Нов член в BFL

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
Vanio_G

Re: Нов член в BFL

Мнение от Vanio_G »

A бе хора тези БТП живи ли са още...правят ли патчове ;)
d1VaKa

Re: Нов член в BFL

Мнение от d1VaKa »

Vanio_G написа:A бе хора тези БТП живи ли са още...правят ли патчове ;)
Правят ... скоро ще пуснат БОП : Завръщането ( компилация от авто-интервюта на DiEGO и Фесци )





п.п. и ако надеждата ти беше в боп, да направят по-добър или по-бързо пач от БФЛ просто много ще ти се смея . До последно като бях там диего се интервюираше а фесци крадеше от някакви турци
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Нов член в BFL

Мнение от kyynadd »

d1VaKa написа:
Vanio_G написа:A бе хора тези БТП живи ли са още...правят ли патчове ;)
Правят ... скоро ще пуснат БОП : Завръщането ( компилация от авто-интервюта на DiEGO и Фесци )





п.п. и ако надеждата ти беше в боп, да направят по-добър или по-бързо пач от БФЛ просто много ще ти се смея . До последно като бях там диего се интервюираше а фесци крадеше от някакви турци
Оф а ти си правил всичко перфектно и си държал целия екип на гъза си. Ставаш все по смешен.
d1VaKa

Re: Нов член в BFL

Мнение от d1VaKa »

kyynadd написа:
d1VaKa написа:
Vanio_G написа:A бе хора тези БТП живи ли са още...правят ли патчове ;)
Правят ... скоро ще пуснат БОП : Завръщането ( компилация от авто-интервюта на DiEGO и Фесци )





п.п. и ако надеждата ти беше в боп, да направят по-добър или по-бързо пач от БФЛ просто много ще ти се смея . До последно като бях там диего се интервюираше а фесци крадеше от някакви турци
Оф а ти си правил всичко перфектно и си държал целия екип на гъза си. Ставаш все по смешен.
Е много ясно, че не беше перфектно . Даже от време на време се сещам за разни неща и се хилим с Петко кат' зеленяци . Това, че аз се откроявах с това, че мога малко (тогава) , а те оставаха надолу щото нищо си не можеха ми дава самочувствието да пиша както предния ми пост . Извинявай ако съм наранил твоите чувства, свързани с хора, които са те кълняли ;)


п.п. Иначе да - в последните дни ( с Кламерчо даже ) аз организирах всичко и им казвах как ще се процедира . Те нищо не правиха . Диего още не знае как се сваля от зДати-те . Кламерчо се отчая и си вдигна чукалата и оттам стана ясно, че махна ли се аз - боп няма
MdiegoR
Мнения: 114
Регистриран на: 23 Окт 2007 12:43
Местоположение: Козлодуй

Re: Нов член в BFL

Мнение от MdiegoR »

All hail King надут левак! Да, аз още незнам как да свалям зДатите, но какво от това? Нито ти, нито аз, сега сме някъде. Аз, май за разлика от теб и не искам да се занимавам с FIFA. В началото на BTP всички работихме, всички! До напускането на Манчо, тогава всичко (с мен и Деян най-вече) рухна.
Да, повече можеш от мен, но това не те прави по-велик.

И може ли да си такъв сухар, да пишеш отбора, който те направи известен БОП, а благодарение на него (е, и на твоя FIFA талант) стана "човек" в това отношение. Като фотошопер, ОКЕЙ, беше много добър, ама заради тъпи неща, като това да изгониш Dimo_bs или Traiki, заради това, че са ЦСКисти и искат патча им да изглежда, както те искат (с пълно право), а ти де ли им слагаш обложка на валери домовчийски и Цветан Генков.
Като работа - да, изпитвам респект от теб!
Но като характер - НЕ, примерът е един и прост. Когато Манчо напусна, тогава той ти беше казал, че има проблеми със сърцето и ти веднага го използва да му се ебаваш, след това, като дойде в БФЛ.

Съжелявам за сaпунката, просто исках да кажа нещо на Иво от много време и не беше най-подходящият момент сега, но съжелявам!
Последно промяна от MdiegoR на 30 Дек 2007 12:31, променено общо 1 път.
Football Manager 2008 player
...At the age of just 17, Berbatov moved to the most successful Bulgarian club CSKA Sofia following in the footsteps of his father, Ivan, who also played for the club as a left winger and later as a defender...
Nicky

Re: Нов член в BFL

Мнение от Nicky »

Хаха баси и сапуненият сериал :D
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Нов член в BFL

Мнение от MrDeqn »

В момента гледате 3594 епизод на Дързост и Красота :rofl:
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Нов член в BFL

Мнение от klamer4o »

d1VaKa написа: Това, че аз се откроявах с това, че мога малко (тогава) , а те оставаха надолу щото нищо си не можеха
Ясноооо.....
Изображение
Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Нов член в BFL

Мнение от MrDeqn »

Може... той п*тката не може да си дигне па ми говори за фифа......
vancha

Re: Нов член в BFL

Мнение от vancha »

честито,

като гледам Кламера е Gunner! :nerd: :clap:
d1VaKa

Re: Нов член в BFL

Мнение от d1VaKa »

MrDeqn написа:Може... той п*тката не може да си дигне па ми говори за фифа......
Вдигам я, питай майка си как те направих

klamer4o написа:
d1VaKa написа: Това, че аз се откроявах с това, че мога малко (тогава) , а те оставаха надолу щото нищо си не можеха
Ясноооо.....
Ти не си към 'другите'
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Нов член в BFL

Мнение от MrDeqn »

Нека по УМНИЯ замълчи ;) в случая Аз
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Нов член в BFL

Мнение от ochko »

Тъпо правиш Дивчо. След като се разпаднахте твоите колеги ги виждам, че се държът на ниво, нямам проблеми с тях. До като ти си някакъв вариянт на мъжка путка... Поне бъди на ниво като човек, след като нищо друго не става от теб.
d1VaKa

Re: Нов член в BFL

Мнение от d1VaKa »

Аз си имам собствено мнение, не съм част от раята . Затова на моменти съм съгласен с вас, на моменти не . Деян каза, че ако искал в БФЛ сте щели да го приемете . Смятате ли, че с 6 месечно писане тук не цели точно това, след като не се блазни много по пачовете ви ? Диего от край време мрънка под черджето и иска при вас със своите невероятни качества за обещаване . Фесци турчето също иска при вас ... Държат се добре, щото нещо им зависи от вас. На мене ми е все в джоб вече дали ще съм от БФЛ, МФЛ, ЛВП, ГРГ, ЯОЯ и всякакви такива . Мога - мога . Взимате ме - взимате ме . Не ме взимате - не ме взимате . Тва е !




п.п. attack provokes fight back
MdiegoR
Мнения: 114
Регистриран на: 23 Окт 2007 12:43
Местоположение: Козлодуй

Re: Нов член в BFL

Мнение от MdiegoR »

Иво, да, ако БФЛ иска аз и Венци да отидем при тях вероятно ще приемеме ... защото едва ли са много тия, които неискат сега да са в БФЛ.
Но от друга страна, това незначи, че съм се подмазвал! Я покажи един пост в който се подмазвам. И защо викаш на Венци - Фесци турчето? Той е много повече от теб като човещина. Стига толкова с наще глупости. Няма да пиша повече.

п.п. Съвет - гледай се само теб, нас ни остави.
Football Manager 2008 player
...At the age of just 17, Berbatov moved to the most successful Bulgarian club CSKA Sofia following in the footsteps of his father, Ivan, who also played for the club as a left winger and later as a defender...
d1VaKa

Re: Нов член в BFL

Мнение от d1VaKa »

MdiegoR написа:Иво, да, ако БФЛ иска аз и Венци да отидем при тях вероятно ще приемеме ... защото едва ли са много тия, които неискат сега да са в БФЛ.
Но от друга страна, това незначи, че съм се подмазвал! Я покажи един пост в който се подмазвам. И защо викаш на Венци - Фесци турчето? Той е много повече от теб като човещина. Стига толкова с наще глупости. Няма да пиша повече.

п.п. Съвет - гледай се само теб, нас ни остави.
Не знам като човещина колко е, но аз нито един път не съм излъгал никой . Винаги си пера на право . Той крадеше от нас и даваше на турците и обратно
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Нов член в BFL

Мнение от MrDeqn »

Абе бате нито ми е за някви пачове просто... нито фифа играя нито пък съм толкова запален по ПЕС. Пиша тука само за удоволствие :)
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Нов член в BFL

Мнение от ochko »

И за да ти се радваме на якия аватар, нали? ]:)
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Нов член в BFL

Мнение от MrDeqn »

Да :P
MdiegoR
Мнения: 114
Регистриран на: 23 Окт 2007 12:43
Местоположение: Козлодуй

Re: Нов член в BFL

Мнение от MdiegoR »

моя грешка.
Football Manager 2008 player
...At the age of just 17, Berbatov moved to the most successful Bulgarian club CSKA Sofia following in the footsteps of his father, Ivan, who also played for the club as a left winger and later as a defender...
Публикувай отговор

Обратно към “Новини”