Хеттрик - Продължение 3

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

PFC JUVENTUS 2005 2:6 Mancho_United

Случи се ! Отборът на Mancho_United спечели баража си по безсмилостен начин и през следващият сезон ще играе в Iv.40 !

Тази сутрин доста го разучвах и в крайна сметка преместих смених позицията на 2мата нападатели и наистина го надиграх в тази зона - насочих по-силната си атака от 2те крила към по-слабата му защита и го пробих на 2 пъти от там ;) Мида - напълно достатъчен . Силна централна атака и доста голям шанс за пробив от там. Малко късмет с 1ния гол ,който вкарах през най-слабата ми атака (разликата м/у нея и неговата защита там е 6 поднива) и за да бъде всичко перфектно страхотно подредена защита - по едното крило равна на неговата атака,по другото с 2 поднива по-слаба и така от там той ми вкара 2 гола.

Другата добра новина е ,че крилото което бе контузено (за +1 за радост на купувача) тази сутрин получи бид ;)

Пари в наличност: 2 428 112 lv (3 136 226) lv

Като продавам крилото (за 3.5млн има бид и вероятно за толкова ще мине) и едно халфче ,които ще мине за около 3 милиона ;) С наличните пари ще си взема 2 българчета:

Титаник халф със стабилно подаване и спец. Игра с глава
И ново трени за тауърдс мидъл - изключително или брилянтно разиграване,поне задоволително крило и спец. Бърз или Игра с глава ;) Така ще си подсигурим бъдещето в IV-та . А целта ни там е:

1. Да сме в 6тицата (най-добре на 4то място)
2. Да стигнем 3ти кръг за купата (няма да се напъвам за повече,защото лигата е доста по-важна)
3. Ще събираме пари през сезона за да закупим един вратар (мани .. струват по 7 милиона)
4. Увеличаване на капацитета на стадиона до 60 000 места

;)
GLORY GLORY MAN UNITED !
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от НиКи »

Малиии.....като гледам почвам да мечтая :D
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Мани ,мани и аз :rofl: Не очаквах точно този сезон да се кача ,но .. отдаде ми се шанс и аз го използвах по най-добрия начин :)
GLORY GLORY MAN UNITED !
ZhivkoBGR
BFL Team™
Мнения: 776
Регистриран на: 13 Юни 2007 16:56
Местоположение: Odense, Denmark

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от ZhivkoBGR »

Браво, Манчо! Но отбора ти готов ли е да играе в 4 дивизия, ще успеели да се задържи и тн? Аз на скоро поех един аматьорски отбор и сега инвестирам в него, когато го поех беше пълна загуба на време, но сега има промяна, лека полека всичко ще си дойде на мястото.
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

След 2 дена в касата на клуба ще има към 9.5 милиона ;) Сега са 3 и малко и имам още 3.5 сигурни от едно крило днес ;) С тях ще взема 2ри титаник халф и ново трейни и евентуално ще си увелича стадиона на 60к :) Така като се напълни ще печеля по 1 млн от домакинство ;) А и все пак ще плащам 250к заплати (тези в моята лига плащат от 350к до 700к) ;) Но това не ме плаши - оставих 2ри в V.55 отбор с 340к заплати (моите сега са 176к) ,а на баража победих с 2-6 отбор,който плаща 365к ;)
GLORY GLORY MAN UNITED !
bedrock

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от bedrock »

манчо много успехи в хт аз също играя бая сериозно хетрик от няколко години насам искам да изиграем една приятелска среща :) ето го моя отбор
Fc Urban Warriors 1912
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Може още сега .. отпаднах от Купата в 1ви кръг ... няма такъв рандом бате ... да го биеш във 7 линии от 7 възможни и да имаш 3 нива повече опит на отбора отколкото той ... и да паднеш с 4:3 ,защото той получава 3 атаки и ги вкарва и 3те ,а аз от 5 атаки вкарвам 3 .. и за капак той получава НЕТАКТИЧЕСКА КОНТРА ,което е ебати късмета ..

ебати рандома

в конференцията 10 човека ми казаха ,че за сефте виждат толкова голямо преебаване .. имам и 1 съобщение на личен:

baa brato randoma ta e ograbil mnogo zdravo do sq takav mat6 ne bqh vijdal :)
GLORY GLORY MAN UNITED !
bedrock

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от bedrock »

и мене ме е ограбвал рандома доста пъти ама и ми е помагал понякога тая седмица няма да стане щото аз още сам в купата играх с някав смешен бот и го бих ама ся ще играя следващия мач с резервите и ще го пусна пик защото целта ми е добро представяне този сезон в 5та а купата не ме валнува ся ]:)
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от IvanMladenov »

опаааа, откога не бях писал тука

Имах 9 поредни победи.... които се превърнаха в 10 незагубени мача, защото завърших 3-3 с новия отбор в групата ми. Човека, който миналата година ми дишаше във вратО, сега е с нов собственик, и нищо не мое да ме спре към първото място. Имам само един проблем. Трябват ми нападател и бек, даже може и само нападател, но пък трябва да е с поне отличен голов нюх и да вади минимум 4 звезди, имам малко над милион, а не мога да намеря такива дето не стигат до 2-3 милиона :D
Изображение
bedrock

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от bedrock »

IvanMladenov написа:опаааа, откога не бях писал тука

Имах 9 поредни победи.... които се превърнаха в 10 незагубени мача, защото завърших 3-3 с новия отбор в групата ми. Човека, който миналата година ми дишаше във вратО, сега е с нов собственик, и нищо не мое да ме спре към първото място. Имам само един проблем. Трябват ми нападател и бек, даже може и само нападател, но пък трябва да е с поне отличен голов нюх и да вади минимум 4 звезди, имам малко над милион, а не мога да намеря такива дето не стигат до 2-3 милиона :D
гледай да има освен голов нюх и подаване
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от MuSTaKa »

7 дни махмурлук написа:Мустакалдо: Целта ни е титлата

На пресконференцията след разгромната победа на BFL Team над Syspek с 6:0, изпълнителният директор на клуба Николао ду Мустакалдо даде кратко изявление, в което изрази задоволството си от формата на играчите. "В момента сме трети, но вървим вече 12-ти мач без загуба и сме готови да гоним титлата докрай. Точно това е и целта ни. Наставникът Младенов доказва класата си с всеки изминал мач и скоро ще му предложим нов договор с по-голям бюджет за селекция." Относно победата над един от по-добрите отбори за националната купа - BIG MONSTERS (1:0), функционерът в клуба заяви, че ще бъдат раздадени допълнителни премии на всички футболисти, участвали в двубоя. "За първи път достигнахме и толкова високо ниво в турнира за купата на страната и се надяваме феновете да ни подкрепят в сблъсъка от третия кръг", допълни известният с увлеченията си по момичета в прокурорска възраст директор в BFL Team.
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Хеттрик - Продължение 3

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Изпратено 2008-03-11 20:48:00
От ziko2
Тема (няма тема)

Евала колега за Бг отборите и най-вече за моят ВОЛОВ.реди малко я изтеглиг и сега се кефя ли кефя.Имам само една малка забележчица ако мога така да се изразя.Стадион П.Волов сте го издокарали едно към едно но трибуните сте ги направили по ниски от обичаините.Те са по високи от на Армията а тук изглеждат като "селско" стадионче :-))) ама карай това да му е кусурър.Жалко че ми е слаба връзката на нета за да се пусна онлайн.Чао за сега и успех


един пич в Хеттрик какво ми написа днес :)

сори че ти едитвам съобщението, ма го беше double-post-нал ;)
GLORY GLORY MAN UNITED !
Публикувай отговор

Обратно към “Новини”