BFL Research Team

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
Levski_forever

BFL Research Team

Мнение от Levski_forever »

Уважаеми потребители,
BFL Team се нуждае от вашата помощ за следващите си проекти.
Както сте забелязали от няколко дена има нова група във нашият форум - BFL Research.
Или това ще е екип от рисърчъри. Каво представлява рисърча? Ами да си рисърчър значи да познаваш много добре твоят любим отбор, отбора на когото си фен, да си ходил на много мачове и да продължаваш да ходиш, да знаеш кои са играчите му и да намериш колкото се може повече информация за тях. От тази година такъв екип ще има във BFL Team. Засега сме намерили само на три отбора рисърчъри - Локо Пд, Левски и Литекс. Вашите "кандидатури" за място във този екип можете да пращате на специалният и-мейл адрес за това - research@bfl-team.com.
Засега е важно да съберем рисърчъри за отборите от "А" група, но можете да кандидаствате и за отбори от "Б" и "В" групите. Нещо много важно, е че вие отсега нататък ще отговаряте за инфото във патчовете ни и ако има грешно такова вие ще поемете вината пред феновете и от части ние ако сте дали правилно инфо, но не сме го сложили в базата.

На посочения по горе мейл трябва да ни пишете:
Относно: (отбора за които кандидатствате)
Име и Фамилия:
Години:
От кога следите интензивно (редовно) вашият отбор:
Да се представите с няколко думи, да ни докажете ,че сте голям фен на отбора Ви.

Екипът на BFL пожелава на кандидатите успех!


BFL Research
==============================================
Левски (София) - Gosh0
Литекс (Ловеч) - zanio
Локомотив 1936 (Пловдив) - chonin
==============================================
Дунав (Русе) - ROUSSE
Панаьот Волов (Шумен) - Galen
Спартак (Плевен) - Naycho_Naychev
==============================================
Доростол 2003 (Силистра) - dorostol2003
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: BFL Research Team

Мнение от kyynadd »

Искам да кажа нещо много важно.
За да си ресърч на даден отбор трябва да го познаваш отлично. Да знаеш всеки футболист с кой крк рита, на каква позиция играе, кои са слабите му страни и кои силните просто да си много много близо до отбора. Не да си гледал отбора по телевизията и вече да си му станал ресърч. Препоръчително е ресърчърите да са от града от който е и отбора за да ходят на мачове, тренировки и тн.
Пример (информацията е за Странджа-металург):

23. Георги Захариев MC- десен/ляв крак (еднакво добър), може и като атакуващ халф да играе.

Титулярен състав:
Здравко Недялков,....

Резерви:
Яни Лапов....

Лично аз следя Странджа от 2 години от близо и затова имам тази информация.
Това е.;) Много ще се радваме да има такива хора.
Успех.;)
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: BFL Research Team

Мнение от wcwc »

Аз и Иван ще отговаряме за този екип. Ние ще ви приемаме и ще държим контакт с вас. Разбира се, искам малко да поправя Иван. Няма да е фатално ако не знаете, резервния десен защитнк с какъв крак играе, и кои са му слабите страни на пример.... Не е нужно да знаете, чак всичко от до. Но основниет футболисти, с кой крак, къде, как и прочее задължително. Така, че успех на кандидатите, дано се намерят повече желаещи, и заедно с вас, да повишим нивото на патча. :)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL Research Team

Мнение от vili4kata »

Еми аз бих се записал за рисърчър, но не съм на ти с клуба. В смисъл такъв, че заради мен отборът ще е сгрешен, защото не знам скиловете на играчите и силните им крака. Написал съм това, което знам за отбора в раздел "Помогни на bFL-Team". Направете отбора с тази информация, която съм дал, за да не стане така, че после някой да ми се сърди.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL Research Team

Мнение от sv3nc3 »

vili4kata написа:Еми аз бих се записал за рисърчър, но не съм на ти с клуба. В смисъл такъв, че заради мен отборът ще е сгрешен, защото не знам скиловете на играчите и силните им крака. Написал съм това, което знам за отбора в раздел "Помогни на bFL-Team". Направете отбора с тази информация, която съм дал, за да не стане така, че после някой да ми се сърди.
ЪЪЪЪЪЪ,КВО :^) :sweating:
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL Research Team

Мнение от НиКи »

айде бе няма ли отговор ? :^)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
ancho

Re: BFL Research Team

Мнение от ancho »

НиКи и при мене е същата работа...Ни звук,ни картина...
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: BFL Research Team

Мнение от wcwc »

Значи аз отговарям за "А" група и на всеки, който е писал съм отговорил. Само на момчето за "А" окръжна не съм, но ако то е тук - няма да правим отбори чак от там. Мисля, че е близко до акъла!
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL Research Team

Мнение от НиКи »

ми аз пратих за отбор от "А" група и в трите ми мейла няма нщо ново.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
ancho

Re: BFL Research Team

Мнение от ancho »

wcwc написа:Значи аз отговарям за "А" група и на всеки, който е писал съм отговорил. Само на момчето за "А" окръжна не съм, но ако то е тук - няма да правим отбори чак от там. Мисля, че е близко до акъла!
Добре де аз да попитам :)
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: BFL Research Team

Мнение от to6kobg »

Аз си подадох документите :P
Изображение
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: BFL Research Team

Мнение от kyynadd »

to6kobg написа:Аз си подадох документите :P
Пиши на ЛС на мен или на Иво. Нещо стана с мейла. Това се отнася за всички. Всеки който иска да става ресърчър да пише на мен или wcwc.
benzukan

Re: BFL Research Team

Мнение от benzukan »

аз ся като съм баннат :D оставам ли ресърч на Левски или ме гоните :D
Публикувай отговор

Обратно към “Новини”