БФЛ и Феновете

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
XpucTo
BFL Team™
Мнения: 379
Регистриран на: 18 Юни 2007 00:59
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

БФЛ и Феновете

Мнение от XpucTo »

Българинът е странно добиче хора. Българинът предпочита да се кара за глупави теми от колкото да гради. Българинът иска да получава всичко, а да не дава нищо от своя страна. За какво става дума в този материал. Българинът както всичко друго получава софтуерът си безплатно. Въпреки това той винаги е критичен към това което е взел от хората отдали времето си за да направят нещо полезно. Ние вземаме без пари новият Windows на Microsoft и си го инсталираме на компютрите без да ни мигне окото. Оправдаваме се с ниските заплати и високите цени на софтуера. Другият проблем обаче е че независимо, че отнемаме неправомерно това което ни трябва и че хората в нормалните държави виждат това и въпреки всичко си затварят очите ние ги псуваме за щяло и нещало. Ние ги псуваме че няма българска версия на техния продукт, че има грешки, че има недосмислици и казваме „За какво да давам пари на тея дето не могат едно нещо като хората да направят” без да се замислим че ние не можем и да направим 1/10 от това което са направили другите. Има една фирма почти монополист сред производителите на компютърни игри и абсолютен монополист в издаването на спортни игри. ТАзи фирма се казва Electronic Arts и нейното подразделение EA Sports. Та тази фирма всяка една година ни дава нова порция от магията наречена футбол под формата на серията FIFA. Поради икономически причини българското първенство не присъства в тази игра тъй като продажбите й в България са изключително ниски (сетете се защо). Въпреки че цената й наистина е доста висока за българките стандарти (около 80 лв.) много хора се сдобиват с играта по втория начин (разбирай „крадат”). Въпреки това те са недоволни от всичко в играта. В България има един екип ентусиасти които са решили със собствени сили да добавят коромпираното и ниско качествено българско футболно първенство в тази (а и в няколко други ) игра. Тези ентусиасти се казват „БФЛ Тийм” и основната им задача е да добавят нещо качествено в играта с марка БГ. Въпреки че отделят от свободното си време (повечето от тях са ученици и студенти) за което не получават никакви доходи (всичко което правят е от чиста фенщина) те биват заливани от купища помия ежечасно от сумати хора които са недоволни от нещо. Недоволни са че ентусиастите се бавят с проекта си, недоволни са че екипът не пуска достатъчно информация, при евентуалното излизане на добавката са недоволни че играчът Благой Кьосев от резервния отбор на Аякс Рударци е направен да играе с левия вместо с десния крак и че косата му е светло кестенява, а трябва да е тъмно кестенява. Общо взето са недоволн от всичко. Естествено намират се и хора които влизат в положени ена екипа но отбратните случаи са повече. Много от недоволните се опитаха да направят нещо свое и се провалиха с гръм и трясък разбирайки че нещата никак не са лесни но въпреки това не престанаха да се подиграват на ентусиастите продължаващи да се занимават с добавките. Защо пиша тази статия? За да ви кажа на всички че ако нещата продължават така в скоро време българският футболен запалянко може да остане без възможността да играе с любимият си отбор в повечето спортни игри. Ако нещо в отношението на феновете не се промени нещата могат да загрубеят, а от това никой няма да спечели. Та ви умолявам. Ако решите да пишете нова тема с някакъв тъп въпрос или сте решили да псувате припомнете си всичко написано до тук и чак тогава решете какво ще правите.
Изображение
brazilan

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от brazilan »

Мой човек напълно те подкрепям и съм зад всички от екипа. Редовно следя темите във форума но това е първият път в който се включвам. Правяго поради три причини. За да изкажа пълното си съгласие с тебе и с всички останали от екипа и с воето огромно съжаление от това че в този форум се намират неблагодарници които продължават да ви обиждат и да не оценяват труда ви. Второ за да ви Благодаря за това което правите вече години наред за нас феновете на фифа в България и трето за да ви пожелая успех и в тазгодишния ви продукт когато излезе да няма нито един бъг, да бъде перфектен.
fifa_gamer

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от fifa_gamer »

Пачът ще излезе, когато му дойде времето.Незнам защо, малцина BFL фенове правят всичко възможно да няма повече ваши, страхотни (за мен) пачове, а дори и таз годишният проект в който са събрани най-добрите от България в тази област, да не види бял свят. :X
Имам въпрос към всички недорасли и недоразвити "футболни" фенове: Какво, завижда те ли, че не сте като тях!? :shake: Или просто ви липсват първите 7 (и повече) години. Вие знаете ли, че най-трудното нещо е работата в ЕКИП!? :^) Незнам някой беше писъл, че тестването на пача е около 2-3 дни, обръщам се към теб приятелю: Тестването на сайт, програма, игра, пач отнема 1/3 от цялото време!? Лесно ли е да загърбиш семейството, приятелите и т.н. за да огодиш на някакви неблагодарни лапета!? :@ Не се учудвайте, че всички теми са заключени, а помислете защо е така.И аз да бях от БФЛ нямаше да ми е приятно да работя по пача и същевременно да чета убиди на мой гръб и на останалите ми колеги...

И накрая да кажа на повечето флуудери и спамери тук.Не мислете, че се подмазвам на хората от екипа, защото не е така. :shake: ТОВА Е ЦЯЛАТА ИСТИНА ПРИМИРЕТЕ СЕ!!!
Последно промяна от fifa_gamer на 06 Яну 2008 00:43, променено общо 1 път.
Nikolay
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Юни 2007 13:54

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от Nikolay »

Евала Христо много добра статия.Много истина има в нея,но едвали хората които трябва да я прочетът(които пускат темите и ви псуват и т.н)ще го направят,защото ще им се види прекалено дълга и те няма как да отделят 3 минути,за да я прочетът.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от kyynadd »

Христо точно на време. И ако наистина това не спре е под въпрос самото съществуване на екипа, защото това го търпим втора година. Преди не беше така. Преди екипа беше на 2-3 години, все още новичък. Сега този екип може би се приема като даденост, вече 5 години е тук. Но ако продължава това...
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от Bg_Fen »

Това е самата истина за съжаление. Хората оделят от свободното си време за нас феновете на ФИФА. А тука някакви си пишлемета мрънкат постоянно кога ще излезе и пускат теми по 10 пъти на ден с заглавия цитирам ,,KUR ZA BFL'' ,,Вече ми омръзна кажете точна дата!!!'' ,,КЪМ БФЛ!!'' ,,Кво става .. '' ,,Въпрос към БФЛ?!'' ,,ВЪПРОС КЪМ БФЛ-тийм!!!'' РАЗБЕРЕТЕ хората ви го казаха когато е напълно готов ще го пуснат. Още днес могат да го пуснат но после ще мрънкате защо ме изхвърля и защо немога да играя. Така че оставете хората да си вършат спокойно работата несъздаваиде излишно напрежение. Колкото повече пускате безмислени теми толкова повече ги бавите !!!
Изображение
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от wcwc »

Тези псувни и ненормални теми, просто трябва да се пренебрегват от всички, лошото е че крайно критичното мнение е почти масово. Но както казва Христо, това е нормално за нас. Разбира се има хора които оценяват това, което правим и ни подкрепят.
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от klamer4o »

Брвао, Христо!
Изображение
Изображение
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от m0za4k0 »

Просто не оставяйте мнението на другите да ви разедини, а си работете както досега - сплотени, с една идея - да зарадвате стотиците фенове на БФЛ :)
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
JUSTINN

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от JUSTINN »

Bg_Fen написа:Това е самата истина за съжаление. Хората оделят от свободното си време за нас феновете на ФИФА. А тука някакви си пишлемета мрънкат постоянно кога ще излезе и пускат теми по 10 пъти на ден с заглавия цитирам ,,KUR ZA BFL'' ,,Вече ми омръзна кажете точна дата!!!'' ,,КЪМ БФЛ!!'' ,,Кво става .. '' ,,Въпрос към БФЛ?!'' ,,ВЪПРОС КЪМ БФЛ-тийм!!!'' РАЗБЕРЕТЕ хората ви го казаха когато е напълно готов ще го пуснат. Още днес могат да го пуснат но после ще мрънкате защо ме изхвърля и защо немога да играя. Така че оставете хората да си вършат спокойно работата несъздаваиде излишно напрежение. Колкото повече пускате безмислени теми толкова повече ги бавите !!!
ТАКА Е НО НАИСТИНА ТАЯ ГОДИНА ТРЕАШЕ ДА ИМА БЪЛГАРСКОТО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ФИФА Та ако левски не беше падал от тампере имаше 15 процента шанс да има а фг обаче б групите кои ше ги направи те ли?Аз лично благодаря на блф тиим за всичко благородно което правят за нас и че отделят от ценното си време
AsgrBoy

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от AsgrBoy »

:clap: :clap: :clap: :yes: :thumbsup: имате и моята подкрепа тази година проекта е доста по сериозен и доста по амбициозен от преди и иска и повече време и нямаме др избор освен да чакаме.А тва че 5-6 лапета си мислят че като пишат разни глупости пача ще излезе по бързо или едва ли не са мн велики че са казали на някои "задник" просто не трябва да ви пука просто заключвате мненията слагате по един БАН и това е те само чакат някои да им отговори за да продължат да си приказват глупостите.
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от chentri »

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: оф гадно ми е 4е българите сме такива говеда затова и държавата ни е такава прават безмислени акаунти и с тех прааат теми можв ли такова не6то тва никаде не сум го видел в 4ужди форуми ама ние сме си ............... давайте дано има некои като мен и други дет 6те ви подкрепяме а на онеа неблагодарници дет пускат само тема не заслужават ни6то!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cska_hooligan
Мнения: 86
Регистриран на: 27 Юни 2007 22:59

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от cska_hooligan »

Браво на автора !!! :clap: :clap: :clap: Много истина има в това , което пише !!! Намираме се в България , в една бунашка и западнала държава , където почти половин вик комунизъм ни е е**л м****а тотално !!! Скоро няма да се оправим , винаги ще сме недоволни от всичко !!! Все пак успех на екипа и нека силата бъде с Вас !!! ;) ;) ;)
JUSTINN

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от JUSTINN »

cska_hooligan написа:Браво на автора !!! :clap: :clap: :clap: Много истина има в това , което пише !!! Намираме се в България , в една бунашка и западнала държава , където почти половин вик комунизъм ни е е**л м****а тотално !!! Скоро няма да се оправим , винаги ще сме недоволни от всичко !!! Все пак успех на екипа и нека силата бъде с Вас !!! ;) ;) ;)
даржавата ни не е западнала не е редно да убиждаш родината си поне не сме като ирак да се гърмят постоянно
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от kyynadd »

Българите са уникален народ. Смесли са се толкова племена тук. Именно затова сме толкова различни. Примера е в този форум. Има хора които ни разбират, има хора които и не ни разбират. Но не слагайте всички българи под общ знаменател, защото ние сме уникален народ, отвсякъде погледнато. Да се съхраниш 5 века под тотална сеч, да си единствената държава в Европа запазила името си и до днес и тн и тн. Да не продължавам, защото мога да изреждам още много, тук ми е слабоста.
cska_hooligan
Мнения: 86
Регистриран на: 27 Юни 2007 22:59

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от cska_hooligan »

JUSTINN написа:
cska_hooligan написа:Браво на автора !!! :clap: :clap: :clap: Много истина има в това , което пише !!! Намираме се в България , в една бунашка и западнала държава , където почти половин вик комунизъм ни е е**л м****а тотално !!! Скоро няма да се оправим , винаги ще сме недоволни от всичко !!! Все пак успех на екипа и нека силата бъде с Вас !!! ;) ;) ;)
даржавата ни не е западнала не е редно да убиждаш родината си поне не сме като ирак да се гърмят постоянно
Не си ме разбрал правилно !!! Аз съм горд , че съм българин и дори сега ако всичко е точно ще ходя да уча за военен !!! За родината съм готов на всичко !!! Това , което написах горе е за управлението на БГ в момента !!! ;) ;) ;)
JUSTINN

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от JUSTINN »

cska_hooligan написа:
JUSTINN написа:
cska_hooligan написа:Браво на автора !!! :clap: :clap: :clap: Много истина има в това , което пише !!! Намираме се в България , в една бунашка и западнала държава , където почти половин вик комунизъм ни е е**л м****а тотално !!! Скоро няма да се оправим , винаги ще сме недоволни от всичко !!! Все пак успех на екипа и нека силата бъде с Вас !!! ;) ;) ;)
даржавата ни не е западнала не е редно да убиждаш родината си поне не сме като ирак да се гърмят постоянно
Не си ме разбрал правилно !!! Аз съм горд , че съм българин и дори сега ако всичко е точно ще ходя да уча за военен !!! За родината съм готов на всичко !!! Това , което написах горе е за управлението на БГ в момента !!! ;) ;) ;)
ясно :)
cska_hooligan
Мнения: 86
Регистриран на: 27 Юни 2007 22:59

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от cska_hooligan »

JUSTINN написа: Ясно :)
Радвам се , че има умни и образовани хора в тоя форум !!! :) :) :)
gzagorov

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от gzagorov »

Мога само да кажа, че и аз, като всеки здравомислещ човек, подкрепям БФЛ Отбора. Каквото и да стане, каквото и да решите, знайте, че има хора (и то немалко), които ви подкрепят и които да ви благодарни! Заслужавате едно голямо
:thanks:
Заключено

Обратно към “Новини”