Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
etien

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от etien »

ПХпапхпхапахпхаахпхапах ОРлине! Ти прочете ли онова дългото,което написах ! ?ЗАщото почваш да ме разсмиваш още по-жестоко.НА абсолютно нищо не си отговорил от това,което ти писах,ами продължаваш с глупости... "ПЕС е Правена от Японци и не струва" Абе момче ,като си голям критик това ли може да кажеш само ?ПЕС е била с макарони,ПЕс е правена от Японци...Това е най-тъпото,най-малоумното и най-ограниченото изказване,което бях чувал НЯКОГА !НАмери ме на скайп :diablo_etien и ще ти покажа колко разбираш от фифа,от пес и въобще от този тип виртуален футбол.Ще ти уредя среща с най-добрите и ще видим колко струваш.Престани да ми се правиш на капацитет ,като играеш всеки ден фифа,защото ставаш абсолютния смешник !НЯмаш си на идея колко си смешен в момента и колко хора ти се смеят в момента.И престани с това презрение "към по-младите",защото в крайна сметка това списание се чете от по-млади попринцип,а повечето от тях са МНООГОО по-вещи от теб ! Онази извадка от Уикипедия,драги момко, е сравнение между пес 2008 и пес 6 !Това е казано,защото ПЕС 2008 има някои недостатъци спрямо старата/като лага/.НО знаеш ли какво ще ти кажа млади момко?Вчера ми пратиха пач,който оправя лага напълно на играта...Ти вадиш някви ИЗвадки,но си нямаш на идея ЗА КАКВО ИДЕ РЕЧ!Това,че цъкаш ФИфа не те прави никакъв ! МОля те ставаш много смешен вече !Това ли ще тръгнеш да пишеш за пес,ако ти се възложи такава задача.И ти пак повтаряш,че пишеш каквото си искаш,а аз пак ти повтарям,че това ти е най-голямата грешка ! ЗЕми питай някой по-компетентен геймър ,който има успехи зад себе си и знае за кво иде реч/в България За Фифа не липсват/ и ще напишеш нещо смислено в иначе малоумната ти статия.Ако не си прочел горния ми пост,моля те направи го и се замисли малко.И престани да се излагаш.Нямаш си на идея колко си назад в материала...И да не се връщам на случая с БФЛ.
п.пПрочетох още малко от писаниците ти .ФИФА ПАч се ПРави,защото няма да ти обяснявам пак/земи чети кво ти се пише/.Фифата е била култ преди,а сега тя е комерс !Дори и ПЕс да е по-добра ,за фифата ще се правят пачове.Все пак и 2-те игри имат фенове и това не опира до това,коя е по-боклук! И 2-те се нуждаят от пачове,защото и 2-те са играни от различни групи хора.Защо имаш толкова ограничено мислене ?
п.п.2 ПХАХАХАХАХАХ играл в училищен отбор и вече не знае къде е :rofl: :rofl: :rofl: Момче аз незнам как човек с такъв потенциал като твоя ,седи пред компа,а не играе в някой от водещите отбори/защо не в Канада,където са най-големите специалисти/.
Сега отивай си играй мениждъра спокойно и си мисли,че тази млада аудитория/от "лапета"/,която всъщност ви купува списанията ,някога ще припари отново до тази грешка,докато има толкова разбиращи хора като теб.Аз само ще изкарам няколко твой цитата,които никога няма да забравя.Голдън колекшън:
1.Къде е революционния геймплей на ПЕС? Въобще какво значи различен геймплей от този на Фифа? Аааааааа, мисля че се сетих.....искаш да кажеш, че в новия ПЕС играчите са като макарони и се огъват в неестествени пози.... е прав си, революционно е - футбол с макарони нямаше до сега.
2.ФИФА-та е култ. И моля не говорете лошо за нея, защото ако наитина беше супер шит, защо и правите пач с българското първенство? Нали е зле?
3.Седнали сте да играете игра, правена от Японци ..... какво общо имат японците с футбола бе??????????? Затова ще играете с футболисти с имена Мбонгов, Мендонгов и тн..Искам само да подчертая, че аз PES всяко година пускам, за да проверя кво става с тая пародия, и всяка година се убеждава, че японците нямат нищо общо с футбола. Разбира се, говоря за РС версиите.
4.
И един цитат от википедия - ES2008 was deemed a complete failure, with Seabass losing many of his previously die hard following due to the terrible problems the game had
5.Канадците са по-добре от японците и го доказват с Фифа. Подозирам, че много от вас знаят, че част от UEFA игрите се правят само от англичани и двете студия си сътрудничат много.
6.Доколкото опита ми с реалне футбол, ще ви кажа, че имам. Играл съм супер много, бил съм в отбора на училището си (СМГ бай дъ уей) т.н., така че и тука не моете да ме хванете ;).
Всъщност Орлине ние те хванахме отвсякъде и разбрахме,че си много ограничен човек.Мога да ти пиша с дни за тъпитети и неточни коментари,но ще зема да хапна БАНан в тоя форум.Стегни се малко,че засега по ти отива в някой цирк да работиш/с извинение/
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от MuSTaKa »

Орлине, опитите да разпилееш темата на 5 само могат да ме радват :)
За ПЕС - ФИФА последно - единственият ти аргумент беше, че ФИФА е по-добра, поне десетина има във тоя форум, дето са девети клас и учат психология и логика - ще се аргументират по-обстойно.... но както и да е, тоя спор сме го дъвкали доста преди ти да забележиш, че има БФЛ.

Ай със здраве.
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
etien

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от etien »

Не става въпрос само за Спора м/у Фифа И ПЕС.Аз поне се нервя на малоумната му логийка и страшно ограничената аргументация.Като той не разбира грам от Фифа ,камо ли от ПЕС .Толкова повърхностни/и същевременно неверни / неща не прилягат да се пишат от човек,който има думата в такова списание.НАправо е смешно
/земи ми прочети 2-та дълги поста най-после/
Orlin

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Orlin »

@etien
нищо написано от тебе няма да прочета, злобно човеченцетакова :). Нека те е яд.


Относто темата:
Аз престава с тия дискусии.
Темата за мен приключи.

Изводите са ясни: Статията в РС Мания не ви е харесала, PES е най-добрия футбол, РС Мания е поръчково списание и etien е иззлобяло, невротично човеченце.

Успех с втория пач и ако имате нужда от нещо - телефона на РС Мания е 02/9874719 обадете се и ще ви дадат мои координати за да си сътрудничим.

С уважение към екипа на BFL,
Орлин
etien

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от etien »

Добре Орлин.Това ми беше достатъчно.Сигурен съм,че си прочел всичко и Няма какво да кажеш,но пак с твойте си изводи :D Пожелавам ти много успехи в бъдеще

п.п.време беше да направиш нещо полезно
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от sv3nc3 »

Orlin написа:Успех с втория пач и ако имате нужда от нещо - телефона на РС Мания е 02/9874719 обадете се и ще ви дадат мои координати за да си сътрудничим.

С уважение към екипа на BFL,
Орлин
Но защо чак сега,многократно сме ви писали и не получихме абсолютно никакъв отговор :thinking: ..............
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от MuSTaKa »

Защото следват независима и последователна фирмена политика.
Тази на Пулсар - да сме конкретни :D

Орльо, по собствените ви стандарти (говоря за форума ви) сега трябва да изтрия абсолютно всичко, което си говорил за Етиен.
Но така само ще ти направя услуга. Така и така няма да хванеш идеята...
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Gogo_t »

Гледам тук спора станал на ниво ПЕС- ФИФА
АЗ като човек, който играе и двете бих казал следното
ФИфа ми харева повече, зщото пес създава в мен чувството за незавършена игра... и че играя на телевизионната игра с дискетите, просто графиката, менютата, липсата на лицензи някси подтиска, докато на ФИФА геймплея й е по слабичък, но за сметка на това играта има страхотна графика (менютата, стадионите, футболистите и т.н.) по професионално е направена като цяло...
Лицака като маски [отдзяват им], четвъртити футболисти, и т.н. дразни кото, поне моето ;)
ЛЕВСКИ СОФИЯ
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от napster »

Ъъъ Гого ... как ще кажеш че футболистите са направени по добре и че графиката е по-добра... О.о
А бтв да добавя нещо , което повечето не знаят ;) Не си мислете , че КОНАМИ нямат пари или нещо такова и затова не копуват нови лицензи , истината е , че ЕА са купили екслузивни лицензи , демек дали са повече пари и друга игра не може да има същия лиценз . Примерно са купили лиценз за Premiership + екслузивни права и друга игра няма правото да има същия лиценз , а приметно само на няколко отбора (тази година са Тотнъм и Нюкасъл Юнайтед) Така ЕА са опитали чрез парите си да спечелят срещу КОНАМИ и създавава впечатление , че ФИФА е по-добра...
А колкото до Орлин : БФЛ са се опитвали да се свържат с вас , а вие не сте отговаряли , и сега се сещаш да им предлагаш помощ :rofl:

П.П Пак нищо не каза по въпроса за анкетата... :?
Изображение
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Gogo_t »

napster написа:Ъъъ Гого ... как ще кажеш че футболистите са направени по добре и че графиката е по-добра... О.о
А бтв да добавя нещо , което повечето не знаят ;) Не си мислете , че КОНАМИ нямат пари или нещо такова и затова не копуват нови лицензи , истината е , че ЕА са купили екслузивни лицензи , демек дали са повече пари и друга игра не може да има същия лиценз . Примерно са купили лиценз за Premiership + екслузивни права и друга игра няма правото да има същия лиценз , а приметно само на няколко отбора (тази година са Тотнъм и Нюкасъл Юнайтед) Така ЕА са опитали чрез парите си да спечелят срещу КОНАМИ и създавава впечатление , че ФИФА е по-добра...
А колкото до Орлин : БФЛ са се опитвали да се свържат с вас , а вие не сте отговаряли , и сега се сещаш да им предлагаш помощ :rofl:

П.П Пак нищо не каза по въпроса за анкетата... :?
http://ps3media.ign.com/ps3/image/artic ... 647907.jpg PES
http://img162.imageshack.us/img162/2440/16cf8.jpg FIFA
ЛЕВСКИ СОФИЯ
etien

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от etien »

Gogo_t написа:
napster написа:Ъъъ Гого ... как ще кажеш че футболистите са направени по добре и че графиката е по-добра... О.о
А бтв да добавя нещо , което повечето не знаят ;) Не си мислете , че КОНАМИ нямат пари или нещо такова и затова не копуват нови лицензи , истината е , че ЕА са купили екслузивни лицензи , демек дали са повече пари и друга игра не може да има същия лиценз . Примерно са купили лиценз за Premiership + екслузивни права и друга игра няма правото да има същия лиценз , а приметно само на няколко отбора (тази година са Тотнъм и Нюкасъл Юнайтед) Така ЕА са опитали чрез парите си да спечелят срещу КОНАМИ и създавава впечатление , че ФИФА е по-добра...
А колкото до Орлин : БФЛ са се опитвали да се свържат с вас , а вие не сте отговаряли , и сега се сещаш да им предлагаш помощ :rofl:

П.П Пак нищо не каза по въпроса за анкетата... :?
http://ps3media.ign.com/ps3/image/artic ... 647907.jpg PES
http://img162.imageshack.us/img162/2440/16cf8.jpg FIFA

Така,Gogo ще ти кажа следното.1-во Пика от ПЕС-а е ингейм и сам виждаш страхотната графика
2-ро Този пик от Фифата е много неуместен.Гледал съм го и преди.Първо ако дадеш един зуумец ще видиш,че Роналдинъо е като Дарт Вейдър :D/очите са му чисто бели,а и физиономията му е доста респектиращо страшна :D/ ,второ това не е реален пик.Не си спомням точно какво беше.Или е от некво клипче или е от конзолната версия,но няма нищо общо с ПЦ версията.
С една дума БЛАГОДАРЯ,че защити достойно ПЕС-а :) НО момчета забравете за ПЕС и ФИФА.Тука по-скоро обсъждахме работата на Орлин,а и като Цяло на PC MAnia.Орлинчо се скри,неможа нито да се аргументира като хората/голем смех падна с него :D/,нито да отговори на каквото и да било.Все пак ви предложи някаква "ПОМОЩ" там,дано не е пак некой негов леймърски трик.Мисля,че темата е за лок
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от _GAGATA_ »

Gogo_t написа:
napster написа:Ъъъ Гого ... как ще кажеш че футболистите са направени по добре и че графиката е по-добра... О.о
А бтв да добавя нещо , което повечето не знаят ;) Не си мислете , че КОНАМИ нямат пари или нещо такова и затова не копуват нови лицензи , истината е , че ЕА са купили екслузивни лицензи , демек дали са повече пари и друга игра не може да има същия лиценз . Примерно са купили лиценз за Premiership + екслузивни права и друга игра няма правото да има същия лиценз , а приметно само на няколко отбора (тази година са Тотнъм и Нюкасъл Юнайтед) Така ЕА са опитали чрез парите си да спечелят срещу КОНАМИ и създавава впечатление , че ФИФА е по-добра...
А колкото до Орлин : БФЛ са се опитвали да се свържат с вас , а вие не сте отговаряли , и сега се сещаш да им предлагаш помощ :rofl:

П.П Пак нищо не каза по въпроса за анкетата... :?
http://ps3media.ign.com/ps3/image/artic ... 647907.jpg PES.
http://img162.imageshack.us/img162/2440/16cf8.jpg FIFA
Ахахахахахахахахааххаахахахахахаха
Нищо лично. Значи ми сравняваш шот от Фифа за Playstation или Xbox и го сравняваш с шот от ПЕС за PC.
Ето ти едно сравнение от PC на 2-те игри -> http://www.pcaction.de/?menu=browser&mo ... 519&page=1
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от AntrAcsA »

Гого ... точно от тия шотове ти си противоречиш ;)
Шота на ПЕС е с по добра графика И Е ОТ РЕАЛНА ИГРОВА СИТУАЦИЯ В САМАТА ИГРА ЗА РС !
Докато шота на ФИФА е рекламен , демек е манипулиран с фотошоп и други 3Д , графични програми .
Дам графиката за Хбокс е добра но не е чак толкова колкото я показват по рекламните шотове .
За сравнение ще ти дам и аз такива за ПЕС :
http://files.xboxic.com/xbox-360/pro-ev ... isualh.jpg
http://i.data.bg/08/04/11/899626_orig.jpg
PES 6 Xbox 360 , мога да изкарам още доста , и по добри но не ми се рови .

Ето и едно очевадещо доказателство за Рекламен, Дигитално генериран извън играта- мач , Манипулиран шот на ФИФА 2008
http://www.wonderwallweb.com/fifa08x360scrn10.jpg ;) Тук с просто око се вижда работата с фотошоп и т.н.
Такъв шот с такава резелюциа , с такова качество на Хбокс няма как да се заснеме да не говорим , че тревата на по лявата обувка,на играча в дясно е добавена допълнително ... имат сияние около играчите което се добавя с един филтър на фотошопа и да не изреждам още. Това е шот от Хбокс : http://i.data.bg/08/02/27/831096_orig.jpg
реален
http://i.data.bg/08/02/27/831102_orig.jpg
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Gogo_t »

Вие луди ли сте бе, хора, не виждате ли каа примерно на някои играчи главата им е по голяма от черепа и става като маска?!
НЕ сте ли виядли че вс играчи са като трупчета?
Не ли ви прави впечатление гадното меню, гадните стадиони и т.н. ?
ЛЕВСКИ СОФИЯ
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от AntrAcsA »

Gogo_t написа:Вие луди ли сте бе, хора, не виждате ли каа примерно на някои играчи главата им е по голяма от черепа и става като маска?!
НЕ сте ли виядли че вс играчи са като трупчета?
Не ли ви прави впечатление гадното меню, гадните стадиони и т.н. ?
Говориш пълни глупости.. може да кандидатсваш за работа в РС Мания .
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от maniakapetko »

AntrAcsA написа:
Gogo_t написа:Вие луди ли сте бе, хора, не виждате ли каа примерно на някои играчи главата им е по голяма от черепа и става като маска?!
НЕ сте ли виядли че вс играчи са като трупчета?
Не ли ви прави впечатление гадното меню, гадните стадиони и т.н. ?
Говориш пълни глупости.. може да кандидатсваш за работа в РС Мания .
Верно си я ходи там да плюеш и ти PES.А и още нещо с тая дискусия кой кво разбирал от футбол.Намери в форума една тема на антракса за футбол игрите на КОНАМИ и виж кой кога е почнал да се занимава с това.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Gogo_t »

maniakapetko написа:
AntrAcsA написа:
Gogo_t написа:Вие луди ли сте бе, хора, не виждате ли каа примерно на някои играчи главата им е по голяма от черепа и става като маска?!
НЕ сте ли виядли че вс играчи са като трупчета?
Не ли ви прави впечатление гадното меню, гадните стадиони и т.н. ?
Говориш пълни глупости.. може да кандидатсваш за работа в РС Мания .
Верно си я ходи там да плюеш и ти PES.А и още нещо с тая дискусия кой кво разбирал от футбол.Намери в форума една тема на антракса за футбол игрите на КОНАМИ и виж кой кога е почнал да се занимава с това.
Внимавай с тона, да не изхвърчиш ;)
ЛЕВСКИ СОФИЯ
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от MuSTaKa »

Стига сте спорили за глупости, я вижте Джейми Полък кви ги върши:
http://youtube.com/watch?v=ZAc8JooS3MY
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
BaLkI

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от BaLkI »

Е те тва е легендарно. Ама на нито една Фифа или ПЕС не моеш да го повториш... :wasntme: ;) :)
Заключено

Обратно към “Новини”