път е изречена обидата !

Разбираш ли за какво говоря ? Не говоря ,че съм невинен ,и че искам да съм в БФЛ .. говоря че всеки трябва да осъзнава грешките си ,а ти най-вече ти пожелавам през новата година да слезнеш на земята.. защото като гледам сега пак си мислиш ,че ти командваш всичко. Попитах Светльо в скайп дали може да ми махне БАНа в сайта ,за да чета. Той ми отговори : Еми не зависи само от мен това решение. А какво ми казваш ти ? Че немога да се върна в БФЛ . Аз не съм искал и няма и да искам ,защото имам поне малко неотъпкано самочувствие ,но ти отново решаваш сам. Мисля ,че това зависи от целия екип ,а не само от теб ! И не ми излизай с номера - с екипа говорихме и аз го написах .. това тук го написа напълно сам! Осъзнай се .. света не се върти около теб.. Просто вземи решение ,слез на земята и направи важната крачка - да порастнеш умствено !


Интересно защо ли бе изтрита ... и сега нещо интересно:

Публикувано на: 27 Сеп 2007 14:32
Levski_forever написа:АЗ отговарям за графичната част на патча такаче квото кажа аз тва правите :) ;)
я сега го сравнете с това ,което той написа в 2те изтрити теми:
колкото до онова дет го слагаш в кавички къде съм писал това бе момче, къде ?! Нещо майче след тия 3 месеца имаш проблеми с паметта вече ...
Преценете и вие сами !
НиКи написа:
Galen написа:Докато за Манчо нищо незнам.
Аз пък щи кажа че манчо отдавна трябваще да си тръгне(личен опит), но по - добре късно отколкото никога :)
Защото ??
CSKARA написа:Хаха познайте сега къде ще отиде Манчо ............ у БОПа ,повечето който идват при Вас във БФЛ са с "мисия",колкото и странно да звучи е истина.Идват при вас само за да разберат как се прави install на пачове.
Това е поредната сапунка на БОП,Дивака се махна от БОПА но пак ще се върне помнете го,е малко се отклоних от темата де но иначе внимавайте какви хора взимате от БОП.От опит Ви го казвам
Еее деба разгада ме .. ама неразбрах как става инстала и пак се върнах ся замалко,докато го разбера ;) Хитрец си ми ти :)

Та по същество няма да казвам имена или да копирам от скрития форум ,но явно че екипа на БФЛ е разбрал какво е станало. Всички знаете за проблемите ,които имаше в последно време. Е през това време част от екипа ме потърси. Защото те са знаели защо съм си отишъл аз ... и тези хора направиха събрание и взеха решения.. едно от които е да се опитат да ме върнат в екипа. Сигурно е защото съм некадърен,защото от личен опит го знаят,защото не съм си вършел работата или защото съм прекалил с правата си .. незнам ,но ме потърсиха ! АЗ против тях нямам НИЩО ! Евала им правя ,че са разбрали какво се е случило! Връщам се ,за да им помогна и да правя това ,което мога най-добра със фотошопа.. връщам се и заради всички потребители тук ,които искат ПЕРФЕКТНИЯ ПАТЧ ! Най-успешен продукт за 2007 определен от ВАС феновете ,не от мен ,беше GFX ! Звучи нескромно ,но .. координатор на проекта бях аз и м/у другото това е първия проект на БФЛ (и единствен засега) ,в който аз участвах ! Имаше подреденост и точност ! И резултатите бяха на лица - 20 страници коментари и точно 0 на брой (повтарям - НУЛА) с критика ! Всички бяхте доволни ! Обещавам ви ,че това ще се повтори ,защото ние сме БФЛ и ще дадем всичко от себе си !


Mancho_United , BFL Team

Благодаря за вниманието !
GLORY GLORY MAN UNITED !
Snoop DoG-iZle
Мнения: 110
Регистриран на: 30 Яну 2008 19:18
Местоположение: Плевен

Re: Един завърнал се !

Мнение от Snoop DoG-iZle »

Не че ще го прочета цялото (мноу дълго бате :( ), но добре дошъл в тима отново!
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Един завърнал се !

Мнение от MrDeqn »

Добре дошел. Ама следващия път ако пишеш по 3 страници и ме мъчиш и полувината да прочета ще запсувам! :D
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Един завърнал се !

Мнение от vili4kata »

MrDeqn написа:Добре дошел. Ама следващия път ако пишеш по 3 страници и ме мъчиш и полувината да прочета ще запсувам! :D
:D
Добре дошъл отново ! ! ! :hi:
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Един завърнал се !

Мнение от НиКи »

[BFL]Mancho_United написа:
НиКи написа:
Galen написа:Докато за Манчо нищо незнам.
Аз пък щи кажа че манчо отдавна трябваще да си тръгне(личен опит), но по - добре късно отколкото никога :)
Защото ??
Няма значение, минало.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
BaLkI

Re: Един завърнал се !

Мнение от BaLkI »

Ами добре дошъл!!!Успехи в работата и дано да ни радваш с това,което правиш по пачовете или каквато ти е там специалността!!! :hi: :)
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Един завърнал се !

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Мерси ! Водя се графичен дизайнер - знамена,минилица,мини екипи,бекграунд и т.н :) Абе графика - всичко ,което се прави с фотошоп :)
GLORY GLORY MAN UNITED !
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Един завърнал се !

Мнение от MrDeqn »

И пиши бавно че немоем да четем бръже :D
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Един завърнал се !

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Тва е оти си негър ! :)
GLORY GLORY MAN UNITED !
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Един завърнал се !

Мнение от MrDeqn »

От дека знаеш. Мое съм бел
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

Re: Един завърнал се !

Мнение от Levski_forever »

Най-успешен продукт за 2007 определен от ВАС феновете ,не от мен ,беше GFX ! Звучи нескромно ,но .. координатор на проекта бях аз и м/у другото това е първия проект на БФЛ (и единствен засега) ,в който аз участвах !

E aide ne be6e samo ti ,ne 4e dade ti ideqta ,no tova e drug vupros...i leko s izhvurlqniata ...ina4e kusmet ....
Изображение
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Един завърнал се !

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Да бе. Как могъл да се сравня изобщо с теб .. ти божестений.. о прости моята безочливост... колко глупаво от моя страна !
GLORY GLORY MAN UNITED !
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

Re: Един завърнал се !

Мнение от Levski_forever »

[BFL]Mancho_United написа:Да бе. Как могъл да се сравня изобщо с теб .. ти божестений.. о прости моята безочливост... колко глупаво от моя страна !
:wasntme: ne ,kazvam ti prosto ,4e ne napravi sam pat4a... ;)
Изображение
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Един завърнал се !

Мнение от [BFL]Mancho_United »

*хълцук* незнаех :D :rofl: Е много ясно ,че не съм. Ти свърши много работа и изобщо целия тийм правеше по нещо както обикновенно. Просто констатирам фактите ;)
GLORY GLORY MAN UNITED !
CSKARA

Re: Един завърнал се !

Мнение от CSKARA »

Това дето си ме цитирал по горе бях го написал по простата причина че онзи дивака преди ми разправяше че се натискал в БФЛ,само за да разбере как се правело инстал и кой файлове се слагат вътре,и също ми каза че и ти си бил с тази"мисия" и ми изглеждаше подозрително,защото ти влезе в БФЛ и има нема 1-2 месеца и те изгониха (ако не се лъжа дали беше толкова време) и за това ги свързах нещата ако си се обидил се извинявам....
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Един завърнал се !

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Няма проблем ,всеки може да сгреши ;) А пък и по-важното е ,че екипа знае,че няма нищо такова и затова съм пак тук :)
GLORY GLORY MAN UNITED !
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Един завърнал се !

Мнение от MrDeqn »

Баси драмата... тфа стана по объркано и от Дързос и Красота ...
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Един завърнал се !

Мнение от Vencoi »

:lock:
Заключено

Обратно към “Новини”