За FIFA 08 и PES7

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от rap17ka7a »

Gogo_t написа:Вие не знаете как да направите коментарите
1) Имената на Всички Национални отбори ще са МАКЕДОНИЯ
2)Ще се запише само едно име за футболистите- Тоа па
3)Само едно име за клубните отбори- Тия па
Добре господин знаещ като толкова можеш направи ги бе!!!Изтрийте темата ако искате коментари ЩЕ ИМА!!!Дали ще са проект на БФЛ или не дали ще се инсталират или ще се импортват един по един е абсолютно без значение ще има Български коментари защото ние не сме по назад от Италия,Русия и останалите стряни които са си направили коментари... може гласа ми да е на 17 годишен но поне говоря БЪЛГАРСКИ и смятам че хората които играят фифа ще го оценят!Ако имаш нещо да казваш казвай го директно ;) а не с недомлъфки...
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
swan_3

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от swan_3 »

Абсолютно е прав! Замисли се :wasntme:
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от MuSTaKa »

Успех в проекта... но няма да ви е никак лесно.
1) С коя програма ще успеете да запишете гласовете си без грам страничен шум?
2) Между 5 и 10 000 са само имената - това значи всеки път експорт, запис, конвертиране до adx, импорт, тестване. Всичко по десет хиляди пъти. Не сме по-долу от жабари и руснаци, но Evolution екипа и екипа на nt89 ангажират по 30-40 души. Да не говорим за CEP, които са няколко вагона народ.
3) Не дръжте тон на Гого, явно кипите от енергия да направите нещо, само дето неговите постижения в областта му си остават ненадминати за България.
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
nicks

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от nicks »

споко и ние ше напраим . Не знаем колко време ще отнеме но ще го направим . Ебе ме че ония са десетки повече от нас - ше напраим прецедент в историята на коментарите на майчин език 8)
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от MuSTaKa »

Все пак успех, но - с голямата кошница и очаквания да се тръгва е много глупаво.
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
nicks

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от nicks »

MuSTaKa написа:Все пак успех, но - с голямата кошница и очаквания да се тръгва е много глупаво.
Нямаме големи очаквания , а голямо желание ;) . Според мен най късно началото на Септември ще сме готови(може и по рано :) ) .

П.П. Ако има желаещи да помагат с превода нека заповядат ! Има само едно условие - да се оправяте с английския ! Всякаква помощ ще е добре дошла ! Колкото повече - толкова повече :)
swan_3

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от swan_3 »

Абе тоя па, я не ни за занимавай и не ни пречи да си вършем работата, имаме благословия от Благо :wasntme: и знаем, че ще успеем!
nicks

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от nicks »

swan_3 написа:имаме благословия от Благо :wasntme:
и от патриарх максим :D
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от rap17ka7a »

MuSTaKa написа:Успех в проекта... но няма да ви е никак лесно.
1) С коя програма ще успеете да запишете гласовете си без грам страничен шум?
2) Между 5 и 10 000 са само имената - това значи всеки път експорт, запис, конвертиране до adx, импорт, тестване. Всичко по десет хиляди пъти. Не сме по-долу от жабари и руснаци, но Evolution екипа и екипа на nt89 ангажират по 30-40 души. Да не говорим за CEP, които са няколко вагона народ.
3) Не дръжте тон на Гого, явно кипите от енергия да направите нещо, само дето неговите постижения в областта му си остават ненадминати за България.
Незнам какви са постиженията му но това не му дава право да се подиграва с чуждия труд... записваме без страничен шум най-много да има леко ехо на места защото все пак сме в обикномена стая с обикновен микрофон... знаем колко са много коментарите това не ни притесняма коментари ще има ще са далеч от перфектни но това можем все пак сме 5 човека... с подръчни средства все от някъде трябва да се почне!!!Предпочитам така от колкото ония лайнар... Али Баба... и това ехо пак не смятам че ще е проблем тъй като го има и фактора публика които също крещат през целия мач...
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от rap17ka7a »

swan_3 написа:Абе тоя па, я не ни за занимавай и не ни пречи да си вършем работата, имаме благословия от Благо :wasntme: и знаем, че ще успеем!
Не с лошо де... и стига спам!!!

Още веднъж приканвам който мже да помогне с превода нека пише!
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от MuSTaKa »

Не забравяйте, че има опция за игра без публика или на една трета от публиката при ПЕС, при който почти не се чуват фенове.
swan_3, хващай пътя по-добре. Никой няма да те търпи тук, ако проявяваш неуважение към хора от екипа, независимо кои :hi:
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
swan_3

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от swan_3 »

MuSTaKa написа:Не забравяйте, че има опция за игра без публика или на една трета от публиката при ПЕС, при който почти не се чуват фенове.
swan_3, хващай пътя по-добре. Никой няма да те търпи тук, ако проявяваш неуважение към хора от екипа, независимо кои :hi:
Щом и ти проявяваш уважение към мен, каква солидарност търсиш??? :)
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от MuSTaKa »

Аз към хора, които ме обиждат целенасочено и безпричинно уважение не питая.
Ако не ти харесва - пътя и толкоз.
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
swan_3

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от swan_3 »

MuSTaKa написа:Аз към хора, които ме обиждат целенасочено и безпричинно уважение не питая.
Ако не ти харесва - пътя и толкоз.
Аха прав си, аз те обиждам безпричинно :0 Изображение :0
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от Gogo_t »

Господи помилвай :rofl:
Вие сте откачени бе.... НЕма ли да разберете че така както я мислите няма да стане :|
как 2 души ще направят имената на 10 000 души и на 200- 300 отбора (нз колко са отборите) ?
1 + нещо което май не мислите
ДО КОЛКОТО ЗНАМ ФАЛОВЕТЕ СЪС ФрАЗИТЕ ИМАТ ТОЧНО ОПР ЗНАЧЕНИЕ И ЧОВЕКА КОЙТО ПРЕВЕЖДА ТРЯБВА ДА Е МН ЗАПОЗНАТ СЪС РЕЧНИКА НА ФИФА КОМЕНТАТОРА ЩОТО МАЛКО РАЗМИНАВЕН И ЩЕ СТАВАТ КОМИЧНИ СИТУАЦИИ ;)

2 БРАТО, ти що си мн сигурен че говоря за вас ? Сиг ли си че вашите коментари ще се сложат във ФИФА-та ;) :wasntme:

едит- ПРЕСТАНИ ДА СЕ ДРЪНКАШ СЪС НИКИ !!!!!! ТИ ДА НЕ СИ МИСЛИШ ЧЕ БЛАГО Е ГОСПОД ? ТОВА ЧЕ ГО ПОЗНАВАШ (до колкото разбрах) НЕ ЗНАЧИ ЧЕ СИ СПЕЧЕЛИЛ НЕПРИКОСНОВЕННОСТ, ОЩЕ СЯ МОЕ ДА ПОЛУЧИШ БИЛЕТ ЗА БАННания !
ЛЕВСКИ СОФИЯ
swan_3

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от swan_3 »

Gogo_t написа: 2 БРАТО, ти що си мн сигурен че говоря за вас ? Сиг ли си че вашите коментари ще се сложат във ФИФА-та ;) :wasntme:
Да :)
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от Gogo_t »

swan_3 написа:
Gogo_t написа: 2 БРАТО, ти що си мн сигурен че говоря за вас ? Сиг ли си че вашите коментари ще се сложат във ФИФА-та ;) :wasntme:
Да :)
АМА не си убеден :giggle:
ЛЕВСКИ СОФИЯ
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от MuSTaKa »

Браво, пубер, забий си тиквата в земята като щраус, даже си и изтрий старите мнения, в които нарушаваш правилата и ме псуваш.

Гого, тия още не проумяват, че този номер сме го пробвали вече - аз, Иван и Пачо...
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от rap17ka7a »

Gogo_t написа:Господи помилвай :rofl:
Вие сте откачени бе.... НЕма ли да разберете че така както я мислите няма да стане :|
как 2 души ще направят имената на 10 000 души и на 200- 300 отбора (нз колко са отборите) ?
1 + нещо което май не мислите
ДО КОЛКОТО ЗНАМ ФАЛОВЕТЕ СЪС ФрАЗИТЕ ИМАТ ТОЧНО ОПР ЗНАЧЕНИЕ И ЧОВЕКА КОЙТО ПРЕВЕЖДА ТРЯБВА ДА Е МН ЗАПОЗНАТ СЪС РЕЧНИКА НА ФИФА КОМЕНТАТОРА ЩОТО МАЛКО РАЗМИНАВЕН И ЩЕ СТАВАТ КОМИЧНИ СИТУАЦИИ ;)

2 БРАТО, ти що си мн сигурен че говоря за вас ? Сиг ли си че вашите коментари ще се сложат във ФИФА-та ;) :wasntme:

едит- ПРЕСТАНИ ДА СЕ ДРЪНКАШ СЪС НИКИ !!!!!! ТИ ДА НЕ СИ МИСЛИШ ЧЕ БЛАГО Е ГОСПОД ? ТОВА ЧЕ ГО ПОЗНАВАШ (до колкото разбрах) НЕ ЗНАЧИ ЧЕ СИ СПЕЧЕЛИЛ НЕПРИКОСНОВЕННОСТ, ОЩЕ СЯ МОЕ ДА ПОЛУЧИШ БИЛЕТ ЗА БАННания !
1-во Май не си запознат ;) разгледай коментарите във фифата и ще се увериш че не е точно така както си мислиш!
2-ро Ами незнам дали моите коментари ще се сложат във фифата но на моята фифа аз си слагам коментарите и се си мисла че ще си сложа моите... а приятелите с които играя фифа също мисля че ще предпочетат да сложат моите коментари а не да останат със Али Баба... сеш се???
3-то Ич ми не е дали ще получавам билети или ще ям каквото и да било важното е че и България ще има БЪЛГАРСКИ КОМЕНТАРИ!!!

Едит-Само да ти кажа че руския коментар е направен от 1 човек!Смисъл 1 говори а колко са превеждали незнам...

АЗ ЛИЧНО СПИРАМ ДА ГОВОРЯ И САМО ДА ПЪЛНЯ ТЕМАТА С БЕЗСМИСЛЕНИ МНЕНИЯ!НАДЯВАМ СЕ И ВИЕ ДА ПРЕСТАНЕТЕ!!!
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: За FIFA 08 и PES7

Мнение от MuSTaKa »

Ами един човек е говорил, то е нормално...
Но също така:
Поне няколко човека са превели репликите.
Поне няколко човека са си играли да ги експортват постоянно.
Същите са си играли и да ги вкарват обратно.
И след това да ги тестват.
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Заключено

Обратно към “Новини”