Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
vgerov93

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от vgerov93 »

И двамата сте изключителни тапаци! :X
btw:Ако не излезе безплатен Creation Master за фифа 09 100% няма да пуснат патч... :giggle:
ultras_libery

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от ultras_libery »

Абе кво са ви направили *** и ***...сигурен съм,че ако пуснат някой патч пради бфл всички верни фенове на бфл ще отидат при тях!!!Вярно за кражбата разбирам ама да ги псувате ей така-като ви дразнят не им влизайте в форума не им играите патчовете и толкова...ВЕРНИ ФЕНОВЕ ;)
А ти вгеров93 на бас че даже незнаеш кво е криешън мастер нали,и ти им беше хакнал форума нали,и след тва беше помолил гален да минеш при тях-нали е така :hi: искаш при тях но като не те приемат аре всички сте педали и толкова нали?
На мен ми е безразлично кой кво играе и на кой екип играя патчовете за тва се дразня като някой комплексар псува едните ама после играе техните патчове...
Ся всички ще кажете ми ти си от тях и тн...
МММ НЕ НИТО СЪМ ОТ ЕДНИТЕ НИТО СЪМ ОТ ДРУГИТЕ!!!НЕ СЪМ СИ НАПРАВИЛ РЕГ В ФОРУМА,ЗА ДА ПСУВАМ БФЛ ИЛИ *** КАТО ВГЕРОВ93,НО МЕ ДРАЗНИ ЧЕ ХОРА КОЙТО НЕЗНАЯТ КОЙ СА *** ИЛИ БФЛ ПСУВАТ ЕЙ ТАКА ЩОТО ЕДИН ВЕЧЕ Е ПОЧНАЛ!!!!!!!!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от sv3nc3 »

ultras_libery написа:Абе кво са ви направили *** и ***...сигурен съм,че ако пуснат някой патч пради бфл всички верни фенове на бфл ще отидат при тях!!!Вярно за кражбата разбирам ама да ги псувате ей така-като ви дразнят не им влизайте в форума не им играите патчовете и толкова...ВЕРНИ ФЕНОВЕ ;)
А ти вгеров93 на бас че даже незнаеш кво е криешън мастер нали,и ти им беше хакнал форума нали,и след тва беше помолил гален да минеш при тях-нали е така :hi: искаш при тях но като не те приемат аре всички сте педали и толкова нали?
На мен ми е безразлично кой кво играе и на кой екип играя патчовете за тва се дразня като някой комплексар псува едните ама после играе техните патчове...
Ся всички ще кажете ми ти си от тях и тн...
МММ НЕ НИТО СЪМ ОТ ЕДНИТЕ НИТО СЪМ ОТ ДРУГИТЕ!!!НЕ СЪМ СИ НАПРАВИЛ РЕГ В ФОРУМА,ЗА ДА ПСУВАМ БФЛ ИЛИ *** КАТО ВГЕРОВ93,НО МЕ ДРАЗНИ ЧЕ ХОРА КОЙТО НЕЗНАЯТ КОЙ СА *** ИЛИ БФЛ ПСУВАТ ЕЙ ТАКА ЩОТО ЕДИН ВЕЧЕ Е ПОЧНАЛ!!!!!!!!
ааааа, не не не не :shake: :S :X
XpucTo
BFL Team™
Мнения: 379
Регистриран на: 18 Юни 2007 00:59
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от XpucTo »

До тук по темата.
Изображение
Заключено

Обратно към “Новини”