Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от klamer4o »

Всъшност, ти си човекът, оказал се неразбрал в случая. Ние "тропкаме с краченца" не защото си ни оплюл в тази статия! Имаме безумни грешки и нямаме никакво оправдание за тях, но да речем менютата. Наистина е твое лично мнение дали ги харесваш, но в случая не си прав! Първо - в пъти по-добри са от на ЕА (познавам файловата система на фифа по-добре от теб и знам как тази година ЕА са си оставили ръцете в това отношение в сравнение с миналата.) Освен това, много по-големи разбирачи (ще ме извиняваш, но е така) от теб, хора, които се занимават с моудване на ФИФА от години, признаха, че това са "най-добрите фифа менюта, правени някога". Но пак казвам - твое мнение (или по-скоро злоба). Но не се казва "тази година менютата са ужасни", а "по мое мнение менютата са ужасни". Защото така хората си казват "аа щом Широв каза, че това не става, няма да го слагам. Остави ги те да преценят. Не налагай мнението си. Знам че отстрани изглежда че съм се хванал за тези менюта здраво и нямам никакви други аргументи с които да те оборя, но това важи за ПО-ГОЛЯМАТА ЧАСТ от нещата, които си "оплюл" в патча. Имам мнение за статиите ти за поредицата ФИФА като цяло, но това е друга тема и не искам да я отварям тук.
Изображение
Изображение
Orlin

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Orlin »

Всичко казано в мои статии е МОЕ мниени. И няма нужда да казвам - "моето мнение е". Над статията пише Орлин Широв, - т.е. всичко, което го пише там съм го казал и го мисля аз.

Искам да подчертая, че аз не съм модър. Фифа феновете не са модъри. Те просто не искат всичко да им е наблъскано с реклами. Аз също не искам. И не се изкарвайте, че сте свършили по-добра работа от ЕА...не сте ;)

На ваша страна съм момчета, не съм против вас.

PS Ако имате желание, може да направим един материал за вас, в който да излеете мъка си. Нещо като представяне на екипа и т.н. Ако имате желание, дайте някакъв мейл и ще ви пиша.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от kyynadd »

Ние разбираме че има грешки, ама и това че никъде не пише добрите неща също не е хубаво. За мен едно ревю е съпоставяне на добрите и лошите неща. За мен във ревюто има само лоши.
Вижте само колко сте разочаровани от лошото ревю. Осъзнавате, че имате пропуски и грешки, но пак искате позитивни и добри ревюта. Ами не работят така нещата в българското, а и световното медийно пространство
Не искаме позитивни ревюта както си написал. Искаме просто да се каже и хубавото, какво ще стане? Пък после ако искаш и 2 сложи ама да пише и за добрите страни на продукта.
И още нещо. Ние не сме се спраивли по-добре от ЕА. Ясно е даже е смешно да се твърди. Ние сме 8 човека къде ще си мерим пишките с ЕА.
Извинявай, но на мен най-лошо впечатление ми направи отношението ти към отборите от долните дивизии. Не е добре така да се отнасяш към тях. На това му се вика двуполюсен модел, аз така му викам де. Има 2 отбора в България около които всичко се върти. Хайде да не са 2 а 5 заедно с Локото Литекс и още някои. И за останалите...

ПС: Ако може отговори. :)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от vili4kata »

Orlin написа:Здравейте,

искам да се включа в тази дискусия, въпреки, че не не знам дали е особено удачно. Първо, аз съм Ви батко, а не съм чичко, за какъвто ме определиха част от вас. Това, че съм с няколко години по-възрастен не ме прави чичко :). Второ, списание РС Мания пише статии по впечатления на авторите, а не по впечатления на други медии - това го казвам, защото един от вас беше казал - "да беше погледнал ревюта на други сайтове". Ами авторите от РС Мания си имаме собствено мнение..., не четем от другаде.
Трето, чуйте как звучи вашата логика: "Ние сме първите, които сменихме интрото и менютата - защо не ги харесваш?". Това, че сте първите, не значи, че интрото е добро, нали? Четвърто, цялата идея на ревюто, акцентира върху If it aint broke dont fix it. Вие това обаче не го разбрахте...опитайте!

Моите уважения към целия екип. Аз също очаквах пача с нетърпение и само искам да добавя, че почти не минава ден без да изграя 3-4-5 мача. Така, че момчета - играя FIFA активно и то от 1996 година. Именно поради тази причина аз правя ревюта на тези игри и смятам, че вашия пач определено не заслужава повече от оценка 3.5. Аз написах 4. Да, можех да кажа и 2-3 добри думи за вас, но вие сте царе в саморекаламата.

Вижте само колко сте разочаровани от лошото ревю. Осъзнавате, че имате пропуски и грешки, но пак искате позитивни и добри ревюта. Ами не работят така нещата в българското, а и световното медийно пространство.

Отново, моите уважения, и се постарайте повече следващия път. РС Мания ще дебне, а Орлин Широв няма да спи и ще очаква с нетъпение възможността да напише позитивно ревю за v2.


P.S. И хайде стига тропкали с краченца - дръжте се като зрели хора. Правите нещо, медиите го оценяват - това е! Дали ви харесва или не е друг въпрос - погледнете в собствената си паничка, а междувременно спрете да циврите като малки деца. Това е реалността - BFL 08 не това, което очаквахме.
Добре де "батко"... Мога да ти кажа, че това е единствения екип в България, който прави такова нещо. Друг екип в България НЯМА! Ако bFL Team ги нямаше, нямаше да има и Българска Футболна Лига за ФИФА 08. ;) Щом пишеш тази статия, вероятно не знаеш какво значи да едитваш фифата и въобще колко трудно е това, защото ако знаеше щеше да си на друго мнение. Да не говорим, че ти изобщо не си се вгледал в хубавите черти на пача: много по-хубави менюта (не като оригиналните от фифата - ДЪРВЕНИ), стадионите на всички отбори от А ПФГ и т.н. Ако ти и РС Мания направите нещо повече от този пач тогава елате и кажете: Това не е така!
Orlin

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Orlin »

Смятам, че самия факт, че ви има в списанието е позитивен :)
Наистина ми се иска пач 2 да излезе скоро, и да оправите голяма част от кашите, които сте забъркали. Уважава труда ви, разбирам услията ви, но хубавите страни на БФЛ пача са малкото неща останали от истинската фифа ;).

Замислете се, кой гледа интро?
Аз съм си сложил пач да ми го маха например - искам по-бързо да се добера до играта.

Защо пипахте по радара?
Аз го ползвам постоянно, а сега ми иде дори да го махна - нищо не се вижда, когато играта е около него...

Отборите от В група, кой ги играе?
Замисли се честно, пич, защо сас ти отбори от В група?
По-добре вземи и направи във фенската лига няколко дрийм тима, които да бъдат супер привлекателни за игра.

Песните, клубовете и т.н.
Като ще го правите сериозно, очаквах, че поне ще се обадите в централите на по-големите клубове и ще помолите за лога, състави, достъпо до стадиона за снимки и т.н. Никой не е казал, че е леко. Така ще имате време за 3 групи (а, б и б), а не за 100 аутсайдерски отбора, който са по 1 звезда и никой не би играл с тях (изключвам малцината им фенове). Можете да помолите и хора от отбора да оцнят играчите по 6-7 критерия, които вие ще измислите и след това ще въвдете в играта. Те със сигурност ще кооперират.

Пожелавам ви успех в изработката на пача на пача :0

P.S. И обърнете внимание, кой е бял, кой е черен, моля ви! :party:
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от vili4kata »

Orlin написа:Замислете се, кой гледа интро?
Аз съм си сложил пач да ми го маха например - искам по-бързо да се добера до играта.

Защо пипахте по радара?
Аз го ползвам постоянно, а сега ми иде дори да го махна - нищо не се вижда, когато играта е около него...

Отборите от В група, кой ги играе?
Замисли се честно, пич, защо сас ти отбори от В група?
По-добре вземи и направи във фенската лига няколко дрийм тима, които да бъдат супер привлекателни за игра.

Песните, клубовете и т.н.
Като ще го правите сериозно, очаквах, че поне ще се обадите в централите на по-големите клубове и ще помолите за лога, състави, достъпо до стадиона за снимки и т.н. Никой не е казал, че е леко. Така ще имате време за 3 групи (а, б и б), а не за 100 аутсайдерски отбора, който са по 1 звезда и никой не би играл с тях (изключвам малцината им фенове). Можете да помолите и хора от отбора да оцнят играчите по 6-7 критерия, които вие ще измислите и след това ще въвдете в играта. Те със сигурност ще кооперират.

Пожелавам ви успех в изработката на пача на пача :0

P.S. И обърнете внимание, кой е бял, кой е черен, моля ви! :party:
Никой няма да тръгне да прави пач, както на теб ти харесва. ;) На мен примерно много ми харесва радарът. Аз например играя често с отбори от В група. ;) Да не говорим, че чат-пат си пускам интрото, защото ми харесва.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от kyynadd »

Писал съм на всички клубове от А група! Никой неще да помага! Ей в такава държава живеем. Кой играе с В група? Мога да ти покажа още около 100 човека сега, ако искаш се свържи с мен да ги видиш. Как да ходя до футболистите. Представи отивам аз до Велизар и му викам "Аз съм от БФЛ и ми трябва инфо. Би ли ми сравнил Туньо и Вуядиновияч?" Ще ми се исмее. Дори и играч от Видима да питам пак ще стане така. Но те дори и да се съгласят аз трябва да обикалям цяла България за да ги питам. То не се обикаля безплатно, а и времето също не е маловажно.
Дори и да не бяхме сложили Б и В група съставите на А пак щяха да са такива. Просто пача щеше да излезе месец по-рано.
Сега ще се опитаме да оправил възможно най-много отбори в следващата версия, ама няма да е след като сме питали треньора им или съотборниците. Няма как.
Радара е наша грешка - знаем. Има хора които гледат интро.
Просто за обаждането на отборите е смешно, никой не ни взима насероиозно пробвано е вече.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от AntrAcsA »

@Orlin няма да ти казвам батко защото можиби сме набори .. а може и да не ама това не е толкова важно ! Аз работа за ПЕС екипа... но написаното от теб в статията ти и написаното тук разбирам ,че наистина имаш свое мнение колкото и грешно да е, кой каквото и да се опитва да ти обеснява , че интрото не подържа по висока резелюция... самоте интра на ЕА са мега тъпи , лицата във фифа са си зомбита дори и без наш пач.. това е реалноста все пак ЕА са си некадърници от край време винаги съм го твърдял. Поне до колкото се отнася за ФИФА , смятай щом позволиха на Конами само с една игра ПЕС 3 да ги изпреварят за какво става на въпрос. Незнам дали сам осъзнаваш , че тази
статия има адски много преувеличени неща.. бъди честен ! Във всеки пост изтъкваш , че си на години , което ти позволяват да правиш трезва преценка. Смея да твърдя , че ако БФЛ имаха сътрудничество с РС Мания статията ти ще ше да е далеч до реална и положителна. Можеби осъзнаваш , че пача е свален от много хора около 300 000 пъти , възможно е и повече и много хора са видяли паната на нашите партниори (искам да подчертая че партнирите ни предлагат единствено реклама за реклама ), можеби това е и причината ти да оплюеш толкова пача ? Че РС Мания не фигурира там ?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от sv3nc3 »

Съдаржание на BFL FIFA 09:
1.А група с 16 отбора и тяхните точни състави(доколкото е възможно)

Харесва ли ви :wasntme: :happy:
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от vili4kata »

sv3nc3 написа:Съдаржание на BFL FIFA 09:
1.А група с 16 отбора и тяхните точни състави(доколкото е възможно)

Харесва ли ви :wasntme: :happy:
Нем... :S
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Orlin написа: Песните, клубовете и т.н.
Като ще го правите сериозно, очаквах, че поне ще се обадите в централите на по-големите клубове и ще помолите за лога, състави, достъпо до стадиона за снимки и т.н. Никой не е казал, че е леко. Така ще имате време за 3 групи (а, б и б), а не за 100 аутсайдерски отбора, който са по 1 звезда и никой не би играл с тях (изключвам малцината им фенове). Можете да помолите и хора от отбора да оцнят играчите по 6-7 критерия, които вие ще измислите и след това ще въвдете в играта. Те със сигурност ще кооперират.
И аз очаквах,че след като ще коментираш патча ще го направиш сериозно ... Извинявай ама ти запознат ли си с обстановката в тази държава ? Отново се изказваш неподготвен ... честно голяма излагация направи с това ревю ,а и с това ,което сега говориш. Айде напиши:

Аз съм Орлин Широв от списание ПС Мания. Моля дайте ни точно инфо за отбора ,защото ми трябва.

На бас ,че от Всичките отбори в А,Б и В групите тези,които ще ти го изпратят се броят на пръстите на едната ръка ! А ПС Мания си е ПС Мания. Ние сме банда ентусиасти ,които докато другите си пият кафенцето и т.н се трудим за продукт ,който се сваля над 300 000 пъти и за това не взимаме дори и една стотинка ! Осъзнай се ,че живееш в България ,а не в кибер-пространството. Инфо няма кой да даде ... ние сами си търсим .. просто не питай как намерихме такова за В група !


А по главния въпрос - в 3 мнения казваш едно и също ,че дори и подигравателна нотка усещам ... но просто не отговаряш на този въпрос: Защо единственото ,което си правил е да ПЛЮЕШ ?! Толкова ли беше трудно да напишеш:

Добри страни:
Знамена на абсолютно всички отбори и то РЕАЛНИ !
Стадиони - на ВСИЧКИ отбори от А група !
Екипи и миниекипи - напълно реални на всички отбори
Песните на отборите ..

Ти какво правиш:

Казваш само грешките и понеже те не са дастатъчни ,за да бъде тотално оплюто киселото грозде (правото да пуснат патча в диска на списанието си получиха PC World) започваш да измисляш недъзи .. Сам казваш ,че интрото си си го махнал - еми ок.. защо тогава казваш ,че ти било гадно ? По всички форуми и сайтове където е публикуван патча не видях дори ЕДИН ЕДИНСТВЕН човек да каже,че интрото е лошо ... В Европа се чудеха как малка държава със слабо първенство като нашата има такъв патч:

Патча ни има най-много отбори !
Единствените в света ,които промениха интрото на ФИФА-та сме ние !
В не един и 2 форума екипите от дургите дъжави ,които се занимават с това казаха,че менютата на БФЛ са най-добрите от всички направени досега за ФИФА 2008 ... и идва господин Широв със своето мнение,че сме осрали труда на ЕА с тази ужасни менюта ... е тука вече no comment ...

А и за рИването по повод спонсорите ... пак ще ти го кажа - като ще правиш статия и ще се правиш ,че си много навътре в нещата да се беше информирал поне ... "Рекламното пано на сайт за качване на картинки" както ти го нарече е нашият хост,домейн и всичко .. благодарение на този сайт ние имаме сайт,форум и доста подсайтове (за турнири за ФИФА,ПЕС,ФМ и т.н) ,а другите пана на наши партньори за с цел реклама. За да може повече хора да виждат ,че има такъв екип ,който прави патчове и да изградят свое мнение за БФЛ и патчовете ,а не да прочетат твоето и от там нататък те ще мислят по същия начин ... без да са видяли продукта,без да са запознати изобщо те "знаят" ,че патча е пълен боклук ,защото Орлин Широв така написа ..

Orlin написа:Пожелавам ви успех в изработката на пача на пача :0

P.S. И обърнете внимание, кой е бял, кой е черен, моля ви! :party:
На теб успех в писането на ревюто на ревюто ;)
Orlin написа:Те просто не искат всичко да им е наблъскано с реклами. Аз също не искам.
100 години повтаряше,че пишело Орлин Широв ,че това било само твое мнение и изведнъж ПАК говориш от името на всичко .. ти Месия ли си ?? Откъде знаеш какво искат те ? Може пък да искат да им е наблъскано с реклами ,а може би просто не им пука ,че е наблъскано с реклами - тях просто ги интересува всичко това ,което се появява под название БФЛ ФИФА да го има ! Разбрахме ,че нежелаеш Б групите,В група,нашето интро,нашите менюта ,нашият радар,не ти харесва информацията и си неутрален към знамената ,стадионите и всичко друго ,което явно е направено правилно .. щом като го няма в този твой коментар ,значи знаем ,че е правилно и добре направено ! Тъй като ти си описал единствено НЕГАТИВНИТЕ неща .. и то негативни според теб,но написано от името на всички ФИФА фенове...


Доста ми падна в очите. Наистина голям резил стана. Аз ще преведа статията и ще я пусна в най-големите ФИФА портали в Европа и света ... и искам да видиш те как ще реаргират. Какво ще ти кажат те за менютата ,за интрото,за уникалната бройка направени отбори,играчи,знамена и т.н и т.н ... Защото другите държави изкараха патч 1 или 2 месеца преди нас ,но той съдържаше единствено родната им А група !

Наистина докажа ,че си българин - може да имаме нещо ,което е най-доброто в света ,но ние по български да го оплюем както му е реда ,без да кажем и 1 добра дума (не претендирам ,че нашият патч е най-добрия в света - просто говоря попринцип) !

Mancho_United
GLORY GLORY MAN UNITED !
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от MuSTaKa »

Орльо, друг път отразявали ли сте ни?
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
niki_19121

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от niki_19121 »

vili4kata написа:
sv3nc3 написа:Съдаржание на BFL FIFA 09:
1.А група с 16 отбора и тяхните точни състави(доколкото е възможно)

Харесва ли ви :wasntme: :happy:
Нем... :S
Нем :S и аз така мисля
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от sv3nc3 »

niki_19121 написа:
vili4kata написа:
sv3nc3 написа:Съдаржание на BFL FIFA 09:
1.А група с 16 отбора и тяхните точни състави(доколкото е възможно)

Харесва ли ви :wasntme: :happy:
Нем... :S
Нем :S и аз така мисля
Еми човека казва че това се е очаквало от нас :wasntme: .
MuSTaKa написа:Орльо, друг път отразявали ли сте ни?
Много уместен въпрос :happy: ;) .
bedrock

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от bedrock »

оставете го тоя гомнар дето я е писал тая статия негов си проблем да ли харесва или не бфл-то боли ме хуя кво казал някав си чекиджия в някво списание което преди тази статия не го бях чувал даже
който си харесва вашите пачове ще си продалжава да си ги играй а който не ги харесва да
не си ги инсталира бфл не задалжават никой !!!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от AntrAcsA »

аааааааааа не... без такива обиди моля !!!
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Gogo_t »

Кво се палите бе, момчета...
ПАК ЩЕ КАЖА- ТАЯ ГОДИНА ЕДНО 50% БЯХА ИЗЛИШНИ, ВИНАГИ СЪМ ГО ТВЪРДЯЛ, прочетох статията и е до голяма степен обективна... наистина беше малко ненужно да се сменят менютата (не че не са хубави, просто не беше наложително), нямаше нужда от новото интро наистина (аз нищо не му разбирам), НАЙ ГОЛЯМАТА ПРОСТОТИЯ БЕШЕ СЕЗОНЪТ НА ФЕНОВЕТЕ- ЗАРАДИ НЕГО НЕ МОГА ДА СЕ ИЗКЕФА НА ИГРАТА... за другите неща-- може и човекът да не е обективен, но за тези, които изброих има право...

btw, Орлине, би ли ми писал един ЛС, искам да ти кажа нещо за един проект, който се оказа мн сполучвилив и може да избие рибата...

Моля не ми етитвайте поста :)
ЛЕВСКИ СОФИЯ
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от sv3nc3 »

Gogo_t написа:Кво се палите бе, момчета...
ПАК ЩЕ КАЖА- ТАЯ ГОДИНА ЕДНО 50% БЯХА ИЗЛИШНИ, ВИНАГИ СЪМ ГО ТВЪРДЯЛ, прочетох статията и е до голяма степен обективна... наистина беше малко ненужно да се сменят менютата (не че не са хубави, просто не беше наложително), нямаше нужда от новото интро наистина (аз нищо не му разбирам), НАЙ ГОЛЯМАТА ПРОСТОТИЯ БЕШЕ СЕЗОНЪТ НА ФЕНОВЕТЕ- ЗАРАДИ НЕГО НЕ МОГА ДА СЕ ИЗКЕФА НА ИГРАТА... за другите неща-- може и човекът да не е обективен, но за тези, които изброих има право...

btw, Орлине, би ли ми писал един ЛС, искам да ти кажа нещо за един проект, който се оказа мн сполучвилив и може да избие рибата...

Моля не ми етитвайте поста :)
Гого,ясно че има грешки,а и за в бъдеще ще има,въпроса е защо толкова тенденциозно и иронично е представен патча тази година в сравнение с предишни(вижте положението през 04.2003 - http://www.pcmania.bg/sections.php?op=v ... tle=CD%202 ),за другите години нз как е бил представен,защото не съм влизал в сайта и форума на списанието.
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: Относно "компетентната" статия в списание PC MANIA.

Мнение от Bg_Fen »

На мен патча си ми харесва а това списание PC MANIA стана доста глупаво и тъпо !
Изображение
Заключено

Обратно към “Новини”