Хеттрик - Продължение 3

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от MuSTaKa »

Не бе, пич, обясни какво е.... може да е расистки поздрав, обида на етническа, клубна, лична основа... Все неща в разрез с правилата.
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Quaresma

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от Quaresma »

MuSTaKa написа:Не бе, пич, обясни какво е.... може да е расистки поздрав, обида на етническа, клубна, лична основа... Все неща в разрез с правилата.
съкращение от имената на три момичета :blush:
[BFL]Mancho_United

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

и ти си 4тото ОП БАН !!!!
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

минчо споко, вече го баннах по юзър, мейл, ИП и го деактивирах. Докато не смени хоста нема да го видим
Изображение
[BFL]Mancho_United

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

82.103.88.35

ИПІто на дивака. и понеже му баннах
зърнейма се регна като Куарешма. Следващия път мое се регне и като Курмидайдаям ,и пак че изяде бан
anderson

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от anderson »

IvanMladenov написа:минчо споко, вече го баннах по юзър, мейл, ИП и го деактивирах. Докато не смени хоста нема да го видим
Здравей :)
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от MuSTaKa »

Не ни бърка да баннем целия отбор на Порто, пубер :hi:
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

тоя не го банвайте, че анчо е с неговото ИП!
Изображение
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от MuSTaKa »

A Анчо да има обяснение?
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
nicks

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от nicks »

явно е влязъл от компа на анчо :giggle:
[BFL]Mancho_United

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Това малко лайненце може и на зала да иде само ,за да влиза във форума ;) Бахти умрялото лапе . Ако го видя някъде му пръсна камбаната :party: :clap: :hi: Ама той е няква мишка дето зад компътъра си е net-gangsta 8) и се мисли за велик,а на живо е некво лайненце дето ако го посочиш с пръст ще избяга в другата стая да реве. Смешко :)
Абе уйо ,като ме обиди толкова много пъти - готов ли си да се видим някъде на живо и да ми го кажеш това в лицето ,ама без да бягаш след тва ? :) ОК ?!
ancho

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от ancho »

Пак аз намесен :| И ако може да знам кой е тоз дето го банвате по всичко...
[BFL]Mancho_United

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

divaka
А иначе тоя път не е влезнал от своето ИП ,а от твоето .. тъй акто неговото е БАНнато
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

Да го турим на виновника!
БФЛ Тийм 5 - 0 JOKEITE
:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
BFL Team избра за мача стратегическата формация 4-4-2. Следните играчи се появиха на терена: Dorneanu - Angelov, Antov, Parigi, Oynak - Rosa, Búrzin, Toshkov, Ravza - Gnidenko, Góngora.
Най-ниската оценка беше за резервата Rosa, който игра на нетипичната позиция крило, тъй като за титуляра Marinov нямаше други алтернативи.
Точно преди следващото домакинство строежа на новия стадион (отново по хакване пуснат) ще бъде завършен. Той ще включва 300 правостоящи, 300 основни, 300 под покрив и 300 вип ложи. Като се имат впредвид 5те поредни победи в лигата, започнати от миналия сезон, се очаква стадиона да бъде пълен, а 300те вип ложи да донесат големи приходи. Определено след следващите 2-3 домакинства лихвата ще бъде намалена до минимум и ще излезем над нулата. И тъй като повечето играчи бяха пуснати в продажба - много малко пари ще бъдат загубени, тъй като аз ще си ги върна като сам наддам за тях. Вярно, има такса за минали клубове, но за най-скъпо продаван в момента играч, БФЛ Тийм на който е роден клуб, ще получа бонус и от цялата тая сделка излизаме на +9000 лв. :devil:
а това получих от админите:
"27.07.2007 До Вас Може да вземете играчите си, ще загубите само тези 7-9 %, които отиват като такси.
За съжаление не мога да дам информация за ИП-то, но Ви уверявам, че то се разследва и този, който е направил това ще получи тежко наказание за постъпката си.
GM-Vladimircho"
Изображение
Smilodon

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от Smilodon »

Играта е доста зарибяваща аз раковода моя отбор (F.C. SmilodonBG (667571)) от четри сезона и мисля, че добре върви!
Продължавайте в същия дух!И някой ден може да се видим в някоя от по горните девизи ;)
[BFL]Mancho_United

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Не че нещо но не се надявай на Владимирчо. Демекмври правя 2 години откакто съм в Хеттрик и знам много работи. Просто на него неможеш да разчиташ ! Тва е ;) Иначе аз днес бих 1-5,но по-радостното е че най-големия ми конкурен загуби с 3-4 от посредствен отбор ;) Така аз имам 6т. ,а другите 2ма силни в груапта имат по (след като този ,който днес падна победи другия в 1ви кръг) :) Сега само се надявам на нормал да премина 3-ти кръг за Купата и сичко се нарежда перфектно :) Нормал в събота и ако не загубя мача ще имам или 3 или 6т. разлика срещу конкурент 1 . После ПИК за купата в 4-ти кръг (отбор от 3-та или един от най-силните в 4та ще ми е противник),ПИК за лигата в 4ти кръг(слаб съперник) и с добър дух мога и да тегля 1 МОТС на конкурент 2 в 5-ти кръг за лигата :) И готиното е,че съм домакин и на 2мата ми конкуренти ;) След този МОТС прави 4 ПИК-а и пак играя с конкурент 2. Може би пак МОТС ,защото имам голям шанс да го бия. Ако успея печеля 1вото място в групата и се класирам в 4та директно :) Единственото ,което трябва да направя е от 4те преки мача с конкурентите ми да направя поне 1 победа и да не допусна загуба. Ще е трудно ,но ще опитам :) А ако те се издънят още някъде няма да им се разсърдя :P
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

а в групата на БФЛ Тийм цари пълен хаус - очевиден аутсайдер е на първо място с един гол повече от БФЛ Тийм. Единия главен конкурент на отбора е 3ти с 4 точки, следват посредствените отбори, а на предпоследно място с 0 точки е втория конкурент на БФЛ. :giggle:
Изображение
[BFL]Mancho_United

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Бухахаха :) Еми кво да ти кажа - биеш аутсайдера ,после не падаш от конкурентите и по добро стечение на обстоятелствата (ако може 1 победа срещу конкурент) ще стане - 1во място и оп 5-та ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Новини”