Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Gogo_t »

Ясно че не е 100% обективно и аз не съм доволен от оценката, обаче пък не можем и да се палим толкова от един критичен анализ, нали :)
БФЛ го има не заради ПС МАниа и тяхното мнение не не влияе :happy:
ЛЕВСКИ СОФИЯ
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от maniakapetko »

Цялата тази дискусия стана много интересна след като и човека създал я се включи.Чест му прави че се вклучи в дискусията а не се покри.И аз не го харесвам защото обижда PESа.Но да му се невидяло прав е за някои неща.
1.Филмчето-първи добре но като е лошо за кво ни е а и кой ги гледа
2.Играчите-повечето отбори имат сайтове,да нямат всички перфектни има и др места с статистика
3.Рекламите мен не ме дразнят за това не коментирам
4.Менюта-туке сгрешил много са добри
5.Отбори-верно имат фенове и отборите от в сиг повече и от любимата ми СЛАВИЯ но аз нямя да играя с тях приятелите ми също а и честно колко от вос са играли.
6.Музика-пълна отврат,не ми пука колко често се срещат песните му,поне EA си правят нормално саунда искам си го а не тоя долнопробен рап,който даже и не слушам като вид музика.

______________________
SLAVIA FOREVER
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от sv3nc3 »

maniakapetko написа:2.Играчите-повечето отбори имат сайтове,да нямат всички перфектни има и др места с статистика
Като фен на Славия,можеш ли да кажеш състава на Славия(играчите на отбора,точните им позиции,точните им номера,с кой крак играе всеки от тях,за качествата им вече ако имаш желание) и ако може и другите места със статистика :)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от kyynadd »

Айде спрете с това че има сайтове!!! Няма нормален сайт! И на Левски и на ЦСКА са боклук. Никъде не дават ляв или десен е халфа. Такъв сайт е боклук. Само на Локо Мз и още един отбор от Б група са такива каквито трябва да са. Левски, ЦСКА, Литекс, Локо Сф, Славия те се водят че имат добри сайтве, но всъщност само пише името, някаква малки снимка, ръст, тегло и халф нападател или защитник.
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от maniakapetko »

sv3nc3 написа:
maniakapetko написа:2.Играчите-повечето отбори имат сайтове,да нямат всички перфектни има и др места с статистика
Като фен на Славия,можеш ли да кажеш състава на Славия(играчите на отбора,точните им позиции,точните им номера,с кой крак играе всеки от тях,за качествата им вече ако имаш желание) и ако може и другите места със статистика :)
Знам ги мога да ви кажа и какво обичат да ядят ;) ,но и може да отварите Football Manager 2008 там поне за Славия почти всички неща са вярни за другите отбори незнам.
__________________
SLAVIA FOREVER
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от sv3nc3 »

maniakapetko написа:
sv3nc3 написа:
maniakapetko написа:2.Играчите-повечето отбори имат сайтове,да нямат всички перфектни има и др места с статистика
Като фен на Славия,можеш ли да кажеш състава на Славия(играчите на отбора,точните им позиции,точните им номера,с кой крак играе всеки от тях,за качествата им вече ако имаш желание) и ако може и другите места със статистика :)
Знам ги мога да ви кажа и какво обичат да ядят ;) ,но и може да отварите Football Manager 2008 там поне за Славия почти всички неща са вярни за другите отбори незнам.
ми добре,давай каквото знаеш,ще е полезно за ъпдейта :) .За ФМ нищо не мога да кажа,защото я нямам
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от maniakapetko »

Кажете какво ви трябва и ще се опитам да помогна. :)

____________________________
SLAVIA FOREVER
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от sv3nc3 »

maniakapetko написа:Кажете какво ви трябва и ще се опитам да помогна. :)
точен състав(всички играчи),титулярните 11,схема на игра,точни позиции на играчите(не примерно "защитник",а какъв точно - ляв,десен централен,атакуващ и т.н.),номера на фланелката с която играеи как е изписано името му,рожденна дата,ръст,тегло.ако пропускам нещо,някой да го добави
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от maniakapetko »

Ето имена и статистика карам ги по номера само вратарите са един след друг:
Номер 12
Име Emil Petrov
Позиция Вратар
Роден 22.07.1983, Самоков
Националност България
Височина/Тегло 184 см / 82 кг.
Крак Десен

Номер 1
Име Yordan Gospodinov
Позиция Вратар
Роден 15.06.1978, Сливен
Националност Българин
Височина/Тегло 186 см / 82 кг.
Крак Ляв

Номер 81
Име Mario Kirev
Позиция Вратар
Роден 15.08.1989, Дупница
Националност България
Височина/Тегло 192 см / 85 кг.
Крак Десен

Номер 2
Име Vladimir Ivanov
Позиция Защитник Десен Ляв Централен
Роден 06.02.1973, София
Националност България
Височина/Тегло 178 см / 74 кг.
Крак Десен

Номер 3
Име Zoran Belošević
Позиция Защитник Централен
Роден 20.06.1983, Зайчaр
Националност Сърбия
Височина/Тегло 178 см / 73 кг.
Крак Десен

Номер 4
Име Simeon Mechev
Позиция Дефанзивен Полузащитник Централен
Роден 16.03.1990, Стара Загора
Националност България
Височина/Тегло 170 см / 64 кг.
Крак Десен

Номер 6
Име Georgi Samokishev
Позиция Защитник Централен
Роден 25.02.1987, Гоце Делчев
Националност България
Височина/Тегло 189 см / 85 кг.
Крак Ляв

Номер 7
Име Ilia Iliev
Позиция Полузащитник Централен,Атакуващ Полузащитник Централен
Роден 20.12.1974, София
Националност България
Височина/Тегло 176 см / 74 кг.
Крак Десен

Номер 8
Име Radoslav Rangelov
Позиция Полузащитник Ляв
Роден 18.09.1985, София
Националност България
Височина/Тегло 178 см / 73 кг.
Крак Лав и Десен

Номер 9
Име Zoran Zlatkovski
Позиция Нападател Централен
Роден 05.04.1987, Делчево (Македония)
Националност Македония
Височина/Тегло 183 см / 79 кг.
Крак Десен

Номер 10
Име Saša Simonović
Позиция Атакуващ Полузащитник Централен,Ляв(резервен вариант)
Роден 20.07.1975, Прокуле(Сърбия)
Националност Сърбия
Височина/Тегло 177 см / 75 кг.
Крак Десен

Номер 11
Име Deniran Ortega
Позиция Нападател Централен
Роден 28.05.1986, Лагос (Нигерия)
Националност Нигерия
Височина/Тегло 179 см / 69 кг.
Крак Десен

Номер 13
Име Nikolay Petrov
Позиция Дефанзивен Полузащитник,Халф Централен Ляв
Роден 30.09.1988, София
Националност България
Височина/Тегло 176 см / 73 кг.
Крак Десен

Номер 14
Име Galin Ivanov
Позиция Атакуващ Полузащитник Десен Ляв
Роден 15.04.1988, Казанлък
Националност България
Височина/Тегло 178 см / 72 кг.
Крак Ляв

Номер 16
Име Dimitar Petkov
Позиция Полузащитник ?
Роден 24.08.1987, Благоевград
Националност България
Височина/Тегло 180 см / 80 кг.
Крак Десен


Номер 17
Име Martin Kerchev
Позиция Атакуващ Полузащитник Десен Ляв Централен Нападател Централен
Роден 22.10.1982, Русе
Националност България
Височина/Тегло 180 см / 74 кг.
Крак Десен

Номер 18
Име Radoslav Anev
Позиция Защитник Ляв Централен
Роден 01.02.1985, Благоевград
Националност България
Височина/Тегло 173 см / 68 кг.
Крак Десен

Номер 19
Име Srdjan Novković
Позиция Халф Централен
Роден 29.03.1983, Белград
Националност Сърбия
Височина/Тегло 182 см / 75 кг.
Крак N/A

Номер 20
Име Oril Orlinov
Позиция Атакуващ полузащтитник Десен и Ляв Нападател Централен
Роден 08.08.1988, Тетевен
Националност България
Височина/Тегло 182 см / 72 кг.
Крак Десен


Номер 21
Име Bogomil Dyakov
Позиция Защитник Десен Полузащитник Десен
Роден 12.04.1984, Дупница
Националност Българин
Височина/Тегло 178 см / 68 кг.
Крак Десен

Номер 22
Име Elton Aparecido de Souza-Elton
Позиция Нападател Централен
Роден 09.05.1985, Сао Паоло (Бразилия)
Националност Бразилия
Височина/Тегло 184 см / 82 кг.
Крак Десен


Номер 24
Име Borislav Pavlov
Позиция Защитник Десен Ляв
Роден 01.06.1978, София
Националност България
Височина/Тегло 180 см / 76 кг.
Крак Десен

Номер 26
Име Martin Kavdanski
Позиция Стопер Защтитник Централен Полузащитник Централен
Роден 13.02.1987, Дупница
Националност Българин
Височина/Тегло 186 см / 72 кг.
Крак Десен

Номер 35
Име Yordan Petkov
Позиция Защитник Централен
Роден 11.03.1976, Велико Търново
Националност България
Височина/Тегло 181 см / 78 кг.
Крак Десен

Номер 77
Име Milan Koprivarov
Позиция Халф Ляв Полузащитник Ляв
Роден 20.07.1983, Ихтиман
Националност България
Височина/Тегло 180 см / 75 кг.
Крак Десен
Система 4-4-2
1.Gospodinov

21.Bogomil Dyakov 35.Yordan Petkov 26.Martin Kvdanski 2.Vladimir Ivanov



17.Martin Kerchev 7.Ilia Iliev 10.Saša Simonović 77.Milan Koprivarov



9.Zoran Zlatkovski 11.Deniram Ortega

Ами това са главните хора ако искате юноши,в какво са силни футболистите или нещо друго пишете.

________________________________
SLAVIA FOREVER
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от marto135 »

Брато,според мен не му е тук мястото на скиловете на играчите и др...
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
Orlin

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Orlin »

Вижте сега,

относно Славия, трябва да приемате един единствен източник:

Адрес: ПФК “Славия” АД,
София 1618,
ул. “Коломан” №1
Тел: (+359) 856 91 97
Факс: (+359) 855 21 37
Прес Cлужба: (+359) 0887 913 041
E-Mail: info@pfkslavia.com

Имат си прес служба, имат си тлефони, адреси. Аз мога да се хвана на бас, а ако искате мога и сам да отида до там, като се върна от странство (бтв. сега не съм в България), че ако отидете там/обадите се/апишете мейл или там какво прецените (на живо е най-добре, разбира се, с предваритено обаждане) и хората ще ви дадат всички данни. Та вие правите ТЕХНИТЕ отбори в електронен вариант! Това е РЕКЛАМА за клуба, който е търговско дружество. Басирам се, че можете да направите това със 95% от отборите от А и Б групите. Идеята е, че като се прави нещо сериозно, то трябва да бъде направено като хората.
Затова е и цялата критика - ако ще правиш нещо сериозно, прави го както си го пише в книжките. Ако не, просто недей да имаш големи амбиции. Защото, вижте, всички тия сайтове и фирми, които са си сложили логата под вашия надпис печелят популярност, а вие нямате нужда от това, вие имате нужда от ПОДКРЕПА! От подкрепата на отборите, на футболната управа и т.н.

Keep up the good work
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от maniakapetko »

marto135 написа:Брато,според мен не му е тук мястото на скиловете на играчите и др...
Поискаха ми ге дали тук или някaде другaде е се едно.

________________________
SLAVIA FOREVER
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от marto135 »

maniakapetko написа:
marto135 написа:Брато,според мен не му е тук мястото на скиловете на играчите и др...
Поискаха ми ге дали тук или някaде другaде е се едно.

________________________
SLAVIA FOREVER

Ми ок :)
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от vili4kata »

Orlin написа:Вижте сега,

относно Славия, трябва да приемате един единствен източник:

Адрес: ПФК “Славия” АД,
София 1618,
ул. “Коломан” №1
Тел: (+359) 856 91 97
Факс: (+359) 855 21 37
Прес Cлужба: (+359) 0887 913 041
E-Mail: info@pfkslavia.com

Имат си прес служба, имат си тлефони, адреси. Аз мога да се хвана на бас, а ако искате мога и сам да отида до там, като се върна от странство (бтв. сега не съм в България), че ако отидете там/обадите се/апишете мейл или там какво прецените (на живо е най-добре, разбира се, с предваритено обаждане) и хората ще ви дадат всички данни. Та вие правите ТЕХНИТЕ отбори в електронен вариант! Това е РЕКЛАМА за клуба, който е търговско дружество. Басирам се, че можете да направите това със 95% от отборите от А и Б групите. Идеята е, че като се прави нещо сериозно, то трябва да бъде направено като хората.
Затова е и цялата критика - ако ще правиш нещо сериозно, прави го както си го пише в книжките. Ако не, просто недей да имаш големи амбиции. Защото, вижте, всички тия сайтове и фирми, които са си сложили логата под вашия надпис печелят популярност, а вие нямате нужда от това, вие имате нужда от ПОДКРЕПА! От подкрепата на отборите, на футболната управа и т.н.

Keep up the good work
Е я ти им звънни да видиш к'во ще ти отговорят като толкова ти знае устата... Ще те помислят за луд, логично е.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от sv3nc3 »

Orlin написа:Вижте сега,

относно Славия, трябва да приемате един единствен източник:

Адрес: ПФК “Славия” АД,
София 1618,
ул. “Коломан” №1
Тел: (+359) 856 91 97
Факс: (+359) 855 21 37
Прес Cлужба: (+359) 0887 913 041
E-Mail: info@pfkslavia.com

Имат си прес служба, имат си тлефони, адреси. Аз мога да се хвана на бас, а ако искате мога и сам да отида до там, като се върна от странство (бтв. сега не съм в България), че ако отидете там/обадите се/апишете мейл или там какво прецените (на живо е най-добре, разбира се, с предваритено обаждане) и хората ще ви дадат всички данни. Та вие правите ТЕХНИТЕ отбори в електронен вариант! Това е РЕКЛАМА за клуба, който е търговско дружество. Басирам се, че можете да направите това със 95% от отборите от А и Б групите. Идеята е, че като се прави нещо сериозно, то трябва да бъде направено като хората.
Затова е и цялата критика - ако ще правиш нещо сериозно, прави го както си го пише в книжките. Ако не, просто недей да имаш големи амбиции. Защото, вижте, всички тия сайтове и фирми, които са си сложили логата под вашия надпис печелят популярност, а вие нямате нужда от това, вие имате нужда от ПОДКРЕПА! От подкрепата на отборите, на футболната управа и т.н.

Keep up the good work
един пример:
работиш в списанието,обаче имаш хоби,и трябва да избираш едно от двете, кое ще избереш.между другото сме писали и на вас,за едно евентуално сътрудничество,но не получихме отговор.Виж че едно геймърско списание ни взима на ташак,та камоли за това което споменаваш по горе :shake:
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от kyynadd »

Пак ще се повторя. Писах мейл на половин А група, както и на БФС, отговор не съм получил и до днес.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от AntrAcsA »

Orlin написа:Вижте сега,

относно Славия, трябва да приемате един единствен източник:

Адрес: ПФК “Славия” АД,
София 1618,
ул. “Коломан” №1
Тел: (+359) 856 91 97
Факс: (+359) 855 21 37
Прес Cлужба: (+359) 0887 913 041
E-Mail: info@pfkslavia.com

Имат си прес служба, имат си тлефони, адреси. Аз мога да се хвана на бас, а ако искате мога и сам да отида до там, като се върна от странство (бтв. сега не съм в България), че ако отидете там/обадите се/апишете мейл или там какво прецените (на живо е най-добре, разбира се, с предваритено обаждане) и хората ще ви дадат всички данни. Та вие правите ТЕХНИТЕ отбори в електронен вариант! Това е РЕКЛАМА за клуба, който е търговско дружество. Басирам се, че можете да направите това със 95% от отборите от А и Б групите. Идеята е, че като се прави нещо сериозно, то трябва да бъде направено като хората.
Затова е и цялата критика - ако ще правиш нещо сериозно, прави го както си го пише в книжките. Ако не, просто недей да имаш големи амбиции. Защото, вижте, всички тия сайтове и фирми, които са си сложили логата под вашия надпис печелят популярност, а вие нямате нужда от това, вие имате нужда от ПОДКРЕПА! От подкрепата на отборите, на футболната управа и т.н.

Keep up the good work
Сори Баце ама ако са чели твойте глупости от списанието на дали биха помогнали с квото и да е било на БФЛ !!!
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от napster »

Да не ви говоря какво е положението с PCmania ...
Първо анкетата им: Има WoW , няма Lineage ; има FIFA , няма PES .
Второ когато писаха за PES само я оплюваха и говореха колко 'убава била ФИФА и т.н. , а дори не споменаха за новия геймплей.
Трето толкова комерсиално и западнало им е списанието , че дори не трябваше да правите тази тема... колко хора им четат списанието? Дори и ние , хората от форума им не пишем там заради списанието ами просто в форума има готини хора, за това и пиша там. Но списанието си е трагедия , никога няма да достигне това което беше NeoGaming (най-доброто за времето си) и GamersWorkshop , който всъщност беше наследник на NeoGaming . За съжаление и двете списания вече не излизат отдавна...
Та в България НЯМА добро списание, дори спорих с един човек от списание което няма да спомена , но той си говори обратното , но може би защото работи за такова и иска да го искара хубаво... (не, не е PCmania) . Ако искате да следите гейминг новините и т.н. просто си влизайте в GameSpot , IGN , GameTrailers , от кадето всъщност са Copy/Paste новините в сайта на PCM.
А колкото до това за намирането на инфо , аз споделям мнението на Орлин , че трябва да се обаждате да питате за информация. Ако пък ви отрежат (което не ми се вярва) , поне сте опитали ;)
И другото , което най-много ме дразни , ЗАЩО ПО-ДЯВОЛИТЕ НЕ НАПИШЕТЕ НЕЩО И ЗА BFL PES ? Хората там се старят МНОГО за да направят нещо добро в по-добрата според много хора игра. ЕДИНСТВЕНИТЕ СПОРЕД КОИТО ФИФА Е ПО-ДОБРА ОТ PES СТЕ ВИЕ ОТ PCM , заблудените овце ...
След 2 години никой няма да чете списанието ви , сигурен съм.
Последно промяна от napster на 06 Апр 2008 11:53, променено общо 1 път.
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от kyynadd »

Писна ми да поврарям, че съм им писал. Дали ще им пиша или ще им се обадя все тая - не отговарят.
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от napster »

kyynadd написа:Писна ми да поврарям, че съм им писал. Дали ще им пиша или ще им се обадя все тая - не отговарят.
Napster написа:...поне сте опитали ;)
Изображение
Заключено

Обратно към “Новини”