Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Levski_forever »

Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Изображение

Уважаеми Орлин Широв ,
Първо BFL Team е поласкан ,че обръщате специално внимание на нашия патч с цяла статийка.
Но тук идва едно НО - екипът ни, който разработи тази година патча за FIFA 08 не може да се съгласи
с вашия "компетентен" коментар относно него. Поласкани сме ,че ни мислите за държавна институция ,но
това не е така :). BFL Team е екип, с цел разработване на НЕКОМЕРСИАЛНИ продукти към игрите т.е. ние
нямаме съставите на отборите от БФС и това е една от причините съставите на някои отбори да не бъдат
съвсем точни, другия факт е държавата ни ...нашите информатори едвам намират информации за грандовете ни ,а вие искате напълно точен състав например за Марек (Дупница). Tук ще Ви попитаме дали някога сте си
правили труда да търсите състава на този отбор? РЕАЛНИЯ състав ,с който играе в момента ?! И под
"състав" не разбирайте само имената на играчите ...ами на нас ни трябват и ТОЧНИТЕ позиции ,номерата,
за всеки един играч моментната форма (тоест трябва да има форум на отбора ,където според мненията на феновете
ние да пишеме скиловете на играчите), да не говирим за екипите ,например на белите екипи на Вихрен - в родното ни интернет пространство имаше само 2 снимки -и двете отпред на екипите ,и на двете не си личеше
спонсора на отбора ...какво правим ние тогава ? Пускаме патча така ? Не ,не можехме да го пуснем ,защото
тогава отново вие щяхте да пишете ,че екипите не били реални?! Да оставим съставите, тук мисля ,че ясно
Ви показхме ,че в България инфо лесно не се намира ,никой не ти го дава ей така ...да не говорим, че и никой
не иска да си помръдне пръста за да качи 2-3 снимки на "любимия" му отбор...казвате, че интрото било
с ниска резулюция...да Ви попитам знаете ли какво представлява vp6 формата ,и то архивиран от EA?!
Знаете ли ,че в момента ние сме ЕДИНСТВЕНИЯ екип успял да промени интрото в играта? А вие искате
дори и резулюцията да успеем да "разгадаем" ? Впрочем дори интро-клипчетата на EA не са с най-добро
качество...Пишете ,че били излишни отборите от Б и В групите? Ами да Ви попитам вие както сте фен
на Локомотив София ,на вас приятно ли ще ви е да го няма любимия Ви отбор ? Не мислите ли ,че възможно
всеки един фен в България заслужава да играе с любимия си отбор? Да не мислите ,че в България има фенове
само на отбори от "А" група?! Един Дунав (Русе) има по-голяма средна посещаеомост от Локомотив София, че дори има отбори от В група с по-голяма посещаемост на мачовете от
отбори от А групата ...нима за бедния фен няма да е по-добре като се прибере скапан от работа/училище да
поиграе с градския си отбор?! Помислете върху тези няколко въпроса...аа да и за "Сезонът на Феновете" - тук наистина можеби направихме грешка ,която няма да се повтори догодина или ако правим пак
"Сезонът на феновете" то той ще бъде под формата на някаква добавка . Споменавате във вашия коментар
и менютата в патча...тук мога само да Ви препоръчам да влезнете в нашата тема в soccergaming.tv - най-
големия форум за FIFA като цяло в света и да погледнете мнението на европейците за менютата, не само
за тях ,погледнете как те оценяват нашия патч, преди да почнете да пишете статия/коментар
относно нашия патч. Би било добре да погледнете всички гледни точки и тогава да пишете. Относно песните на
агитките, ами това се пее ,Вие бил ли сте някога на мач на български отбор ? Ако да - значи знаете ,че
почти няма песен на българска агитка ,която да не съдържа обидни думи. Относно променения саунд, в началото
написах ,че сме екип от ентусиасти а не някаква голяма компания и точно поради тази причина решихме, че
можем да дадем изява и на други хора като нас в България ,хора ,които отделят ценно време от свободното си,
за да се опитат да зарадват други хора-феновете ...тук само искаме да Ви препоръчаме да влезнете в
vbox7 ,да напишете "My friends" и да видите колко МНОГО клипове има с тази песен . И накрая
ако може пак да се върна на мнението, че отделяме много от свободното си време...представете си следната
ситуация: навън приятелите Ви играят мачле ,на вас също много Ви се играе ,но не можете да излезете,
защото колкото се бавите с работата си по патча ,толкова повече се бави и той! Моля Ви ,поставете се
на наше място...съмнявам се не че ще издържите, ами че дори не можете и да си го представите...И както вие сте дали
вашата 100% "компетентна" оценка на нашия патч ,така и ние ще дадем наша оценка на вашата статия.
Изображение
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от marto135 »

Браво! :clap: Браво! :clap: Браво! :clap: Браво! :clap: Браво! :clap: Браво! :clap: Направо ги разбихте тея ,,компетентните'' :D:D
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от kyynadd »

Тоя чичка си няма понятие от БГ футбол. Такова неуважение към отбори от Б и В група не съм виждал. Срам за списанието...
БФЛ_d1Av0lo

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от БФЛ_d1Av0lo »

Добре казано,но се съмнявам че ще има ефект върху автора на статията...
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от kyynadd »

БФЛ_d1Av0lo написа:Добре казано,но се съмнявам че ще има ефект върху автора на статията...
Да ефект няма да има. Аз им писах подобно писмо, не вярвам да отговорят. Ако го направят ще ви покажа отговора, но едвали. Такова пренебрежение не съм виждал.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от AntrAcsA »

БФЛ_d1Av0lo написа:Добре казано,но се съмнявам че ще има ефект върху автора на статията...
Няма за цел да има кой знай какъв ефект върху аФтора на статията, това е майла , който изпратихме към РС Мания . Просто това е публична обида към БФЛ , тоя човек просто се подиграва с труда на БФЛ, а това ние не можем да го подминем просто ей така . Да има пропуски но не е чак толкова колкото те го изкараха.
Мисля си ,че имаме право на отговор. Кой крив и кой прави всеки сам решава за себе си.
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Аз имам въпрос. Нека приемем ,че ние послушаме този "изключително компетентен" коментар на добрия човечец .. и какво става с БФЛ 2009?

А група:
лица
точни състави
екипи
емблеми
знамена

и готово ... ето ви го БФЛ ... а ще липсват:

ДВЕТЕ Б ГРУПИ (недопустимо..) ,също и В групата ..
стадиони
нов саундтрак
ново интро
новите менюта
GFX-a
и още куп работи ...

просто пича тегли черта на всички фенове,на които любимият им отбор не играе в А група .. или на тези,които искат да почнат да играят от Б или В .. абе незнам как може такъв коментар да даде. И се смее на знамената ,които сме сложили на Локо София .. ми той им е фен ама изобщо бил ли е на техен мач ,че се смее на знамената ?
GLORY GLORY MAN UNITED !
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от ochko »

Господин Широв винаги е бил култов със своите умопомрачителни статий. Още когато бях толкова глупав да купувам списание PC Mania и да следя форума им, Орлинчо винаги беше усмиван от потребителите. Беше станал като нарицание за некомпетентност.

Съгласен съм, че продукта ни не е идеален, даже е далеч от тази цел, но за сметка на това ние сме го направили единствено по наше желание, без да ни плащат. Ние сме чисти аматьори, фенове, нормално е да не сме достатъчно добри. За сметка на това сп. PC Mania се води като голямо издание, с професионални автори, редактори, дизайнери и т.н. Щом нашият продукт е некачествен, съгласен съм да прежаля 4 лв (или там колкото е) и да закупя вашият продукт. Да го прегледам, да видя нещо ''идеално'' предполагам? Без правописни грешки, без еднакви страници, без цели статий с по няколко еднакви скрийншота и куп куп други неточности, които в списание с претенций за най-доброто в България не вървят.
the_red_fan
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Яну 2008 12:52

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от the_red_fan »

Не съм виждал по безумна статия!!! Това е абсулютна подигравка!Този господин Широв ли какъв е не го знам , обаче постъпва точно като онези лапенца които постоянно обиждаха екипа и питаха кога ще излезе патча през 5 мин. ... Не стига че момчетата са одтеляли часове наред за да угодят на такива като него ами ибуквално оплува техния труд!!!А това че Б и В групите били излишни също е голяма изцепка , но както и да е намя да повтарям думите на момчетата. Като "компетентното" списание PC MANIA e толкова недоволно им предлагам да направят един пач или нещо такова.Да не говорим че големи форуми и саитове като soccergaming.tv и fifa4fans.com буквално скъсаха пача от похвали...Друг коментар просто е излишен...
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от sv3nc3 »

Тази статия за мене е АнтиБФЛ,защото автора е посочил само отрицателните неща в творението ни(за които не отричаме) и отрицателните измислени от него - обосновявам се - интрото(никой друг освен нас не го е променял),менютата не били хубави :wasntme: викам си "абе деа мааму,я да влвеза у сайта и форума им" влизам и кво "ми то същото като преди 2 години(от толко време не бях влизал там) и си викам"аааааааа ясно ми е за тая оценка".Ще си купя и списанието,белким там има промяна ,но се съмнявам много.Доколкото знам г-на е локомотивец,направило му впечатление че съставите били неточни.Вижте тука http://forum.bfl-team.com/viewtopic.php ... &start=280 и подканата ми.Кога е отправена,какъв ден сме днеска и има ли пост след моя,който напълно да удоволетворява желанието ми(айде не напълно но поне полувината,което ше рече поне единия състав) :wasntme: .До някъде това е и отговор на СФ,но като цяло СФ го отчитаме,като емоционално и недобре обмислено наше действие,но не и отрицателно нещо в патча ни.
Никъде не виждам г-на да е писал нещо в положителна насока.Нима екипите,знамената,песните,логотата,банерите,стадионите ,убийте ме но пропускам нещо със сигурност,са били в играта :wasntme:
Искрено се надявам тази ваша оценка да не е продиктувана от едно наше партньорство,защото това е меко казано непрофесионално(все пак сте професионалисти,а ние аматьори),да не е продиктувано от лична ваша преценка,защото доколкото знам сте фен на играта и това не говори добре за вас като такъв,надявам се тази преценка да е повлияна от наще "доброжелатели" и писанията из форума на децата(които са на под 15 години),което като се замисля,пак е непрофесионално г-н професионалисте
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от MuSTaKa »

Най-обичам онани... ъъъ... журналистчета като този, които си мислят, че мнението им е меродавно.

Не виждам какво му отговаряте на тоя, няма да пусне втора статия я. Пък и малко е закъснял, пачът е по всички клубове поне в Плевен... във влака всеки път като пътувам чувам хора да го обсъждат... и все хубави работи чувам... само Широв недоволен. Ми кво да го правим. Дочоолу и Гочоолу си имат достоен наследник.
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от monibgole »

Нямам думи.... трагедия...
Последно промяна от monibgole на 02 Апр 2008 23:44, променено общо 1 път.
vgerov93

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от vgerov93 »

Тка си е!Но те какво ли разбират...Като направят подобно нещо тогава да коментират!Не е ли така?
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от kyynadd »

vgerov93 написа:Тка си е!Но те какво ли разбират...Като направят подобно нещо тогава да коментират!Не е ли така?
Не не е. Ти го изкара все едно нищо не е станало. Много хора ще си изградят много грешна представа за нас. Вече познавам един такъв, който след тази статия отказва да ползва продукта.
vgerov93

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от vgerov93 »

kyynadd написа:
vgerov93 написа:Тка си е!Но те какво ли разбират...Като направят подобно нещо тогава да коментират!Не е ли така?
Не не е. Ти го изкара все едно нищо не е станало. Много хора ще си изградят много грешна представа за нас. Вече познавам един такъв, който след тази статия отказва да ползва продукта.
Ти не си ме разбрал....Съгласен съм с мнението на Благо!
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от vili4kata »

Абе какъв е тоя шушул?! :rofl: Точно пък тоя е много умен. Еми да си направят РС Мания един пач да видим втория БОП... Манете ги тия...
kyynadd написа:
vgerov93 написа:Тка си е!Но те какво ли разбират...Като направят подобно нещо тогава да коментират!Не е ли така?
Много хора ще си изградят много грешна представа за нас. Вече познавам един такъв, който след тази статия отказва да ползва продукта.
Ти какво мислиш, то и след тази статия и преди нея съставите са си били такива... Просто хората не са се вгледали в тях. Абе изобщо тия РС Мания да замълчат.
Няма да останете без фенове. ;) Целия Ф-Г използва пача Ви. Аз, а предполагам и други хора го дават на приятелите си и така също се разпространява. ;)
DelPiero

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от DelPiero »

Леле тоя тип от ПС мания лелеле тоя как не го е срам бе лелеле БФЛ осъдете го бе , Тоя малумник кои го е зел в ПС мания !!! Част от българите много са западнали и не оценяват най малкото нещо !!!

Аз искам да кажа че от БФЛ ФИФА 08 съм страшно доволен и ще бъдя оптимист че ще съм доволен и от БФЛ ПЕС 08 !!
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от rap17ka7a »

Аз лично имам приятели които всяка година с нетърпение очакват патча и няква статия в ПС Мания няма да ги спре а го ползват.Те се радват дори ако има червени и сини екипи ;) а друг е въпроса че цялото интернет фифа пространство(хората които играят мултиплеър) играят с патча.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Orlin

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Orlin »

Здравейте,

искам да се включа в тази дискусия, въпреки, че не не знам дали е особено удачно. Първо, аз съм Ви батко, а не съм чичко, за какъвто ме определиха част от вас. Това, че съм с няколко години по-възрастен не ме прави чичко :). Второ, списание РС Мания пише статии по впечатления на авторите, а не по впечатления на други медии - това го казвам, защото един от вас беше казал - "да беше погледнал ревюта на други сайтове". Ами авторите от РС Мания си имаме собствено мнение..., не четем от другаде.
Трето, чуйте как звучи вашата логика: "Ние сме първите, които сменихме интрото и менютата - защо не ги харесваш?". Това, че сте първите, не значи, че интрото е добро, нали? Четвърто, цялата идея на ревюто, акцентира върху If it aint broke dont fix it. Вие това обаче не го разбрахте...опитайте!

Моите уважения към целия екип. Аз също очаквах пача с нетърпение и само искам да добавя, че почти не минава ден без да изграя 3-4-5 мача. Така, че момчета - играя FIFA активно и то от 1996 година. Именно поради тази причина аз правя ревюта на тези игри и смятам, че вашия пач определено не заслужава повече от оценка 3.5. Аз написах 4. Да, можех да кажа и 2-3 добри думи за вас, но вие сте царе в саморекаламата.

Вижте само колко сте разочаровани от лошото ревю. Осъзнавате, че имате пропуски и грешки, но пак искате позитивни и добри ревюта. Ами не работят така нещата в българското, а и световното медийно пространство.

Отново, моите уважения, и се постарайте повече следващия път. РС Мания ще дебне, а Орлин Широв няма да спи и ще очаква с нетъпение възможността да напише позитивно ревю за v2.


P.S. И хайде стига тропкали с краченца - дръжте се като зрели хора. Правите нещо, медиите го оценяват - това е! Дали ви харесва или не е друг въпрос - погледнете в собствената си паничка, а междувременно спрете да циврите като малки деца. Това е реалността - BFL 08 не това, което очаквахме.
Заключено

Обратно към “Новини”