Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
XpucTo
BFL Team™
Мнения: 379
Регистриран на: 18 Юни 2007 00:59
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от XpucTo »

Уважаеми приятели на BFL, нашият екип иска да изкаже съжалението си и разочарованието си от факта, че нашите конкуренти в лицето на FPBL Team най-нагло са използвали наши творби без наше разрешение. В своя първи патч за ФИФА са откраднати всички емблеми от BFL Football Manager 08 и BG Logo Pack 4 Открихме и някои от своите мини екипи от сайта ни clubs.goal.bg, както и наши екипи в играта, един от които е резервният екип на ЦСКА. Освен че са използвали нашия патч без разрешение, те са откраднали и друго произведение – Патч, добавящ Руското първенство в играта, на базата на който те са добавили своите (и нашите неща). Имаме и потвърждение от хора от техния екип за наглата кражба: „Е кво толкова де крадем малко от бфл и кво? накви мини екипи само да им е** майката”. Искаме да помолим всички наши фенове да бойкотират FPBL и техните продукти. Ние обещаваме, че и занапред в нашите патчове ще виждате само наши авторски творби и творби, които се публикуват с разрешение от авторите им.

Ето и примери за наши творби откраднати от FPBL:

Изображение
Размерът на "нашият" екип е намален с цел по-добра съпоставка с "техният" екип.

Изображение
Емблемите от техният патч са с черен фон, нашите са с бял фон. Ефекта върху емблемите може да стане идентичен само ако целта е била да се направи 1:1 с този от нашите емблеми.

Изображение
"Техните" мини екипи сравнени с "нашите" мини екипи от BFL Football Manager 08

П.П. На картинките са само част от нещата които са откраднали от нас.
Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Изявление на BFL Team относно патча на ***

Мнение от MoNteSo »

Пълни смешници... :| :| :|
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Изявление на BFL Team относно патча на ***

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Разбирам ,че се опитват да направят нещо.
Разбирам ,че още не са достатъчно опитни за да го направят.
Разбирам ,че доста неща не са им добре познати и немогат да се справят.

Но НЕРАЗБИРАМ защо подяволите правят това... сега наистина станаха за смях. Откраднали труда на хората от БФЛ, поосрали го малко ,за да прилича не техен и готово... жалка картинка ! :X
GLORY GLORY MAN UNITED !
XpucTo
BFL Team™
Мнения: 379
Регистриран на: 18 Юни 2007 00:59
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Изявление на BFL Team относно патча на ***

Мнение от XpucTo »

Levski_forever написа:Допълнение:

Ето само и един факт ,който доказва колко "разбират" въпросния екип и колко е "тяхно" творението им.
За да е идеално точна инсталацията на един патч ,който добавя екипи и първенства ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва съдържа FifaFS (специален инсталатор ,който оправя всички връзки към екипи ,знамена и въобще графични файлове от z_data_x.big и ребуилдва успешно fat-a на играта). Те са се пробвали да направя невероятна тъпотия :) Копирали си цялата z_data в случая 44 и самия fat на фифата и именно затова играта крашва и патча им работи само до менютата :) .
Незнам..четох в техния форум ,че се определят за професионалисти...верно голям професионалист требе да си ,за да крадеш чужди работи и да правиш грешки още от инсталатора ;}
Изображение
XpucTo
BFL Team™
Мнения: 379
Регистриран на: 18 Юни 2007 00:59
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от XpucTo »

Само да уточня. По молба да един от техните представители. Става дума за FPBL и ФИФА патча. Техният ПЕС екип не е крал от нас.
Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от maniakapetko »

Никаква изненада.Единственото,което са направили е да опледскат всичко и да добавят спосор към мини-екипите на Славия,което седи тотално асиметрично и е прекалено голямо.
П.С.Некои може ли да ми даде линк на ЛС към сайта им,че ми се четат вицове.
П.С.С. Вече няма нужда след 10 минутно циклене в гугъл успях да се добера до некъв линк и сега си търся слънчеви очила за да мога да разгледам сайта им,че да не земат нещо да ми се развалят очите. :D
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от to6kobg »

Ми, то това показва за пореден път че БФЛ си остават №1!Ся, друг е въпроса ако тия бяха питали дали може да се ползват тези продукти!
Изображение
Изображение
Volov_Forever

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от Volov_Forever »

@maniakapetko по-добре замълчи щото преди да пуснем *** ver.1.1 ги плюеше.И знам още хора които без да са видяли 2та продукта(на *** и BFL) правят коментари наизуст ;) Затова мислете преди да се изкажете :) Доколкото *** ver 1.1 това беше издънка.Имаше взети някои работи от БФЛ обаче това няма да се повтори другата година ;)
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от napster »

Егати издънките. Как може да крадете!? Това е най-долното нещо. И да казвате, че е ваше, без да споменете че сте ги взели? И после се мислите за някаква конкуренция на БФЛ... тц тц.
Те се трудят толкова много, и вие решавате с лека ръка да крадете.
Shame on you.
Изображение
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от rap17ka7a »

Volov_Forever написа:@maniakapetko по-добре замълчи щото преди да пуснем *** ver.1.1 ги плюеше.И знам още хора които без да са видяли 2та продукта(на *** и BFL) правят коментари наизуст ;) Затова мислете преди да се изкажете :) Доколкото *** ver 1.1 това беше издънка.Имаше взети някои работи от БФЛ обаче това няма да се повтори другата година ;)
Се едно некой ше обърне внимание и ше свали патча ви.... :rofl: :rofl:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
ribery31

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от ribery31 »

А *** ver 1.1 къде се е появил, аз такъв пач изобщо не намирам в нета?
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от AntrAcsA »

ribery31 написа:А *** ver 1.1 къде се е появил, аз такъв пач изобщо не намирам в нета?
Ами " ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ " го спряха от разпространение и го манаха от нета щото е прекалено добър и не искат да го делят с никого :giggle:
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от napster »

AntrAcsA написа:
ribery31 написа:А *** ver 1.1 къде се е появил, аз такъв пач изобщо не намирам в нета?
Ами " ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ " го спряха от разпространение и го манаха от нета щото е прекалено добър и не искат да го делят с никого :giggle:
;( ;(
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от AntrAcsA »

Изображение


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Кво да говорим повече :giggle:
Gonzo
Мнения: 33
Регистриран на: 20 Май 2008 21:43

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от Gonzo »

Аз пробвах и ми излиза 1 резултат :D
Darkmod

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от Darkmod »

AntrAcsA написа:Изображение


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Кво да говорим повече :giggle:
така неможеш да намериш никой пач :D Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от AntrAcsA »

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: дам това е пача на ФПЛБЕПРЙКС Тим който бях постнал в подписа ми ;) nice !! Страхотна синимка :clap:
vgerov93

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от vgerov93 »

Аз немога да разбера, защо се опитват да правят нещо, което е било направено приди...Ако присто се опитват да ви заменят, НЯМА НАЧИН!Как могат да заменят отбор, който вече 6 години праве пачове с Българскота Първинство за по известните футболн игри?!Срам и позор...Просто трябва да се откажат, както и предшествениците им... :shake: :no:

Едит: feel the different?!? Каво по :swear: ...
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от klamer4o »

vgerov93 написа:Аз немога да разбера, защо се опитват да правят нещо, което е било направено приди...Ако присто се опитват да ви заменят, НЯМА НАЧИН!Как могат да заменят отбор, който вече 6 години праве пачове с Българскота Първинство за по известните футболн игри?!Срам и позор...Просто трябва да се откажат, както и предшествениците им... :shake: :no:

Едит: feel the different?!? Каво по :swear: ...
хахаа - това feel тhe different още не мога да го забравя :rofl:
Изображение
Изображение
Заключено

Обратно към “Новини”