Хеттрик - Продължение 3

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

Отбора на БФЛ продължава да чупи собствените си рекорди. В момента отбора е на 4то място в групата, следващата седмица има важен мач с 3тия, имат поравен брой точки. БФЛ Тийм вече има 3 поредни победи, а ако спечели следващия мач, рекорда няма да е 4, а 5, тъй като седмица по-късно има и мач с най-слабия играч в лигата (миналия мач завърши 5-0). Увеличава се печалбата, в момента отбора има в наличност близо 200 000 лева, а от домакински мачове отбора започна да печели по 160 000, тъй като всички 12 000 места се заемат от фенове. Очаквайте подробности!
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от kyynadd »

Айде БФЛ, go go go. :)
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

за съжаление БФЛ Тийм изгуби най-важния си мач, след като остана с 9 човека на терена. Първия бе изгонен 40 минути преди края на мача, а другия се контузи след като бяха извършени смените. Въпреки това стадиона бе препълнен - 12 000 души. След 5те контузии в приятелския мач, БФЛ Тийм бе принуден да започне мача със 10 човека. Гостуването обаче бе изключително интересно. Въпреки недостатъка на играчи, БФЛ Тийм без особени проблеми победиха с 1-3. Това доказва, колко са добри. Следващата седмица е последния мач за сезона, със почти сигурния шампион на групата. Ако все пак БФЛ успее да го спечели, отбора може да се окаже на второ място.
Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

Днес БФЛ Тийм са на път да завършат на 3то място, след един много слаб сезон, пълен с преструктуриране и трансфери. След като днес имаше само 1 контузен и 1 с червен картон, БФЛ Тийм започна с 11 човека, за разлика от миналата седмица. Те излезнаха като домакини срешу сигурния шампион от Levski.1914. Първия мач завърши 9-0 за шампионите. Днес обаче, въпреки че са сигурни шампиони, те излезнаха с титулярния си състав. На игрището ги чакаха 11 играчи, жадуващи за по-горно класиране, и 12 000 заети места по трибуните. Миналата седмица БФЛ Тийм нае 8 лекаря и 8 физиотерапевта, които да помогнат за по-бързото оздравяване на половината състав. Това увеличи разходите, но 12 000 верни фенове вдигнаха печалбите, и то много. Така след края на мача финансите ще бъдат 280 000 лв., а спонсорите ще финансират с още около 100 000 отбора за евентуалното 3то място. БФЛ Тийм и Levski ShuShuMigovo имат равен актив от 23 точки от 13 мача, а в момента резултатите от техните мачове са следните (минутата е 75та.):
Red Devil$ - Levski ShuShuMigovo 5-0
BFL Team - Levski.1914 2-0

Миналата седмица беше решаваща за спора днес. Левски ШуШуМигово изненадващо изгубиха срещу последните в класирането с 3-1 като домакини. Това изравни точките и днес ще се реши спора. Загубата за ШуШуМигово е сигурна, и на BFL Team им трябва само 1 точка.


EDIT:

FK.Levski-1914 определено заслужаваше да отбележи гол при една зашеметяваща атака отляво, но Aleksander Wyskiel не можа да я завърши резултатно. Team показаха умението си да контраатакуват в 74-та минута, когато Petar Búrzin отбеляза, останал необезпокояван и направи 3 - 0.
Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от napster »

На мене все още не са ми пратили писмо ... чудна работа ... Пет пъти се регвах и пак не пращат ...
Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

napster написа:На мене все още не са ми пратили писмо ... чудна работа ... Пет пъти се регвах и пак не пращат ...
и аз бях така като пусках за мейл български такива, като абв-то. Пратиха ми чак като се регнах в gmail
Изображение
Dj^d1vaKa

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от Dj^d1vaKa »

Пожелавам ви успех в това начинание,а ще може ли и аз да се включа в играта.
ascaron

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от ascaron »

http://hattrick.org - регистрацията е безплатна :)
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от wcwc »

Какво става как завършихме?
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

wcwc написа:Какво става как завършихме?
на 3то място ;)
Изображение
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Хеттрик - Продължение 3

Мнение от vili4kata »

Много добре, само че има още какво да се желае явно...
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от wcwc »

IvanMladenov написа:
wcwc написа:Какво става как завършихме?
на 3то място ;)
Поздравелния! Кой е гол майстор на отбора? :) 8)
[BFL]Mancho_United

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

И аз завърших 3-ти :) Но в 5-та ;) И като гледам кой отбор идва в моята група от 4-та мисля,че следващия сезон мога да атакувам и 1-вото място :) Определено направих добър ход като пуснах напред най-силния според мен в групата ;)
Gosh0

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от Gosh0 »

wcwc написа: Поздравелния! Кой е гол майстор на отбора? :) 8)
Гацо Бацов предполагам :giggle:
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Хеттрик - Продължение 3

Мнение от vili4kata »

Пожелавам Ви успех през новия сезон и да ги изтрепете всички! ;) :happy:
nicks

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от nicks »

vili4kata написа:Пожелавам Ви успех през новия сезон и да ги изтрепете всички! ;) :happy:
а кога почваше сезона ?
[BFL]Mancho_United

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Тази събота :) Снощи бяха първите мачове за купата - мен пак ми контузиха играчи и победих само с 1-3.. сега пак съм гост срещу отбор ,с който мисля че ще се справя :) С контузийте в извадих слабо(високо) разиграване ,а противника ми като гост ужасно неможа да стигне ;)
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

BFL Team - Galeria 0 - 8





Вижте среща: HT на живо
Дата: 17.07.2007 в 21.15
MatchID: 128256564
Стадион: BFL Arena
Зрители: 9214


Мрачното небе без дъжд накара да се появят 9214 зрители на BFL Arena днес. Team избра за мача стратегическата формация 4-3-3. Следните играчи се появиха на терена: Lauritsen - Angelov, Toshkov, Parigi, Oynak - Marinov, Búrzin, Ravza - Gnidenko, Rosa, Góngora.

Galeria избра за мача стратегическата формация 3-4-3. Стартовият състав бе: Kopacz - Månsson, Garagnani, Balta - Guasti, Blomqvist, Bochtler, Van Trieu - Zahn, Plazas, Sendra.

Бързо разиграване в лявата зона на игрището в 3-та минута остави Mats Månsson от Galeria напълно необезпокояван да отбележи. 0 - 1 за гостите. Впечатляваща атака през центъра в 6-та минута даде шанс на Sven Zahn от Galeria да увеличи преднината и той не го пропусна. Резултатът стана 0 - 2. В 12-та минута една изключителна атака по левия фланг остави Daniel Sendra от Galeria непокрит да отбележи още един гол за гостите. Резултатът стана 0 - 3. След това Galeria намалиха темпото, концентрирайки се повече в защита. Впечатляваща атака през центъра в 24-та минута даде шанс на Sergio Balta от Galeria да увеличи преднината и той не го пропусна. Резултатът стана 0 - 4. След първото полувреме резултатът беше 0 - 4. Galeria владееха топката в 69 процента от времето.

В 49-та минута една изключителна атака по левия фланг остави Sven Zahn от Galeria непокрит да отбележи още един гол за гостите. Резултатът стана 0 - 5. Tullio Garagnani се прояви като неопитен младок в 73-та минута, давайки топката на противника. За негово щастие гол нямаше. В 77-та минута Mats Månsson от Galeria нахлу през центъра и с топовен изстрел отбеляза за 0 - 6. Sven Zahn изстреля топката просто перфектно в 86-та минута и отбеляза за Galeria с прекрасен далечен шут за 0 - 7. Това прави три гола за Sven Zahn и той записа хеттрик. Sven Zahn от отбора на гостите се възползва от грешка в дясната зона на домакините в 89-та минута, увеличавайки преднината на Galeria на 0 - 8. Galeria диктуваха играта, тъй като имаха 69 процента притежание на топката.

Най-доминиращият играч на Team без съмнение беше Petar Búrzin. Представянето на Slaveyko Marinov беше слабо, обаче. За Galeria най-добре се представи Fabian Kopacz. Sven Zahn обаче беше разочарование. Мачът завърши 0 - 8.
;(
Изображение
nicks

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от nicks »

Аз пък завърших 4ти в групата(шеста , играя от скоро) и за купата отпаднах с дузпи ! ! ! :@ :@ :@ :@ :@ Тая година се надявам да атакувам първите 2 места щот имам добри играчи . Обаче за купата ме е адски яд , щот тоя с който играх е с 2 000 места пред мене ! ! ! :@ :@
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

BFL Team 3 - 0 Levski ShuShuMiGoVo

И така, БФЛ Тийм започна с обедителна победа този сезон! За жалост един от главните играчи получи червен картон, но вече отбора предлага за друг играч на неговото място доста пари. С тези невероятни приходи се надяваме до края на сезона да започне строежа на нов стадион. В момента има и наддаване за невероятен вратар - ОИК 5700, заплата 6000 лв./седмица, Издържливост - стабилна, Пазене - Прекрасно, задоволително състояние на формата, 200 000 лв.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Новини”