Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от wcwc »

Изображение

Точно в 00:00:06 секудни имам удоволствието да честитя шестия рождения ден на скъпия си екип, както и на всички вас, които сте били с нас през цялото това време. Бъдете сигурни, за нас е чест да сме в този екип,било то от 1, 2 или 6 години. Дано и ние да сме ви накрали поне за една секуда да се чувствате горди с нас. Трудно ми е да изразя, какво чувствам в момента, защото вече 3 години почти съм тук и съм преживял толкова много с тези момчета, макар и през виртуалното пространство.
Така че, спирам до тук засега.

Честито на всички, които се чувстват част от нас, на всички които са били част от нас! Ние сме едно цяло и дано дълги години сме заедно! Честит Рожден ден, момчета!

А сега малко история, как започна всичко и кои са виновниците...
Искам отовно да кажа, че екипа не са само изборените хора долу. Не са само тези, които са работили за нас. Вие, нашите потребители също сте част от цялата идея на BFL TEAM. Това е и ваш празник. Поне аз така го чувствам и ви благодаря, както на вас, така и на моите колеги и приятели от екипа.

Първите изяви на хората от екипа датират от 2000 и 2001 година когато в няколко клуба в страната (предимно Добрич и Стара Загора) се появяват български първенства за игрите FIFA 2000 и FIFA 2001 направени напълно самостоятелно от Венцислав Николов, Христо Христов и Христо Георгиев. През 2002 Христо Христов прави няколко графични пакета за FIFA 2001 на тема ЦСКА които биват публикувани в най-големият тогава сайт за FIFA модове. Междувременно през април 2002 се появява и първият български сайт посветен на FIFA 2002 в който основна роля на администратор играе Христо Христов. В края на юни 2002 Венци Николов се свърза с Христо заявявайки че прави БГ първенство, но му трябва помощ по графичната част. Официално на 10 юли 2002 Венци и Христо започват създаването на Българска Футболна Лига за FIFA 2002. Основната работа се състои в създаване на качествени екипи и точност на съставите на отборите от А група. След известно време към групата се присъединява и Младен Кателиев който също помага в графичната част. След много проблеми и безсънни нощи на 10 октомври 2002 излиза първата версия на патча.

В началото на 2003 година Венцислав Николов стана координатор на проекта, а в него се включи Христо Георгиев който замени Венцислав. На 3 март 2003 се появява БФЛ 2003 за FIFA 2003. Патчът жъни голям успех, няколко списания и вестници сред които PC Club и Меридиан Мач пишат за него три месеца по-късно и втора версия с актуализираните състави за сезон 2003-04 и много подобрения. Същата година е създадена и добавка към TCM 2003 от Венцислав Николов която така и не е пусната на потребителите.

През 2004 EA Sports променят драстично енджина на играта и с пускането на FIFA 2004 на екипа се наложи отново да разучава начините за обработка на играта. В екипа останаха само Младен Кателиев и Христо Христов. Когато всичко около добавката беше готово изниква проблем. За да успее да инсталира добавката потребителя трябваше да извърши собственоръчно инсталацията на стотици файлове, което бе неприемливо за екипа. Така FIFA 2004 остана без български отбори. След краха с патча за FIFA 2004 екипа почти се разпада.

През 2005 се създава един „алтернативен” екип предвождан от Светослав Младенов (svence). Екипа създава по две версии на пачовете за FIFA 2005 и TCM2004 и една версия за TCM 2005. И петте пача са пуснати като „Българска футболна лига”.
През 2006 Венци обединява двата БФЛ екипа главно за работа по FIFA Manager 2006. След разговори със Светльо е решено да се направят два патча за FIFA2006 и FM2006. В екипа се включва и ochko (Цветомир Колев, Русе), но работата беше много и отново към екипа се присъедини Христо Христов да помага с каквото може. На помощ идва и wcwc (Иво Босев), който помагаше с инфо. Към екипа на БФЛ се вля и нова вълна от хора, които поеха работата по патча за PES5. По-късно същата година екипа се разширява още и с Levski_forever (Благовест Димитров), kyynadd (Иван Кънчев) и DOBRUDJA (Живко Станчев, сега ZhivkoBGR), които помогнаха за създаването на Б група. 2006-а се оказа най-успешната за БФЛ, след като излязоха пет версии на патча за FIFA2006 и по една версия за FM2006 и PES5.

В края на 2005 във форума на сайта pes.headoff.com се заражда идеята да се добави българско първенство за PES 5 - игра за която е решено да се направи онлайн състезание. Екипа (съставен от Иван Младенов, Николай Алексиев и Пламен Пламенов и др.) създава отделен форум, в който пуска всяка новост, свързана с добаката на българското първенство. След това се установи че PES 5 не може да се играе онлайн. Два месеца по-късно PES екипа получава писмо от svence в което той казва че БФЛ търси хора, които да могат да редактират и други игри на футболна тематика. Светослав кани Иван, Николай и Пламен в БФЛ. След обсъждане между хората в екипа се взема решение за обединението. В екипа се включва и Гого, който може да прави уникални екипи. И така, до началото на февруари 2006-а, пача беше готов.

В началото на 2007 към екипа се присъедини и Николай Найденов ,а няколко месеца преди излизането на FIFA08 се сдобихме с още един 3D и графичен дизайнер - Александър Димитров, както и Петко Цветков (face дизайнер).През 2007-а бяха пуснати два патча за FIFA 07 -v1 и v2-включваща български стадиони, BFL PES6 -две версии и FIFA Manager - също две версии.

За работата за PES 6 се включва и Асен Асенов. Работата по пача вървеше добре. Част от БФЛ FIFA екипа помагаха много по графичната част на играта. Николай работеше по базата данни, Гого - по екипите, Пламен екипите и базата данни, а Иван от всичко по малко. За v2 Пламен напусна екипа. За да го заместят се включиха Levski-1914 и haryyy. Втората версия на БФЛ PES 6 беше невероятно постижение за нас. Много неща са променени, като менютата, музиката, екипите, топките. Най-голямото постижение е включването на песни на агитките на около 10 български отбора, и вкарването на Васил Левски, Герена и Българска Армия в играта. По-късно се добавя и стадион Локомотив, София.

На 12 юни 2007 е регистриран и сегашния домейн на сайта - http://www.bfl-team.com . Благодарение на Джеймс Димитров ,BFL Team се снабдява с един от най-добрите и защитени сървъри в България. Сайтът разполага дори със два сървъра - един в България и един (mirror) в Калифорния (САЩ). От тогава на практика екипа започва да мисли и как да предоставя всичко на своя потребител. Започват множество рекламни кампании и инициативи ,едни от които са Football-Games - най-добрия в момента форум за турнири по FIFA и PES във България , FIFA.bfl-team.com - локализирания сайт на игрите от поредицата на EASports за България , FM.bfl-team.com - локализирания сайт за FIFA Manager , България ; PES.bfl-team.com -сайтът за България за Pro Evo Soccer. Тези 4 проекта докарват на екипа множество потребители и посещения ,респективно и по-силно партньори ,едни от които са Bwin , PC WORLD и Teniski.eu . Основен партньор на BFL Team е pic4e.net.

За FIFA 2007 BFL Team започва да разработва един нов проект - GFX - графичен патч за FIFA ,който прави множество графични промени по играта.

През 2008 се появяват пачове за FIFA 08, PES 2008, EURO 2008, GFX за FIFA 08 и един патч за Football Manager 2008.
6 години BFL TEAM !!! (click)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !

Мнение от kyynadd »

Честито момчета. Най-важното е че тук сме се събрали готини хора, разбрани. Надявам се и след нас да е така. Наистина преживяхме много и няма как и занапред ще има още препядствия. Надявам се ние, хората от екипа и Вие потребителите да се разбираме все по-добре и по-добре. Все пак ние го правим за вас. А сега да си пожелаем успешен сезон.
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от __SaNd1__ »

честито 6-годишнина на всички хора от екипа положили много труд! :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от AntrAcsA »

__SaNd1__ написа:честито 6-годишнина на всички хора от екипа положили много труд! :hi:
Ти питаше какво кроя .. ето ;) Изображение BFL 6 Години ТийсърИзображение
P.S. Препоръчително е да се отвори с Интернет Експолър , с мозилата при мен ми иска някакви плугини . .. при вас може да е ОК но все пак - " IE "

Скоро ще пусна HD версия за Download !
KGMafia

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от KGMafia »

AntrAcsA написа:
__SaNd1__ написа:честито 6-годишнина на всички хора от екипа положили много труд! :hi:
Ти питаше какво кроя .. ето ;) Изображение http://store3.data.bg/antracsa/bfl6godini/ Изображение
P.S. Препоръчително е да се отвори с Интернет Експолър , с мозилата при мен ми иска някакви плугини . .. при вас може да е ОК но все пак - " IE "

Скоро ще пусна HD версия за Download !
Евала Асене, днес ти имаш друг вид юбилей ;) Правиш 1000 поста :)
ZhivkoBGR
BFL Team™
Мнения: 776
Регистриран на: 13 Юни 2007 16:56
Местоположение: Odense, Denmark

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от ZhivkoBGR »

ЗА ВСИЧКО ПОТРЕБИТЕЛИ: Чакам си подараците! :party:
yambolov
Мнения: 147
Регистриран на: 21 Яну 2008 13:52

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от yambolov »

честито момчета,дано да ни радвате още не 6 а 66 години.
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от AntrAcsA »

Интрото с HD качество : Download
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от MoNteSo »

На моя рожден ден се велики работи се случват :wasntme:
94-та биеме Германия с 2:1, 2002 се създава bFL Team :D :P
ZhivkoBGR
BFL Team™
Мнения: 776
Регистриран на: 13 Юни 2007 16:56
Местоположение: Odense, Denmark

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от ZhivkoBGR »

Ама никой не каза НАЗДРАВЕ.... разочаровате ме...
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от __SaNd1__ »

браво супер е клипчето а като гледах клипа ми се доигра ФИФА 2002 :D Някои знае ли как да я подкарам на Виндовс ХП :S :wasntme: надявам се някои адекватен да помогне ... :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от MoNteSo »

__SaNd1__ написа:браво супер е клипчето а като гледах клипа ми се доигра ФИФА 2002 :D Някои знае ли как да я подкарам на Виндовс ХП :S :wasntme: надявам се някои адекватен да помогне ... :hi:
Аз до преди няколко месеца я играх, даже с БФЛ пача.Не мисля, че би трябвало да имаш какъвто и да е проблем :^)
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от __SaNd1__ »

MoNteSo написа:
__SaNd1__ написа:браво супер е клипчето а като гледах клипа ми се доигра ФИФА 2002 :D Някои знае ли как да я подкарам на Виндовс ХП :S :wasntme: надявам се някои адекватен да помогне ... :hi:
Аз до преди няколко месеца я играх, даже с БФЛ пача.Не мисля, че би трябвало да имаш какъвто и да е проблем :^)
изхвърля ме на десктопа при зареждане на мач ... :(
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
bpfcpld

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от bpfcpld »

ЧЕСТИТО БФЛ ВИЕ СТЕ НАЙ-ДОБРИТЕ ВЕЛИКИ СТЕ ЩЕ ГО ПОВТАРЯМ ТОВА ВИНАГИ НАДЯВАМ СЕ ДА НИ РАДВАТЕ ОЩЕ ГОДИНИ С ПАЧОВЕТЕ НАЗДРАВЕ! :)
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от napster »

Антракс само едно нещо не разбрах: защо от невероятното клипче което си направил си показвал предимно грозната ФИФА? Само няколко момента имаше с ПЕС, а доколкото знам БФЛ са за ФИФА и ПЕС.
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от AntrAcsA »

napster написа:Антракс само едно нещо не разбрах: защо от невероятното клипче което си направил си показвал предимно грозната ФИФА? Само няколко момента имаше с ПЕС, а доколкото знам БФЛ са за ФИФА и ПЕС.
Ами за това крадко време трябваше да покажа почти всико .. да не говорим , че на половината фифи им нямах интрата !!
БФЛ са правили пачове за 6 фифи и 3 ПЕСа , нормално е като количество материал ФИФАта да има повече видео + това съм наблегнал най вече на ФИФА 2002 , която е началото на всичко ;)
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от rap17ka7a »

AntrAcsA написа:
napster написа:Антракс само едно нещо не разбрах: защо от невероятното клипче което си направил си показвал предимно грозната ФИФА? Само няколко момента имаше с ПЕС, а доколкото знам БФЛ са за ФИФА и ПЕС.
Ами за това крадко време трябваше да покажа почти всико .. да не говорим , че на половината фифи им нямах интрата !!
БФЛ са правили пачове за 6 фифи и 3 ПЕСа , нормално е като количество материал ФИФАта да има повече видео + това съм наблегнал най вече на ФИФА 2002 , която е началото на всичко ;)
Абе логично е фифата е по-добра от песове кучета и секви други работи и ще бъде по-добра ;) аз се чуда защо въобще имаше отрязъци от ПЕС като толко малко хора го играят...
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от AntrAcsA »

rap17ka7a написа:
AntrAcsA написа:
napster написа:Антракс само едно нещо не разбрах: защо от невероятното клипче което си направил си показвал предимно грозната ФИФА? Само няколко момента имаше с ПЕС, а доколкото знам БФЛ са за ФИФА и ПЕС.
Ами за това крадко време трябваше да покажа почти всико .. да не говорим , че на половината фифи им нямах интрата !!
БФЛ са правили пачове за 6 фифи и 3 ПЕСа , нормално е като количество материал ФИФАта да има повече видео + това съм наблегнал най вече на ФИФА 2002 , която е началото на всичко ;)
Абе логично е фифата е по-добра от песове кучета и секви други работи и ще бъде по-добра ;) аз се чуда защо въобще имаше отрязъци от ПЕС като толко малко хора го играят...

Пак говориш врели не кипели... те ЕА не могат да изкарат по добра игра от ПЕС 2 .
Просто си адски не просветен и не компетентен а даваш крайни оценки , които предизвикват само една реакция : :rofl:
Не се излагай плс ;)
XpucTo
BFL Team™
Мнения: 379
Регистриран на: 18 Юни 2007 00:59
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Честит Рожден Ден, BFL Team !!! vol. 6 !!!

Мнение от XpucTo »

Ай шът - тая дискусия на друго място
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Новини”