Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
TiberiuM
Мнения: 82
Регистриран на: 29 Мар 2008 23:03

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от TiberiuM »

klamer4o написа:
vgerov93 написа:Аз немога да разбера, защо се опитват да правят нещо, което е било направено приди...Ако присто се опитват да ви заменят, НЯМА НАЧИН!Как могат да заменят отбор, който вече 6 години праве пачове с Българскота Първинство за по известните футболн игри?!Срам и позор...Просто трябва да се откажат, както и предшествениците им... :shake: :no:

Едит: feel the different?!? Каво по :swear: ...
хахаа - това feel тhe different още не мога да го забравя :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от AntrAcsA »

klamer4o написа:
vgerov93 написа:Аз немога да разбера, защо се опитват да правят нещо, което е било направено приди...Ако присто се опитват да ви заменят, НЯМА НАЧИН!Как могат да заменят отбор, който вече 6 години праве пачове с Българскота Първинство за по известните футболн игри?!Срам и позор...Просто трябва да се откажат, както и предшествениците им... :shake: :no:

Едит: feel the different?!? Каво по :swear: ...
хахаа - това feel тhe different още не мога да го забравя :rofl:
Е аз от много време ви казвам че там всички се чустват different !!
Има продължение на девиза им : feel the different , feel like a gay !
XpucTo
BFL Team™
Мнения: 379
Регистриран на: 18 Юни 2007 00:59
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от XpucTo »

vgerov93 написа:Аз немога да разбера, защо се опитват да правят нещо, което е било направено приди...Ако присто се опитват да ви заменят, НЯМА НАЧИН!Как могат да заменят отбор, който вече 6 години праве пачове с Българскота Първинство за по известните футболн игри?!Срам и позор...Просто трябва да се откажат, както и предшествениците им... :shake: :no:

Едит: feel the different?!? Каво по :swear: ...
Виж сега пич. Лошо няма в това което по принцип се опитват да правят. Това създава конкуренция и ни пречи да се отпускаме. Няма нищо лошо в това различни хора да предпочитат различни продукти на конкурентни екипи/фирми и т.н. И честно казано ако се появи в България още един екип който не поне на същото ниво като нас ще спечелят само потребителите, защото едно е да нямаш алтернатива и да играеш на нещо недоизпипано, друго е след като си пробвал два продукта да избереш по-добрият за тебе. Така стана при руснаците където има вече 3-4 екипа които се занимават с едитване на ФИФА и всяка една година се пускат качествени конкурентни продукти (поне 2 от всички)
Изображение
vgerov93

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от vgerov93 »

Пхаха!Видяхте ли новия вид на форума им :X Ето скрийн:
Изображение
Последно промяна от vgerov93 на 15 Сеп 2008 17:11, променено общо 1 път.
vgerov93

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от vgerov93 »

Чудя се кой ли го е направил :devil: :D Макар че се сещам кой може да е :nerd: А, кой пр**ба сайта на BTP, може да е той :^)
П.С. Сори за двойния пост ама се бъгна и неможах да едитна предния! :S
Последно промяна от vgerov93 на 15 Сеп 2008 17:11, променено общо 1 път.
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от maniakapetko »

Браво,направо е велико сега сигурно 5 дена ще се чудят как да го оправят.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от НиКи »

Най-ме кефи мотото им - feel the different, feel like a gay! Дано всички там се чувстват така, да почувстват различното :D
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от AntrAcsA »

НиКи написа:
Най-ме кефи мотото им - feel the different, feel like a gay! Дано всички там се чувстват така, да почувстват различното :D

:happy: :giggle:
Darkmod

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от Darkmod »

КАТО ГЛЕДАМ ТУКА ИМА ХОРА КОИТО СИ НЯМАТ ПОНЯТИЕ ОТ ПАЧОВЕ И НЕЩО ПОДОБНО А КРИТИКУВАТ ТОВА САМО В БЪЛГАРИЯ МОЖЕ ДА СТАНЕ



(между другото аз съм Ronaldinho10 и тука някой умник ме беше баннал) ама карай :D
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от napster »

Darkmod написа:КАТО ГЛЕДАМ ТУКА ИМА ХОРА КОИТО СИ НЯМАТ ПОНЯТИЕ ОТ ПАЧОВЕ И НЕЩО ПОДОБНО А КРИТИКУВАТ ТОВА САМО В БЪЛГАРИЯ МОЖЕ ДА СТАНЕ



(между другото аз съм Ronaldinho10 и тука някой умник ме беше баннал) ама карай :D
Хаххаах, стига с това 'само в България..." че вече сте ми много смешни. Естествено, че ще критикуваме, като има за какво.
Изображение
spektarm
Мнения: 74
Регистриран на: 22 Яну 2008 23:50
Местоположение: Добрич

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от spektarm »

Хахах, а защо тогава ви се ИЗСМЯХА най-искрено в Evo-Web, когато си показахте пача за PES?! :rofl: Даже и ви напсуваха... :D :D
Troublemaker_08

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от Troublemaker_08 »

spektarm написа:Хахах, а защо тогава ви се ИЗСМЯХА най-искрено в Evo-Web, когато си показахте пача за PES?! :rofl: Даже и ви напсуваха... :D :D
Я много интересно никаде не видях такъв патч в evo-web дай линк ако може
TiberiuM
Мнения: 82
Регистриран на: 29 Мар 2008 23:03

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от TiberiuM »

Troublemaker_08 написа:
spektarm написа:Хахах, а защо тогава ви се ИЗСМЯХА най-искрено в Evo-Web, когато си показахте пача за PES?! :rofl: Даже и ви напсуваха... :D :D
Я много интересно никаде не видях такъв патч в evo-web дай линк ако може
Да наистина и аз не съм го виждал сигурно вече са го изтрили :D :D :D
vgerov93

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от vgerov93 »

TiberiuM написа:
Troublemaker_08 написа:
spektarm написа:Хахах, а защо тогава ви се ИЗСМЯХА най-искрено в Evo-Web, когато си показахте пача за PES?! :rofl: Даже и ви напсуваха... :D :D
Я много интересно никаде не видях такъв патч в evo-web дай линк ако може
Да наистина и аз не съм го виждал сигурно вече са го изтрили :D :D :D
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: То как няма да го изтрият, с тея бъгове и крадени неща от други? ;)
spektarm
Мнения: 74
Регистриран на: 22 Яну 2008 23:50
Местоположение: Добрич

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от spektarm »

Еми хората им изтрили темата много бързо (10-15 мин.), щото потребителите като ги напсували и тоя от ***-то да не остане по-назад и той ги напсувал и така сигурно са им лепнали по някой БАН... :giggle: А впрочем, някъде ми се мярна извадка от един пост от форума им на ***-то, в който ги запитват "Защо така ви се смеят в Evo-Web?" и някъв от екипа им отговаря "Това не е вярно, значи толкова разбираш английски..." (цитатите може и да не са точни, ама нещо такова беше...), та така... :D :D :D
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от __SaNd1__ »

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Ka3aK

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от Ka3aK »

А тия пичовци от Пъбълъ какви са хитряги ... решили са тази година да правят сами патч - само графиките ще откраднат :D Оня духльо Volov_forever беше написал нещо в форума на SG от сорта на "How is the tool to edit FIFA 09", което ме матира, честно . Изебавах го остро през дрехите, и тоя на ЛС ми пише следното:
Заглавие: Педерас
Ходи си гледай селски бфл и не ми коментирай английски щото и твоя не е кой знае какво!
Отговор от моя страна:
ДА СЕРА В ПУТКАТА НА МАЙКА ТИ ДОКАТО СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТА СИ . БАЩА ТИ ТИР ДА ГО БЛЪСНЕ, МОЗЪКА МУ ПО ДЖАНТИТЕ ДА ОСТАНЕ ! СИРАК ДА ОСТАНЕШ ЦЕЛ ЖИВОТ В ПАНСИОН ДА ЖИВЕЕШ

Пак той:
Re: Педерас
Много бързо се ядоса нещо И недей да завиждаш толкова много че искаш да стана сирак
Аз:
ne sym se qdoswal, prosto te prokalnah, ega ti umrat naistina roditelite !
Кулминацията:
Смешкото:
Да да,сега тъй ще кажеш за да не излезеш пълен идиот
Аз:
Re: Педерас
ne znam dali pulniq idiot e choveka, koito po cql den sazdava, ili choveka, koito po cql den se 4udi kak da otkradne 4ujdoto i btw e na 11 godini
Та след това мойто последното този готиняга спря да ми пише . Дали въз основа години или нещо друго сдуха, не се знае
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от MoNteSo »

Не виждам смисъл като е на 11 години - ти да го псуваш и кълнеш... но както и да е.
Ka3aK

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от Ka3aK »

MoNteSo написа:Не виждам смисъл като е на 11 години - ти да го псуваш и кълнеш... но както и да е.
Просто ме издразни как реагира на ЛС, особено, след като просто се избъзиках в една тема с тва, че е от пъбълъ
XpucTo
BFL Team™
Мнения: 379
Регистриран на: 18 Юни 2007 00:59
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Изявление на BFL Team относно патча на FPBL

Мнение от XpucTo »

Стига сте се занимавали с ***. Нека се опитват да направят нещо, може и да им се получи накрая.
Изображение
Заключено

Обратно към “Новини”