Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
Orlin

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Orlin »

Непстърче,

целия форум на РС мания пропищя от теб. Сега и тука ли идваш да сееш раздор?

Ограмоти хората - каза им че на Геймспот и АйДжиЕн има новини...браво. Ама твоя английски, Непсти, е толкова огранчен, че като четеш новини оттам разбираш за какво става въпрос, ама нещата не ти стават много ясни, нали? Признай си....

Къде е революционния геймплей на ПЕС? Въобще какво значи различен геймплей от този на Фифа? Аааааааа, мисля че се сетих.....искаш да кажеш, че в новия ПЕС играчите са като макарони и се огъват в неестествени пози.... е прав си, революционно е - футбол с макарони нямаше до сега.

А дали РС Мания ще я има или не, остави на пазар да отреди. Аз сямтам, че до 2 години ти ще си порастнал и ще се станал скучен, комплексиран младеж т.е. един вид ще си изчезнал във вида на дразнещия Непстър, а списанието все още ще го има...да видим :)
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от napster »

О, боже...
Първо , за форума : как се сдобихте с Assassins Creed за PC? Има един вариянт и всички си го знаем , някой тракер. (Тука много се смях как ми едитваше мненията в темата)
След това в една друга тема питах как може да го купуват хората (списанието)... след като вече се чудите какво да пишете. Горното е за пример. И моментален бан! (по ИП или потребителско име, не се разбра). Един ме напсува директно което значи поне предупреждение , но не... дори не му изтри мнението. Не съм нарушил нито едно правило на форума. Сега сигурно ще ме питаш защо влизам? Ами има пичове във форума , не пиша заради списанието. Преди година и половина беше страхотно , признавам и си копувах всеки брой , но вече вървите надолу.
Другото за което така и не получавам отговор : защо няма ПЕС в класацията? Вярно , щом мислите ФИФА за най-добрата игра , това означава ли че трябва да се махне ВСЯКАКВА конкуренция, ей така за да е по-сигурно? Също и за WoW : веднага появи ли се игра с повече гласове и се пръква тема в форума , че са чийтвали. Странно съвпадение, защо досега при WoW е нямало такова нещо? От горния ти пост веднага се разбира колко сте безпристрастни на тази тема ... Всяка игра има бъгове , а специално този бъг за който казваш се случва толкова рядко... Сигурен съм че даже не си си направил труда да я пуснеш , ами си говориш наизуст. Ще кажеш същото и за мен? Играя всяка нова фифа достатъчно много време преди да си кажа мнението , и дори бях фен на FIFA до скоро.
По начина който говориш си личи какви са ти обноските , нищо не ми пречеше и аз да те напсувам по български , но не е в моя стил , и щях да падна до твоето ниво.
Колкото до английския ми , достатъчно е добър и дори си имам и дипломи , да знаеш просто.


"целия форум на РС мания пропищя от теб"
В чата всички бяха на моя страна , странно нали? Това че един човек ме напсува не означава "целия форум" , за справка.


Искрено се надявам списанието да се оправи иначе до 2 години ще го няма с хора като теб...
Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от IvanMladenov »

napster написа:ЕДИНСТВЕНИТЕ СПОРЕД КОИТО ФИФА Е ПО-ДОБРА ОТ PES СТЕ ВИЕ ОТ PCM , заблудените овце ...
само дето онова друго списание даже не си направи и труда да пише статия за ПЕС, тъй че не са единствените...
Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от napster »

IvanMladenov написа:
napster написа:ЕДИНСТВЕНИТЕ СПОРЕД КОИТО ФИФА Е ПО-ДОБРА ОТ PES СТЕ ВИЕ ОТ PCM , заблудените овце ...
само дето онова друго списание даже не си направи и труда да пише статия за ПЕС, тъй че не са единствените...
Ето едно сравнение между FIFA за PS3 (за PC винаги е било ясно, че PES води) : http://boards.ign.com/winning_eleven_8/ ... 488435/p1/

Това са все мнения на хора които са играли и двете игри на next-gen конзоли ака х360 и ps3 . Всички предпочитат PES .

Ето още едно:
Изображение
Изображение

Вие разбира се "си имате свое мнение" и ще си казвате , че фифа е много по-добра и т.н (Най-смешното е че говорите за PC версията :rofl: ) и просто ставате за смях пред всички. Изцепката с Assassins Creed си беше голяма излагация също. И аз ще продължавам да си влизам в IGN , защото там мненията им не са продиктувани от фенбойщина, като при тебе.
Изображение
6a6av

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от 6a6av »

Напстера е напълно прав. Няма място за сравнение между ПЕС и ФИФА. От ФИФА 2004 няма никаква еволюция освен новите трансфери докато ПЕС всяка година става все по интересен и реалистичен! Единственият му недостатък е липсата на лицензи на турнирите (ШЛ, УЕФА и т.н). Иначе като геймплей коментарът е излишен! :nerd:
etien

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от etien »

Orlin написа:Непстърче,

целия форум на РС мания пропищя от теб. Сега и тука ли идваш да сееш раздор?

Ограмоти хората - каза им че на Геймспот и АйДжиЕн има новини...браво. Ама твоя английски, Непсти, е толкова огранчен, че като четеш новини оттам разбираш за какво става въпрос, ама нещата не ти стават много ясни, нали? Признай си....

Къде е революционния геймплей на ПЕС? Въобще какво значи различен геймплей от този на Фифа? Аааааааа, мисля че се сетих.....искаш да кажеш, че в новия ПЕС играчите са като макарони и се огъват в неестествени пози.... е прав си, революционно е - футбол с макарони нямаше до сега.

А дали РС Мания ще я има или не, остави на пазар да отреди. Аз сямтам, че до 2 години ти ще си порастнал и ще се станал скучен, комплексиран младеж т.е. един вид ще си изчезнал във вида на дразнещия Непстър, а списанието все още ще го има...да видим :)

Бате много жалко,че толкова некомпетентни хора като теб се изявяват в медииното пространство.Още повече да си мислят,че тяхното ПРЕКАЛЕНО скромно мнение е капацитет и могат да го пишат в списание,което претендира за 1 от най-големите в БГ.Не ми харесва и идеята да пишеш натам и насам неща,които си ги тествал/видял за 20 минути/ и УВИ те не са ти харесали.Караш момчетата от БФЛ,които в действителност правят неща,за които никои не им плаща,да ходят до клубовете за повече инфо,а ти дори не си правиш труда да се допиташ до някой ИСТИНСКИ геймър за няква по-компетентна оценка на нещата.Все пак в 1 такова списание се иска някаква обективна оценка на нещата,а не някви пристрансти неща на човек,който се смята за капацитет.Затова пък и аз Ти казвам "ВЪРШИ СИ РАБОТАТА ПО-добре ! " Момчетата от БФЛ другия път няма да излезнат и за 1 час,а ще обикалят по клубовете,а ти земи влезни някъде и си поговори с истински геймъри/ако си наистина запознат,знаеш кои са големите фифа играчи/.А не да се ИЗСИРАШ на целия труд на момчетата от БФЛ под предтекст,че "не ти харесвало радарчето" или нещо такова !СМЕШНО Е !Ако си следил по-големите гейм сайтове и форуми ще видиш,че всеки е много щастлив,че ще може да цъкне с любимия си бг отбор!Негативните Мнение са много МАлко и те са около "сезона на феновете".Аз бих казал на Екипа на БФЛ да не се влияе от такива некомпетентни мнения,защото ако трябва да ги слуша ще им се убие желанието.
Но аз тръгнах да пиша за Друго.Огромен почитател съм на ПЕС./там ако въобще си писал нещо,кой знае каква боза е /.Фактът,че намираш напълно новата визия на играта/NExt-Generation/ за "макаронеста" показва колко мало*мно мнене имаш.САмо това ли може да измислиш,толкова ли си ограничен ?Че хората там били като макарони ? В нета е пълно със сравнения на лица и тела на играчи от пес и фифа,но ти май НИЩО НЕ СИ ГЛЕДАЛ.Нима всичко умно,което можа да измислиш е,че хората са Макарони.ТИ СИ уникално ограничен човек,та дори и това ти твърдение не е вярно.Всичко това се дължи на факта,че имаш около 1 час/по-малко дори / наблюдение върху играта и опази боже да не е така и с другите игри.Ще започна от бъговете.Да ПЕС има бъгове,да ПЕС има недостатъци.НО ако си мислиш,че разбираш,тогава не знаеш ли ,че ФИФАТА Е БЪКАНА С БЪГОВЕ ?? НЕ ти ли е познат този факт ? Та нали играш от 96-та фифа и си такъв разбирач,а атакуваш пес със собствените си недостатъци.Фифата на професионално ниво се играе само с бъгове и най-големите геймъри твърдят,че ако не играеш с тях няма да стигнеш до никъде.Това лично от най-големите в бг фифъри съм го чул и от доста европейци.Та нали си разбирач,тия неща не ги ли знаеш ?ДА не говорим,че за да дадеш точно мнение за една игра ти трябват поне 2 месеца игра над нея.ДА!Окей ,ти неможе да обръщаш такова внимание на всяка игра,но пак ти казвам,земи драсни на някой по-компетентен от теб,въобще не е трудно.Пък дори и да не се повлияеш толкова,ще дадеш по-точно мнение...ПЕС-а мина фифата още от ПЕС 4 ,но фифата е комерс.Само заради това се играе повече/говоря за турнири/.НО хората/разбиращите/ се усещат/направили са го от много време/ и вече има доста голямо внимание към тази игра.Та до миналата година имаше ЕСВЦ/следващата пак ще има/.Нима тези хора са толкова тъпи да пускат макарони да играят при тях ? Но да ,ти не говореше за това,а казваш,че фифата е по-добра .ФИФАТА освен с Лицензите си,неможе да стъпи и на малкия пръст на ПЕС-а ! Или добре тази тема ако е спорна,поне играта заслужава да е в класацията !КАто човек занимаващ се наистина сериозно с тази игра/от години/ ти казвам с пълно право,че ПЕС-а е една от топ 10 игрите в момента !Не ми се пише повече,защото сега ще изкараш батковското,капацитетно,компетентно мнение или пък ще се правиш на божа кравичка.И НИЕ ОЧАКВАМЕ ПОВЕЧЕ ОТ ТЕБ ДРУГИЯ ПЪТ !

п.п.Да кажа още малко.ТИ знаеш ЛИ колко е голям датабейса на ФИФА.ПРедполагам знаеш,а я си представи всеки суло и пуло да е разгледан под лупа дали е чернилка или е бял.А това,не забравяй,го правят хора на напълно свободна воля!Това не е официален пач!Ако беше от ЕA критиката ти щеше да е напълно закономерна,но тук е напълно излишна.НЕможе тези момчета така или иначе да изкарат перфектен пач,поради няколко причини/мисля,че ги знаеш/.А ти като имаш трибуна в ПС МАния,би бил много по-полезен ако беше оказал някъв съпорт на тия момчета.Та написа ли накрая "ДАно ни радвате още години " ? ТАкова нещо написал ли си ? А сега НАЙ-НАГЛО се опитваш да си изкараш прехраната с контраотговора на БФл и да го сложиш в списанието си.Това ли ти е тактиката,защото това би било по-добро оправдание за наглостта ти !ДА не говорим,че няма АБСОЛЮТНО нищо нередно в това да има и по-задни групи/"Б".../.Пак се слагаш за Капацитет и си мислиш,че като си фен на някой водещ отбор на всички ще им е кеф да играят с тях ??!?!? ТА нали целта на БФЛ е да докоснат възможно най-много хора в БЪлгария.Помисли си само.Хора ,които го правят на приятелски начела,без никаква помощ/а само "компетентни" мнения/ са се сетили да зарадват и другата част от населението на БЪлгария ?Е написа ли го това ?Статията ти можеше да е далеч по-пълноценна,единствено ти прави чест,че не си се скрил,а пишеш,въпреки че пак си нагъл.Лек ден
Последно промяна от etien на 06 Апр 2008 17:42, променено общо 3 пъти.
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от _GAGATA_ »

Специално за господин Орлин. С Napster и другите ПЕС фенове ние тези неща ги знаем, но е добре и вие да видите ---> http://www.pcaction.de/?menu=browser&mo ... 519&page=1
Нещо не се сещам коя е играта със смешни тела на играчите и със смешни лица.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от _GAGATA_ »

Основния проблем на хората, които играят ФИФА е, че не могат да подкарат ПЕС.
Извинявайте много, но игра, която върви на 256 РАМ се прави с цел комерсиализация. И стига сте ревали с тия лицензи. Предпочитам да играя ПЕС с 4 лицензирани първенства - отколкото ФИФА. Вие играхте ли във всичките 15 първенства на ФИФА?
Играя ПЕС 2008 на 1280 х 1024 резолюция и детайли на High. Ако имате възможност да подкарате играта така ще разберете коя е по-добра. Не ме карайте да ви правя шотове, защото имам и 2-те игри на компа и да Ви затапявам във всяко едно отношение.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от napster »

_GAGATA_ написа:Специално за господин Орлин. С Napster и другите ПЕС фенове ние тези неща ги знаем, но е добре и вие да видите ---> http://www.pcaction.de/?menu=browser&mo ... 519&page=1
Нещо не се сещам коя е играта със смешни тела на играчите и със смешни лица.
Кои са КОНАМИ , че да се сравняват с ЕА :blush:
Така само ще го отблъснеш с тия картинки ... Каде сравняваш макароните с перфектните играчи на FIFA ... (ирония , ако не сте разбрали господин Широв)
Изображение
anastacia_5

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от anastacia_5 »

Орлинчо,само да те информирам ,аз съм едно от малкото момичета ,които играят футболни игри в България... Относно изказването ти за Б и В групите... какво да кажа освен : :giggle: ... Аз като съм от Миньор Перник ,какво? не трябва да играя с този отбор ,щото ти си решил ,че щом има Локо София и други отбори не трябват?!?!?! дааа...какво да ти кажа... може да има малки пропуски в пача,но не може всичко да е идеално! Преди този пач ,въобще и не си правех труда да изиграя 1,2 мача на кариера... Но просто той преобрази цялата игра! Чувството е съвсем различно ,след като играеш с пача... Но едва ли ме разбираш ,защото може би дори не си го пуснал ,за да видиш за какво става въпрос... :nerd: Но мисля ,че хората преди мене си казаха мнението ,което е правилно и аз няма какво да добавя!
etien

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от etien »

дано прочетеш тези неща
Последно промяна от etien на 06 Апр 2008 17:36, променено общо 2 пъти.
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от napster »

Интересно ми е , сега след като всички го затапихме дали ще се появи?
Изображение
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от MuSTaKa »

Напстър, поведението на ПС Мания е абсолютно закономерно, поръчкова медийка са като всички останали в България - без значение от областта, в която специализират...
Тотална липса на морал, яко шантажи и много, ама много неграмотност :blush:

Орльо, ти футбол играл ли си? Слез на терена, поразтичай се, поокаляй се, пък седни да играеш ПЕС и ФИФА да видиш коя е по-близо до собственото ти изживяване на терена ;)
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от kyynadd »

Че ПЕС си е по-добра, по-добра си е. Ама айде да не обръщаме темата на фифа и ПЕС а? Тя и темата вече няма много смисъл. Орлин ни набута като отблъсна много хора (само аз познвама 2-ма) с тази статия, но поне всички от форума не мислят като него. Това е.
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от ochko »

Стига с това FIFA & PES. Всъщност и двете игри не струват, нямат нищо общо с реалния футбол... Доста са далече от усещането за автентичност. Темата е за статията в списанието и до някъде за особата на г-н Широв. Той си каза мнението, ние нашето. Чест му прави че седна и написа нещо, а не да гледа от високо, присъщо за всичките му колеги от бранша. Остава си обаче жилката за манипулативната работа на всички журналя. Ако някой се опита да ме убеди, че PC Mania не пише угоднически и в свой интерес статий съм готов да го смачкам с матерялите за игрите представени от Pulsar... Трагичните игри като "Hard Truck: 18 Wheels Of Steel'' бяха представяни като забележителни, революционни и хитови заглавия с високи оценки. Pulsar бяха в отношения с PC Mania... факт, неуспорим при това. И ето, когато ние сме в някакви връзка с конкурент на ПеЦе Мания, нашия продукт бива оплюван, къде заслужено, къде не. А за откровено нелоялната конкуренция между гейм изданията в България няма смисъл да се говори. Стигало се е до там да се пишат цели статий с храчене по друго списание с цел безсрамно себеизтъкване...
Orlin

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Orlin »

Здравейте хейтъри ;)

не знам дали има смисъл да пиша изобщо тука, след като маса хлапета твърдят, че са ме затапили. Ще ме извинявате за малко емоционалния отговор, но няма как да, след като им чета, на тез' хлапета скодоумията.

РС Мания била поръчкова медия. Ами менчета, аз работя там от 7-8 години и винаги съм писал това, което поискам, и както поискам. Никой не ми е поръчвал или заръчвал нищо. Обаче от опита си в други медии, занам че това нещо го има...има го, но другаде, не в РС Мания...затова, всеки, който твърди, че сме поръчкова медия, със сигурност е палячо, който говори наизуст - а това е клевета и е подсъдимо - затова си мерете приказките.

ФИФА-та е култ. И моля не говорете лошо за нея, защото ако наитина беше супер шит, защо и правите пач с българското първенство? Нали е зле?
Седнали сте да играете игра, правена от Японци ..... какво общо имат японците с футбола бе??????????? Затова ще играете с футболисти с имена Мбонгов, Мендонгов и тн....
Искам само да подчертая, че аз PES всяко година пускам, за да проверя кво става с тая пародия, и всяка година се убеждава, че японците нямат нищо общо с футбола. Разбира се, говоря за РС версиите.

Тази година имах честта да играя и двете игри и на РС и на конзола. Ами пичове... FIFA-та ми допадна много повече и в двата и варианта. Аз започвам да се съмнявам, че медиите, които четете, и които пишат високи оценки на PES са "поръчкови" както вие ги наричате. Нима не помните големия скандал в Геймспот с Кейн енд Линч....

В крайна сметка, оценките са за тъпаци. Истинските хора играят игрите. Аз фифа играя всеки ден. Отделям на всяка част много повече от 2 месеца и лично мога да ви го докажа, като се върна в БГ и дойда на някой от вашите турнири и ви отнеса безмислост хахахах :).


В заключение искам да кажа едно - на ваша страна съм (говоря за хората от BFL, а не за обидените женствени тийнеджъри) и имам желание да ви помогна колкото мога (като журналист в най-популярната медия за компютърни игри).

Битката PES vs FIFA е безсмислена - нека всеки си играе каквото пожелае и да не се мъчи да убеждава другите, че еди-кое-си било по-добро.


Успех!


P.S - Интересно ми е, какво ли щеше да стане ако имаше конкуренция? Т.е. два екипа, които пускат BG патч за FIFA? Дали щеше да е поразлично?....отговорете си сами на тоя въпрос...

PSS - И един цитат от википедия - ES2008 was deemed a complete failure, with Seabass losing many of his previously die hard following due to the terrible problems the game had.
Последно промяна от Orlin на 07 Апр 2008 17:12, променено общо 1 път.
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от MuSTaKa »

Орльо, отзад напред почвам...
Два екипа трудно могат да съществуват, тъй като нямаме човешкия ресурс. В Русия едва изкарват по две добавки на година, а тук момчетата са много способни, но не са крилати...
Колкото до ПЕС и ФИФА, я кажи кой разбира повече от футбол - японците или канадците? Мисли хубаво :giggle: И кой е по-напред като техническа подготовка и трудоспособност.... дори чисто национално... Оценките ти за самата игра ги приемам просто като следствие от това, че ти футбол не си се мъчил да играеш на трева/асфалт с топка, а не с джойстик и клавиатура - по-готино е, повярвай =)
А за медията ти - всяка влиятелна медия изпълнява поръчки по приоритетите си. Малко късно е да тръгнеш да разубеждаваш хората. Те големите издания по света работят според интересите на тези, които им плащат, та тук ли само ще сме светци...
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
BaLkI

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от BaLkI »

Orlin написа:...Седнали сте да играете игра, правена от Японци ..... какво общо имат японците с футбола бе???????????...
Интересно, канадците и американците от ЕА дали имат повече общо с футбола от японците... :wasntme:
П.П. Оп, изглежда Мустака ме е изпреварил с тоя въпрос...
Orlin

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Orlin »

Канадците са по-добре от японците и го доказват с Фифа. Подозирам, че много от вас знаят, че част от UEFA игрите се правят само от англичани и двете студия си сътрудничат много.

Доколкото опита ми с реалне футбол, ще ви кажа, че имам. Играл съм супер много, бил съм в отбора на училището си (СМГ бай дъ уей) т.н., така че и тука не моете да ме хванете ;).

Всеки има право да играе каквото си поиска - играйте фифа, играйте PES...проблем на PES феновете, по моему е, че се опитват да убеждават всички, че FIFA е боклук...

P.S. Не сме поръчкова медия и няма да бъдем (поне доколкото се отнася до моите писания). Затова всеки, който разпространява подобни слухове е празнодумец. ВЕрвайте ми...

А сега може ли да ме оставите да си играя FIFA Manager-а на спокойствие???

:giggle:
Заключено

Обратно към “Новини”