До всички потребители

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
Levski_forever

До всички потребители

Мнение от Levski_forever »

Уважаеми потребители,
Искам да се извиня на napster ,че получи бан без да го заслужаваше. Сгреших и затова искренно съжалявам. За да върви един екип към нещо по-добро и да прави още по-добри и по-добри работи се нуждае и от критика освен от похвали , а аз вчера не разбрах критиката ,груба грешка ,която се надявам да не повтарям повече . Надявам се един от най-старите фенове да продължи да влиза в форума ни ,защото BFL има нужда от всички фенове ,допринесли с нещо за екипа. Искам да кажа също ,че и бановене на останалите потребители са махнати ,тъй като решихме ,че е минало вече достатъчно време от както са били баннати и им пожелаваме да спазват правилата и най-важното да им е интересно и забавно в форума на БФЛ ,защото това е важното .Вярвам ,че форума на BFL Team успя да сплоти всички фенове на игрите под едно нещо - Българския футбол. BFL Team не е просто екип ,той е създаден от и за фенове .Ние също сме фенове на тези игри ,всеки един от нас е играл стотици часове FIFA ,PES или FIFA MANAGER . Затова и BFL Team ще продължава да го има ,защото той работи само и ЕДИНСТВЕНО за вас-феновете. Какво остава на един екип ако няма стимул ,какъвто са усмивките на нашите фенове ,които имат пълни правя да спорят с нас или да ни критикуват ,защото и ние сме обикновенни хора като тях а един обикновен човек има нужда и от свободно време ,за да излезе с приятели ,да се забавлява.Затова ни разберете ,когато се бавим с инфо или нещо такова - и ние сме хора ,така както и вие сте фенове. Скоро ще се уверите ,че няма никъде другаде по света такъв портал за феновете на другите държави ,много скоро ....Целта на BFL Team не е да правим всяка година патчове ,а да помогнем на нужните хора и игрите FIFA , PES и FIFA Manager да излизат с Българското първенство и много скоро това ще стане . Да- можеби няма да е тази година ,но следващата ...... (оставам без коментар тук). Надяваме се съвсем скоро да завършим това ,по което работим и да се уверите ,че никъде няма такъв портал. За последно нека си пожелаем BFL Team да е все по-напред и по-напред ,така както е и сега и да не забравяме ,че до върха лесно се стига ,но трудно се задържаш там а през тези 5 години BFL Team с малки крачи ,вярно бавно ,но славно се издигаше все по-нагоре и по-нагоре . А докоснеш ли небето и звездите ,започва да се приобщаваш и свикваш с тях ,това не е извинение за някои надменни наши изказвания ,но е пример ,че човек неможе да контролира чувствата си ,че нали ако можеше ,нямаше да има убийства ! Още нещо като за финал от тази година BFL Team ще се бори със зъби и нокти всички по-малки отбори да получат място в патчовете ни,защото Вие феновете го заслужавате ,ние сме Българи а да си българин е чест ,никъде няма токлкова красива природа каквато е в България , Българина заслужава най-доброто а не присмешки и убиди на надутите наций. Аз лично съм горд,че съм българи и че съм отраснал в България ,така както вярвам всеки един от вас се гордее. България над всичко и над всички ! BFL Team ще продължава да работи само и единствено за Българските фенове ,те го заслужават , замислете се !.....
Gosh0

Re: До всички фенове

Мнение от Gosh0 »

Привет на всички,живи и здрави прави и корави :) :happy: :wasntme:
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: До всички фенове

Мнение от MuSTaKa »

Привет на всички, извинения от мен и останалите... :) Големи сме порове :blush:
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Gosh0

Re: До всички фенове

Мнение от Gosh0 »

MuSTaKa написа:Привет на всички, извинения от мен и останалите... :) Големи сме порове :blush:
аз лично на теб трябва да ти се извиня и на младенов... ИЗВИНЯВАМ СЕ !!!

Едит:
отблокирай ме в скайп Изображение Изображение
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

До всички фенове

Мнение от vili4kata »

Мисля, че тук е мястото да се извиня на някого, когото съм обидил! :thanks:
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: До всички фенове

Мнение от MrDeqn »

Браво :clap: ;)
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: До всички фенове

Мнение от to6kobg »

ЕВАЛА НА Levski_Forever!!!БРАВО НА БФЛ-ОТНОВО ПОКАЗАХА КОЙ Е №1!!!! :clap: :clap: :yes: :handshake: :thumbsup: И едно :thanks: от мен
Изображение
Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: До всички фенове

Мнение от napster »

Трябва и аз да се извиня на Levski_forever , защото макар и без замисъл да го обидя , мисля че съм го направил и това беше причината да получа бана . :clap:
Изображение
Levski_forever

Re: До всички фенове

Мнение от Levski_forever »

napster написа:Трябва и аз да се извиня на Levski_forever , защото макар и без замисъл да го обидя , мисля че съм го направил и това беше причината да получа бана . :clap:
Няма за какво да се извиняваш ...вината е изцяло моя ,когато един админ не действа правилно ,няма виновници за това......;)
ancho

Re: До всички фенове

Мнение от ancho »

Levski_forever не е тук мястото,но се надявам след като го прочетеш да го изтриеш това мнение:Скайпа ми е бъгнат...Не променям решението от снощи...Моля те...
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: До всички фенове

Мнение от Bg_Fen »

![/quote]
Ей льольо не ми се прави на интересен и велик в нета !!![/quote]

И аз искам да се извиня на ман4о :blush:
Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: До всички фенове

Мнение от napster »

Да ви кажа нещо , само да не се сърдите после : не ви ли се струва надменно да ни наричате фенове ? Аз например никога не съм си теглил пачовете (не защото са гадни , а защото не ми трябват (по едно време реших да го пробвам , беше супер)) на БФЛ , а и главната цел с която дойдох в форума е , че ме бяха помолили да помогна с нещо , вече и аз забравих с какво . Това исках да кажа. Peace
Изображение
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: До всички фенове

Мнение от rap17ka7a »

napster написа:Да ви кажа нещо , само да не се сърдите после : не ви ли се струва надменно да ни наричате фенове ? Аз например никога не съм си теглил пачовете (не защото са гадни , а защото не ми трябват (по едно време реших да го пробвам , беше супер)) на БФЛ , а и главната цел с която дойдох в форума е , че ме бяха помолили да помогна с нещо , вече и аз забравих с какво . Това исках да кажа. Peace
Щом посещаваш този форум значи нещо тук те кефи.Това те прави ако не фен то поне съмишленик ;)

А като сме тръгнали да се извиняваме и аз да се извиня на който има да му се извинявам... по принцип съм избухлив и може да съм нагрубил някого по някакъв начин.Браво за темата и успех напред!
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: До всички фенове

Мнение от MrDeqn »

Ми аз го посещавам само и заради това че няма кво да правя и пусна някое мнение ;)
Gosh0

Re: До всички фенове

Мнение от Gosh0 »

Аз трябваше да се извиня на Ники Мустака,и на Младенов така че не мисля че има някой на който трябва да се извинявам още :) :0 :levski:
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: До всички потребители

Мнение от wcwc »

Аз нещо не разбирам какво е станало, но Извнинете и от мен :rofl:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: До всички потребители

Мнение от AntrAcsA »

кво става тука :thinking:
Някой се извинява на някой ... брейй !
значи тук е мястото :
Изображение
Изображение

Това е Div_AkA от БОП Тим... Та предпагам бащаму да му се извини че го е наптаил толкова тъпо изглеждащ.. с тая мутра една мацка нема да му пусне. Ше му пусне ако си плати и мацката е на 90 години и е умряла. Ае не се знае все пак е на 11 години :rofl: :giggle: може пак като разполови побертета да се опне и да запрелича на човек ;)
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: До всички фенове

Мнение от napster »

rap17ka7a написа:
napster написа:Да ви кажа нещо , само да не се сърдите после : не ви ли се струва надменно да ни наричате фенове ? Аз например никога не съм си теглил пачовете (не защото са гадни , а защото не ми трябват (по едно време реших да го пробвам , беше супер)) на БФЛ , а и главната цел с която дойдох в форума е , че ме бяха помолили да помогна с нещо , вече и аз забравих с какво . Това исках да кажа. Peace
Щом посещаваш този форум значи нещо тук те кефи.Това те прави ако не фен то поне съмишленик ;)
Посещавам го защото в момента е единствения форум за PES (и ФИФА) , който има редовни посетители и има какво да чета , да пусна някой друг пост или да помогна на някой за нещо от играта . А и тука съм един от най-старите фенове на играта , така че по-скоро това е причината ;)
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Новини”