Как може да се стане член на екипа?

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
Заключено
Nicky

Как може да се стане член на екипа?

Мнение от Nicky »

Как човек може да стане член на екипа? Тоест има ли накакъв конкурс, интервю за работа и т.н.?
Моля за изчерпателен отговор :)
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от MrDeqn »

Да не стане като предната тема..
Nicky

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от Nicky »

MrDeqn написа:Да не стане като предната тема..
В смисъл? Може ли пълен отговор?
Levski_forever

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от Levski_forever »

Nicky написа:Как човек може да стане член на екипа? Тоест има ли накакъв конкурс, интервю за работа и т.н.?
Моля за изчерпателен отговор :)
Най-точно казано -като покажеш какво можеш и ако ние преценим ,че то е на едно добро ниво (като за БФЛ) ,веднага те приемаме (като първо се гласува от екипа това действие).Интервюта и тем подобни няма .Все пак BFL Team е некомерсиален екип с некомерсиални цели ..т.е. не се заплаща срещу отделеното време за работа. Конкурси преди имаше...Но най-лесния начин е първия ,който написах по-горе ..праща се мейл до support@bfl-team.com и екипът там ще те поеме;)
Nicky

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от Nicky »

Levski_forever написа:
Nicky написа:Как човек може да стане член на екипа? Тоест има ли накакъв конкурс, интервю за работа и т.н.?
Моля за изчерпателен отговор :)
Най-точно казано -като покажеш какво можеш и ако ние преценим ,че то е на едно добро ниво (като за БФЛ) ,веднага те приемаме (като първо се гласува от екипа това действие).Интервюта и тем подобни няма .Все пак BFL Team е некомерсиален екип с некомерсиални цели ..т.е. не се заплаща срещу отделеното време за работа. Конкурси преди имаше...Но най-лесния начин е първия ,който написах по-горе ..праща се мейл до support@bfl-team.com и екипът там ще те поеме;)
Благодаря за отговора :)
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от MuSTaKa »

Адаш, а ти с какво искаш да помагаш? :)
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Nicky

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от Nicky »

MuSTaKa написа:Адаш, а ти с какво искаш да помагаш? :)
Ами незнам. Нещо по графичната част или нещо по програмирането, проблема е, че в училище съм адски натоварен и почти не ми остава свободно време :(
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от kyynadd »

Отдвана съм казал че хора за графична част не ни трябват. Имаме и то отлични - Баго, Сашо, Асен, Светльо. Нямаме човек за базата (то има кой да я прави, ама по принцип не се води че прави това в екипа).
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от MuSTaKa »

Ванка, а нашите екипи не са ли графична част???
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
chonin

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от chonin »

kyynadd написа:Отдвана съм казал че хора за графична част не ни трябват. Имаме и то отлични - Баго, Сашо, Асен, Светльо. Нямаме човек за базата (то има кой да я прави, ама по принцип не се води че прави това в екипа).
В какво точно се изразява работата по базата ? :nerd:
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от kyynadd »

Въвеждане на имена на играчите, лице, коса, ръст, тегло, националност, позиции, бутонки и тн. Всичко около даден играч. Това е една от най трудоемките работи. Всеки който е правил и прави база може да ви го каже - и аз го казвам. :)
chonin

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от chonin »

kyynadd написа:Въвеждане на имена на играчите, лице, коса, ръст, тегло, националност, позиции, бутонки и тн. Всичко около даден играч. Това е една от най трудоемките работи. Всеки който е правил и прави база може да ви го каже - и аз го казвам. :)

Смисъл...трудоемко е намирането на информация и свободно време за въвеждането и, или самият начин за въвеждане?
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от MrDeqn »

Преди още в бтп правих няква база ... бързо става ама ме марзи иначе не е толкова трудно :). Само инфото да ти е предоставено и си готов :)
cska_hooligan
Мнения: 86
Регистриран на: 27 Юни 2007 22:59

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от cska_hooligan »

MrDeqn написа:Преди още в бтп правих няква база ... бързо става ама ме марзи иначе не е толкова трудно :). Само инфото да ти е предоставено и си готов :)
Да и аз в БТП направих един 2 отбора , абе не е трудно , ама иска много време и е доста скучно !!! ;) ;) ;) Ама , ако човек има желание и най-вече време - максимум за 30 мин. ще се научи на Creation Master !!! ;) ;) ;) ;) Това е от мене !!! Успех !!! ;) ;) ;)
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от wcwc »

chonin написа:
kyynadd написа:Въвеждане на имена на играчите, лице, коса, ръст, тегло, националност, позиции, бутонки и тн. Всичко около даден играч. Това е една от най трудоемките работи. Всеки който е правил и прави база може да ви го каже - и аз го казвам. :)

Смисъл...трудоемко е намирането на информация и свободно време за въвеждането и, или самият начин за въвеждане?
С намирането на информацията други хора се занимават... Самото въвеждане иска много време и прецизност също така. Не е просто да напишеш името на футболиста, кой номер е и с кой крак играе... А кой върши това, и кой не в нашия екип е друга тема. Мисля, че Баго отговори на момчето. Lock.
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Как може да се стане член на екипа?

Мнение от MuSTaKa »

Глас Ивов, глас Божи. ;)
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Заключено

Обратно към “Новини”