Хеттрик - Продължение 3

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от kyynadd »

Честита победа! Дано и през целия сезон постигаме убедителни победи.
[BFL]Mancho_United

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Аз бих за купата ,и от 1-вия кръг на сезона зех 500к от билети за мача :) Сега 2-рия кръг пак гост..мисля ,че съперника е преодолим (играх ПИК в събота и имам дух) и като зема сега 1 нападател сичко ще стане 6 ;)
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

търсим някой с който да изиграем едно приятелско мачле за утре/другиден.
Междувременно отбора засили конкуренцията при вратарите си като купи нов вратар за 428 000 лв. Това означава, че отбора вече има 3 добри вратаря:


Новото попълнение

1.

Rares Dorneanu
23 години и 17 дни, задоволително състояние на формата, здрав

Националност: România
Общ индекс на качествата (ОИК): 5 080
Заплата: 7 560 lv/седмица включително 20% бонус
Притежател: BFL Team
Предупреждения: 0
Контузии: Здрав

Издръжливост: стабилно Пазене: отлично


Досегашният титуляр

2.

Benny Lauritsen
23 години и 44 дни, посредствено състояние на формата, здрав

Националност: Danmark
Общ индекс на качествата (ОИК): 2 970
Заплата: 5 592 lv/седмица включително 20% бонус
Притежател: BFL Team
Предупреждения: 0
Контузии: Здрав

Издръжливост: отлично Пазене: стабилно



и бъдещето на отбора (при младежите)

3.

Petar Karabiberov
16 години и 11 дни, задоволително състояние на формата

Последни 5 срещи

22.07.2007
Рейтинг : * * * * * * * като Вратар (90')
08.07.2007
Рейтинг : * * * * * * * като Вратар (90')
01.07.2007
Рейтинг : * * * * * * + като Вратар (90')
24.06.2007
Рейтинг : * * * * * * + като Вратар (90')
17.06.2007
Рейтинг : * * * * * * като Вратар (90')


Определено ни очаква добро бъдеще на тази позиция. А сега, който иска да играем, да ни покани ;)
Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

nicks написа:Аз искам :)
поканата приета
Изображение
nicks

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от nicks »

IvanMladenov написа:
nicks написа:Аз искам :)
поканата приета
:)

П.П. на + колко сте ?
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

nicks написа:
IvanMladenov написа:
nicks написа:Аз искам :)
поканата приета
:)

П.П. на + колко сте ?
ако става дума за парите - имахме 573 640 лв., и след като купихме играч за 428 000 лв. смятай колко остават
Изображение
nicks

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от nicks »

IvanMladenov написа:
nicks написа:
IvanMladenov написа: поканата приета
:)

П.П. на + колко сте ?
ако става дума за парите - имахме 573 640 лв., и след като купихме играч за 428 000 лв. смятай колко остават
Аз пък от край време съм си на -450 000 , +- 20 000 и нямам идея как да изляза на + :S .
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

:D
първия път като играх на хеттрик и аз станах така. Целта е в началото да не правиш излишни разходи, и да купуваш играчи само на цени, които знаеш че заедно с 1-2 седмици повече разходи, няма да те доведат до отрицателна сума. Единствения начин да излезеш е да продаваш играчите си за повече пари отколкото ти е лихвата.
Изображение
nicks

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от nicks »

BFL Team - CSKA_SF 4 - 1

Времевите условия бяха достатъчно добри за игра и BFL Arena прие 398 зрители. Тактиката на Team се състоеше от интересна схема 4-4-2. Следните играчи се появиха на терена: Dorneanu - Angelov, Antov, Parigi, Oynak - Ravza, Búrzin, Toshkov, Marinov - Gnidenko, Góngora.

CSKA_SF избра за мача стратегическата формация 4-4-2. Стартовият състав бе: Latinov - Fedortsov, Scutaru, Lattmann, Bergin - Hietamäki, Yanev, Toshev, Çalı - Kavourmatzis, Ribeiro.

Името на Fedor Gnidenko се скандираше на стадиона след гола му през центъра в 17-та минута, дал преднина на Team с 1 - 0. Team поведе с 2 - 0, когато Veselin Antov проби отдясно, оставяйки цялата защита зад гърба си. Разстоянието между Slaveyko Marinov и вратата изглеждаше твърде голямо, когато той с прецизен удар отбеляза за Team. 3 - 0. Rares Dorneanu направи блестящо спасяване в 38-та минута, блокирайки снаряд на Jorge Ribeiro отдясно. След първото полувреме резултатът беше 3 - 0. Team диктуваха играта, тъй като имаха 56 процента притежание на топката.

Ivan Toshkov замалко да успее да отбележи нов гол за Team, но ударът му отдясно с глава бе избит в корнер от вратаря на гостите. След 53 минути игра, Roberto Parigi от Team падна опасно, но беше твърдо решен да продължи мача. След изпълнение на корнер настана разбъркване в наказателното поле, но в края на краищата Vlad Scutaru от CSKA_SF успя да промуши топката в мрежата. 3 - 1. Team поведе с 4 - 1, когато Miroslav Angelov проби отдясно, оставяйки цялата защита зад гърба си. След това Team намалиха темпото, концентрирайки се повече в защита. Четиридесет и петте минути бяха контролирани от Team, с внушителните 56 процента владение на топката.

Най-доминиращият играч на Team без съмнение беше Petar Búrzin. Slaveyko Marinov от друга страна имаше ужасен ден. За CSKA_SF най-добре се представи Vlad Scutaru. Vasil Latinov от друга страна имаше ужасен ден. Мачът завърши 4 - 1.

И тва заради резервния вратар , на който пазенето е посредствено :envy:
[BFL]Mancho_United

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

И тая седмица няма да мога да играя приятелски с БФЛ Тийм отбора :( Пак бих за купата :D :wasntme:

FC Juve Teams - Mancho_United 0 - 3

Дата: 24.07.2007 в 21.15
MatchID: 139546181
Стадион: Delle Alpi Arena
Зрители: 12000


Времевите условия бяха достатъчно добри за игра и Delle Alpi Arena прие 12000 зрители. Тактиката на Teams се състоеше от интересна схема 3-4-3. Стартовият състав бе: Koba - Schnetzler, Mrčela, Benjumea - Negovanović, Komockis, Nikolov, Anglès - Chaplain, Gianello, Cacho.

Dqvolite беше решил да използва схема 3-5-2. Следните играчи се появиха на терена: Jørgensen - Castilla, Navon, Persson - Pelegrino, Pfeifer, Minger, Fallegger, Vanspeybrouck - Velkov, Karlsson.

Днес стратегията на Teams беше използване на фланговете за своите атаки. В 16-та минута Herkus Komockis от Teams получи жълт картон за грубо влизане. Нещастната жертва Maurizio Minger не можа да продължи да играе, затова Yordan Todorov трябваше да влезе в игра. Отпускане в защитата даде шанс на Teams да поведе в 22-та минута, но центрирането на Stefano Gianello от левия фланг беше непохватно отиграно и противниците лесно се справиха със ситуацията. Paul Karlsson от Dqvolite получи жълт картон в 30-та минута за неспортсменско поведение. Dqvolite излезе напред в резултата след 31 минути игра с 0 - 1. Alexander Velkov стреля неспасяемо извън обсега на вратаря на домакините след добро разиграване отляво. Yuvenaliy Koba изби с върха на пръстите си удара на Francisco Castilla отляво в 33-та минута и успя да предотврати увеличаването на преднината на гостите. Željko Negovanović от Teams получи жълт картон в 36-та минута за неспортсменско поведение. Публиката на домакините избухна в аплодисменти, когато в 39-та минута пробивът на Francisco Castilla през центъра завърши с едно от най-добрите спасявания на вратаря днес. Отборите се оттеглиха за почивка между полувремената при резултат 0 - 1. Dqvolite доминираха в битката, владеейки топката в 57 процента от времето.

Някои неща могат да се научат само от опит и Patrick Fallegger трябва да си вземе поука, след като замалко да позволи на Teams да отбележи гол в 47-та минута. Mats Persson отклони центрирането от корнер право към вратаря, който не успя да улови топката, позволявайки на Elad Navon от Dqvolite да отбележи за 0 - 2. В 61-та минута една грешка отляво на защитата на домакините позволи на Francisco Castilla да се измъкне сам. Той надигра вратаря на домакините, добавяйки още един гол към актива на гостите. 0 - 3. Sylvain Chaplain от Teams беше декориран в жълто за разкарване на топката след съдийски сигнал. Pablo Cacho от Teams получи жълт картон в 76-та минута за неспортсменско поведение. В 81-та минута Mats Persson почти отбеляза нов гол за гостите след пробив и изстрел от границите на наказателното поле, но топката мина малко над гредата. Dqvolite владееха топката в 60 процента от времето.

За Teams най-добре се представи Pablo Cacho. Atanas Nikolov обаче беше разочарование. Най-добрият играч на Dqvolite беше Patrick Fallegger. Представянето на Yordan Todorov беше слабо, обаче. Мачът завърши 0 - 3.

Както виждате ми контузи 2рия по сила халф и на негово място влезе псоредствен защитник :D Затова се отърва само с 3 :) И като си видях жребия ... Предния сезон 3ти кръг отпаднах. По-предния преодолях отбор от 4-та и отпаднах в 4-тия кръг от отбор от 3та. Сега в 3-тия кръг съм домакин :) На отбор ,който е сравнително по-слаб от моя. Ако утре крилата ми дигнат ниво,мисля че ще успея отново да се класирам в 4-ти кръг :) Досега 3 мача - 3 ПИК-а ,като в събота е 4-тия и с мн добър дух на нормал мисля да преодолея 3ти кръг :)
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

днес едно анонимно прасе се изгаври с отбора. Преименувал е стадиона на "HafteDeMangoBu4karena", за да има прилика с дома му. Изпрати всичките ми футболисти за продажба и пусна реконструкция на стадиона за 300 000 :@ :@ :@ :@ :@ ако го видя на улицата ще му разбия физиономията пред цялата страна!
Изображение
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от MuSTaKa »

Ей, дивачке, мангал мазен, ако те пипна ще ти пръсна устата бе, майка ти циганска недоносена да еба!!!

Чуваш ли ма, путко, ще те счупя от бой ако те набарам, дрисло..... МАЙКА ТИ ПРЕД ТЕБЕ ДА ЕБА!!!
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Quaresma

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от Quaresma »

MuSTaKa написа:Ей, дивачке, мангал мазен, ако те пипна ще ти пръсна устата бе, майка ти циганска недоносена да еба!!!

Чуваш ли ма, путко, ще те счупя от бой ако те набарам, дрисло..... МАЙКА ТИ ПРЕД ТЕБЕ ДА ЕБА!!!
не е дивака ;)
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от MuSTaKa »

Май и на теб ти се лети? Я кажи, какво значи КЗМ в подписа ти?
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Quaresma

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от Quaresma »

MuSTaKa написа:Май и на теб ти се лети? Я кажи, какво значи КЗМ в подписа ти?
просто КЗМ,какво значение има ?!?
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от MuSTaKa »

Може да е скрита обида, като КЗЛ, затова обясни какво е или го махай. Да не го махнем ние.

До Баго - май е време да внесем промени в правилата - без линкове в подписите..
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Quaresma

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от Quaresma »

MuSTaKa написа:Може да е скрита обида, като КЗЛ, затова обясни какво е или го махай. Да не го махнем ние.

До Баго - май е време да внесем промени в правилата - без линкове в подписите..
ся кво ти пречи линка в подписа ми,или просто се заяждаш с мен ?!? :0 и защо да махна КЗМ ?!? :^)
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

ИМА ЗНАЧЕНИЕ!
Администраторите казаха, че единственото, което могат да направят е да спрат реконструкцията на стадиона, но това няма да върне парите за него. Казаха, че ако наддавам за собствените си играчи, ако дам за един примерно 120 000 лв., 119 000 от тях се връщат при мен. Тъй че мамата си ебете, така или иначе печеля по 160 000 на домакински мач, тъй че до края на сезона ще се справим с финансите! Но и казаха, че могат да намалят лихвата, и то с 99%! ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА, ТУРЦИ НЕЩАСТНИ!!! Ходете се ебете в пърдящите от БОП ЗАДНИЦИ! :@ Ако на някой му видя в подписа линк към Турците БТП http://www.btp.org.tr/ ще му лепна бан на юзъра, бан на ИП и бан по мейл наведнъж! Quaresma, ти си пръв!
Изображение
Quaresma

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от Quaresma »

IvanMladenov написа:ИМА ЗНАЧЕНИЕ!
Администраторите казаха, че единственото, което могат да направят е да спрат реконструкцията на стадиона, но това няма да върне парите за него. Казаха, че ако наддавам за собствените си играчи, ако дам за един примерно 120 000 лв., 119 000 от тях се връщат при мен. Тъй че мамата си ебете, така или иначе печеля по 160 000 на домакински мач, тъй че до края на сезона ще се справим с финансите! Но и казаха, че могат да намалят лихвата, и то с 99%! ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА, ТУРЦИ НЕЩАСТНИ!!! Ходете се ебете в пърдящите от БОП ЗАДНИЦИ! :@ Ако на някой му видя в подписа линк към Турците БТП http://www.btp.org.tr/ ще му лепна бан на юзъра, бан на ИП и бан по мейл наведнъж! Quaresma, ти си пръв!
:D ок ве ще махна линка но знай едно никой от БОП не го е направил ;)

БОП - БТП ТУРЦИ СМЕ!
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Новини”