Един изгонен.

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
Levski_forever

Един изгонен.

Мнение от Levski_forever »

BFL Team с един човек по-малко.

Тука вече е сериозно този път. Екипът взе единодушното решение да махне един от графичните си дизайнери-Mancho_United. Няма да се комнетира защо е взето това решение ще изтъкна само един факт.Той се възползва от дадените му права по начин ,заради който форума бе офлайн за близо 1 час и вече е с един ден назад (тоест стара базаданни). Смятаме ,че такъв човек е недопустимо да има в нашият екип и затова той бе изгонен.
Въпреки всичко това ние му пожелаваме както и той требеше да направи към нас-късмет ,а не да се правим на деца по на 10-11 годинки...
chonin

Re: Един изгонен.

Мнение от chonin »

MrDeqn написа:Смърт !!!!!!! Айде пловдивски... у лево ! :rofl: :rofl: :rofl:
Еее..т'ва, че е от Пловдив няк'ва обида ли тря'а да е ? Иначе, евала, че сте толкова строги и крайни към членовете си.. ;)
Gosh0

Re: Един изгонен.

Мнение от Gosh0 »

крайно време беше ;)
crazy4u

Re: Един изгонен.

Мнение от crazy4u »

Има още такива между екипа... жалко, че не сте го осъзнали ;] .
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Един изгонен.

Мнение от НиКи »

Gosh0 написа:крайно време беше ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Един изгонен.

Мнение от to6kobg »

Има правила, и те трябва се спазват!
пп-Нещо против ПЛОВДИВ ЛИ ИМАТЕ???? :^)
Изображение
Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Един изгонен.

Мнение от MrDeqn »

Против от някои пловдивчани съм .. също и софиянци нищо че и аз се вода към софия
CSKARA

Re: Един изгонен.

Мнение от CSKARA »

Хаха познайте сега къде ще отиде Манчо ............ у БОПа ,повечето който идват при Вас във БФЛ са с "мисия",колкото и странно да звучи е истина.Идват при вас само за да разберат как се прави install на пачове.
Това е поредната сапунка на БОП,Дивака се махна от БОПА но пак ще се върне помнете го,е малко се отклоних от темата де но иначе внимавайте какви хора взимате от БОП.От опит Ви го казвам
Galen

Re: Един изгонен.

Мнение от Galen »

CSKARA написа:Хаха познайте сега къде ще отиде Манчо ............ у БОПа ,повечето който идват при Вас във БФЛ са с "мисия",колкото и странно да звучи е истина.Идват при вас само за да разберат как се прави install на пачове.
Това е поредната сапунка на БОП,Дивака се махна от БОПА но пак ще се върне помнете го,е малко се отклоних от темата де но иначе внимавайте какви хора взимате от БОП.От опит Ви го казвам
До колкото знам двама са дошли от БОП в БФЛ(Mancho_United и Klamer4o).Невярвам кламерчо да бъде тук за да направи лошо на БФЛ защото от мойта гледна точка е много добро и умно момче.Докато за Манчо нищо незнам.
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Един изгонен.

Мнение от napster »

Сигурен съм че не е искал да направи това за дето го обвинявате , и че не трябваше да си заминава ... ама ко да се прави .
Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Един изгонен.

Мнение от MrDeqn »

До колкото знам двама са дошли от БОП в БФЛ(Mancho_United и Klamer4o).
+ Hosse , Naycho
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Един изгонен.

Мнение от НиКи »

Galen написа:Докато за Манчо нищо незнам.
Аз пък щи кажа че манчо отдавна трябваще да си тръгне(личен опит), но по - добре късно отколкото никога :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Един изгонен.

Мнение от sv3nc3 »

CSKARA написа:Хаха познайте сега къде ще отиде Манчо ............ у БОПа ,повечето който идват при Вас във БФЛ са с "мисия",колкото и странно да звучи е истина.Идват при вас само за да разберат как се прави install на пачове.
Това е поредната сапунка на БОП,Дивака се махна от БОПА но пак ще се върне помнете го,е малко се отклоних от темата де но иначе внимавайте какви хора взимате от БОП.От опит Ви го казвам
:giggle: :rofl: :giggle: .Има много условия и ако-та,за да се случи това :hi: ;) .Тъй че спокс ;)
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Един изгонен.

Мнение от MrDeqn »

Казаха ми че бтп се разпаднал :rofl:
Публикувай отговор

Обратно към “Новини”