Форумна лига - отбор

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от rap17ka7a »

Ghost Rider написа:Абе хора тука всичките ли сме набор 92!!! И аз съм 92,февруари навършвам 16
Аз съм набор 90 ;)
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от Gogo_t »

Не аз съм 95 набор :rofl: :blush: :D
ЛЕВСКИ СОФИЯ
[BFL]Mancho_United

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Аз пък съм 91

едит: и логично :) мн малко са хората (броят се на пръсти) дето са над 30г и играят фифа :) над 18 също вече яко започват да намаляват. Там играят стратегий и RPG-ta ;) (то и аз играя и съм най-малкия от целия гилд,а в сървъра дето сме към 100 българи има само 1 по-малък от мен) ;)
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от wcwc »

Вие кога ще разберете че една тема има име, и се пише само по нея ?! Защо трябва да се правят забележки всеки път ?! Вие малоумни ли сте какво?!
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от wcwc »

JaymZZZ изяви желание и по всичко личи, че си имаме вратар. За жалост нещо сме много малко и май няма да се събере. За сега сме това на първата страница (вижте да не съм пропуснал някой само ). Ако не дойдат поне още двама-трима няма смисъл.
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от wcwc »

За жалост, явно нещата няма да се получат. Трябва да сме 8+1 минимум на терена.... виждате какво е положението едвам сме 3 - 4 човека сериозни. Няма как. Таксите са високи, а турнира наистина много сериозен ( картотеки, такси, заявки, екипи, съдии, хубави терени и прочее) така, че много, много жалко. Турнира наистина си заслужава, но уви не успяхме да се съберем достатачно. Ще оставя темата отворена ( може пък изведнъж да се появят 5 сериозни момчета между 16 и 30 :) :( ), но каквто беше - беше. Благодаря, че се отзовахте все пак, някой ден може и да е различно, кой знае ?!
nicks

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от nicks »

wcwc написа:За жалост, явно нещата няма да се получат. Трябва да сме 8+1 минимум на терена.... виждате какво е положението едвам сме 3 - 4 човека сериозни. Няма как. Таксите са високи, а турнира наистина много сериозен ( картотеки, такси, заявки, екипи, съдии, хубави терени и прочее) така, че много, много жалко. Турнира наистина си заслужава, но уви не успяхме да се съберем достатачно. Ще оставя темата отворена ( може пък изведнъж да се появят 5 сериозни момчета между 16 и 30 :) :( ), но каквто беше - беше. Благодаря, че се отзовахте все пак, някой ден може и да е различно, кой знае ?!
вие от БФЛ нямате ли да участвате ?
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от wcwc »

Само аз и още едно момче... просто повечето не са от София.
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от Bg_Fen »

Няма да губим надежда ако трябва догодина ще участваме но дотогава ще сме се организирали (надявам се ) !
Изображение
etien

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от etien »

Аз съм на 17 години..Играл съм в "Люлин","Локо СФ" и "УСШ"..Играя в центъра,по-често като крило...Висок ,бърз и с прилична техника...Абе звезда... :) Пишете ако ще се ходи...Бтв:(проблем ли е ако имам картотека ? Защото съм картотекиран.. )
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от napster »

etien написа:Аз съм на 17 години..Играл съм в "Люлин","Локо СФ" и "УСШ"..Играя в центъра,по-често като крило...Висок ,бърз и с прилична техника...Абе звезда... :) Пишете ако ще се ходи...Бтв:(проблем ли е ако имам картотека ? Защото съм картотекиран.. )
Ети !? :?:
Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от napster »

Добре дошъл :happy:
Изображение
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Форумна лига - отбор

Мнение от wcwc »

etien написа:Аз съм на 17 години..Играл съм в "Люлин","Локо СФ" и "УСШ"..Играя в центъра,по-често като крило...Висок ,бърз и с прилична техника...Абе звезда... :) Пишете ако ще се ходи...Бтв:(проблем ли е ако имам картотека ? Защото съм картотекиран.. )
еееееее идеално, но късно. Просто няма за кога вече, съжалявам. Не успяхме да се съберем за съжаление. Като гледам добър отбор се оформяше, но там се играе 8+1 ние сме едва 6 - 7. Няма как. Дано догодина сте пак тук и с още един двама етнусиасти оформим отбор. Аз днес бях на проби в Дата.БГ : :D и да не повярва човек ме взеха, та аз ще играя в този турнир и бъдете сигурни, догодина пак ще се опитам да събера отбор. И така докато не стане. Благодаря на всички, които изявиха желание. Lock до следващия опит. :)
Публикувай отговор

Обратно към “Новини”