БФЛ и Феновете

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
garvan

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от garvan »

аве цъврул ти прекали ве кой обиждаш ве я ми кажи от кой град си и ако си наблизо да са срещнем в бързината а ? и ако си такъв ербап наживо да ми теглиш боя и да си ходя а ?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от sv3nc3 »

garvan написа:извинявай ама тва не е форум за български език, при средна работна заплата 500 лв в българия извинявай ама тва са по има няма 8лв на месец да събираш за една година !!!!. Едвали на някой би му натежало толкова след като само за цигари на ден дават по 2-4 лева .Незнам за кой са нещо 80 лева за 1 год ако неможеш да събереш 80лв за една година.......изобщо нямаше да пишеш тука защото и нета нямаше да можеш да си позволиш.Така незнам кой е малоумник и кой не ама са въздържай от подобни коментари не са в добрия тон, а за ся не съм го нарушил.Еа земат пари на база на качествени и недотам качествени продукти след продажбата им ,а не просто еи така за нещо свършено!!!.Ако вие правихте нещо найстина значимо примерно менаджер с бг първенство а не просто пач и вие щяхте да земате маса пари.Не, че незаслужавате някой лев за работата си ,но просто няма как даже да го направите платен се ще са намери кой да го направи безплатен.Така никаде не съм казал че ще ви ползвам пача вярно няма да го ползвам ако излезе тогава.Никой нищо не е длъжен да ми прави лично на мене никаде не съм искал такова нещо.А какво съм заслужил хахахахаха брато извинявай ама ти пък кой беше ???? че ще ми задаваш тоз въпрос ? да съм казал давай пача бързо или искам го утре някъде да си прочел подобно мнение ????.

но явно ти неразбра смисала на предния пост казах, че съм съгласен с вас за отношението към вас, но не и за обидите към нас който толкова неинтелигентно сте прикрили в така интелигентното си обръщение към вскички нас неинтелигентните фенове
ъъъъъъ,кво,кво,я пак,я пак :sweating: :^) :thinking: :|
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от _GAGATA_ »

garvan написа:аве цъврул ти прекали ве кой обождаш ве я ми кажи от кой град си и ако си наблизо да са срещнем в бързината а ? и ако си такъв ербап наживо да ми теглиш боя и да си ходя а ?
Става въпрос за една добавка към една игра еййййй.Осъзнайте се хора.Апелирам към всички.От тая добавка не ви зависи живота.Нищо не зависи от нея - освен че ще ви се подобри една игра.Де спокойно.Ще излезе - кога е отделен въпрос.И в крайна сметка, който иска нещо много хубаво и по-негов вкус да си го направи сам.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
gzagorov

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от gzagorov »

Gogo_t написа:Тогава до година няма да има Българско първенство :)
То има цяла тема, ама... Аз предлагам форумът веднага да се заключи, че ако така продължават нещата пач няма да видим и тази година, помнете ми думата!
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от Gogo_t »

drumfen написа:...влажна путка бе ????
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
ЛЕВСКИ СОФИЯ
drumfen

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от drumfen »

sc3nc3 не разбра какво написа garvan ли ? Или така пазиш още малко време,за да си измислиш отговора...
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от _GAGATA_ »

gzagorov написа:
Gogo_t написа:Тогава до година няма да има Българско първенство :)
То има цяла тема, ама... Аз предлагам форумът веднага да се заключи, че ако така продължават нещата пач няма да видим и тази година, помнете ми думата!
Някои искат да им излезе бързо, други искат да има много лица, трети искат друго.Ако не ви харесва това което ще ни предоставят БФЛ - имате ръце и глава на раменете си - направете си го сами.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от sv3nc3 »

garvan написа:аве цъврул ти прекали ве кой обиждаш ве я ми кажи от кой град си и ако си наблизо да са срещнем в бързината а ? и ако си такъв ербап наживо да ми теглиш боя и да си ходя а ?
Сам ли си говориш :o ,Кой те е убидил :o .
drumfen

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от drumfen »

GaGaTa това май го казваш за 7 или 8 път да си го направим сам :) подмазвач S класа
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от _GAGATA_ »

drumfen написа:GaGaTa това май го казваш за 7 или 8 път да си го направим сам :)
Еми да! След като не чаткаш! Никой не те кара да го сваляш, никой не те кара да играеш.Кажи ми какво точно искаш в този форум и за какво точно се бориш за да ти кажа прав ли си или не си и да си разберем.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
garvan

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от garvan »

wcwc написа:Аз не мога да разбера защо си толкова АНТИ на всичко, не ме интересува, но като искаш да си бунтар критик и т.н.т бъди такъв, а ти не можеш и всъщост си една влажна путка. Хем плюеш, хем искаш да играеш с патча, регистрираш се и си губиш времето с нас. Путка такава. Повтаря ли сме парите, е как няма да го кажа, след като онзи малоумник ми вика "ама защо ЕА си спазват датата".... WTF !?



тва не го ли виждаш ама аз за първи път виждам толкос некоректно държание от модове хахаха хубаво ще е да си напарвим една среща във варна да се опознаем да си поговорим културно мноо ще се радвам ако откликнете на поканата ми :)))
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от sv3nc3 »

_GAGATA_ написа:
drumfen написа:GaGaTa това май го казваш за 7 или 8 път да си го направим сам :)
Еми да! След като не чаткаш! Никой не те кара да го сваляш, никой не те кара да играеш.Кажи ми какво точно искаш в този форум и за какво точно се бориш за да ти кажа прав ли си или не си и да си разберем.
:yes:
gzagorov

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от gzagorov »

_GAGATA_ написа:
gzagorov написа:
Gogo_t написа:Тогава до година няма да има Българско първенство :)
То има цяла тема, ама... Аз предлагам форумът веднага да се заключи, че ако така продължават нещата пач няма да видим и тази година, помнете ми думата!
Някои искат да им излезе бързо, други искат да има много лица, трети искат друго.Ако не ви харесва това което ще ни предоставят БФЛ - имате ръце и глава на раменете си - направете си го сами.
Ти май не си схванал мисълта ми. Аз харесвам пачовете на БФЛ Отбора. И ще чакам колкото е необходимо. И една дума не съм писал за това кога ще излязат. Обаче ако продължава така, може и да не ги дочакам...
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от sv3nc3 »

garvan написа:
wcwc написа:Аз не мога да разбера защо си толкова АНТИ на всичко, не ме интересува, но като искаш да си бунтар критик и т.н.т бъди такъв, а ти не можеш и всъщост си една влажна путка. Хем плюеш, хем искаш да играеш с патча, регистрираш се и си губиш времето с нас. Путка такава. Повтаря ли сме парите, е как няма да го кажа, след като онзи малоумник ми вика "ама защо ЕА си спазват датата".... WTF !?



тва не го ли виждаш ама аз за първи път виждам толкос некоректно държание от модове хахаха хубаво ще е да си напарвим една среща във варна да се опознаем да си поговорим културно мноо ще се радвам ако откликнете на поканата ми :)))
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: .Ти не си знаеш ника бе брато :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: .Врни се и виж за кой е написано :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
drumfen

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от drumfen »

Ами в началото тръгнах с добро настроение,че ще има пач и исках да го играя ест ... после попрочетох и видях,че някой си давал някакви дати и BFL не ги изпълнили...и ето днес е 6 януари , веднъж не съм казал кога излиза ? - а wcwc ми отговаря с "влажна путка" ??? Казах само да не се правят,че го правят единствено и само заради нас...а той ми отговаря,че имало много като мене,които ПСУВАЛИ и МРЪНКАЛИ WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF :| :| :| А , да garvan много добре си знае ника леле :@ просто се дразни,че се държите така апффффффффффф
Последно промяна от drumfen на 06 Яну 2008 19:21, променено общо 1 път.
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от _GAGATA_ »

Яз не говорех за тебе спокойно.Просто думите ти и моите се допълниха.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от Gogo_t »

garvan написа:аве цъврул ти прекали ве кой обиждаш ве я ми кажи от кой град си и ако си наблизо да са срещнем в бързината а ? и ако си такъв ербап наживо да ми теглиш боя и да си ходя а ?
Пфффффффффф кат съв Виждал Светльо къв е едар и муслуест, и кат имаш в предив че е най малко 22 години... май май ще ти е трудно а ? ХАхахаах :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D
ЛЕВСКИ СОФИЯ
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от _GAGATA_ »

drumfen написа:Ами в началото тръгнах с добро настроение,че ще има пач и исках да го играя ест ... после попрочетох и видях,че някой си давал някакви дати и BFL не ги изпълнили...и ето днес е 6 януари , веднъж не съм казал кога излиза ? - а wcwc ми отговаря с "влажна путка" ??? Казах само да не се правят,че го правят единствено и само заради нас...а той ми отговаря,че имало много като мене,които ПСУВАЛИ и МРЪНКАЛИ WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF :| :| :|
Дати не са давани! Всичко е грешна интерпретация.А админите са изнервени, защото ти може и да не си питал-ама какви лапета имаше през тея дни!
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
drumfen

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от drumfen »

Ами в началото тръгнах с добро настроение,че ще има пач и исках да го играя ест ... после попрочетох и видях,че някой си давал някакви дати и BFL не ги изпълнили...и ето днес е 6 януари , веднъж не съм казал кога излиза ? - а wcwc ми отговаря с "влажна путка" ??? Казах само да не се правят,че го правят единствено и само заради нас...а той ми отговаря,че имало много като мене,които ПСУВАЛИ и МРЪНКАЛИ WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF А , да garvan много добре си знае ника леле просто се дразни,че се държите така апффффффффффф
garvan

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от garvan »

sv3nc3 написа:
garvan написа:
wcwc написа:Аз не мога да разбера защо си толкова АНТИ на всичко, не ме интересува, но като искаш да си бунтар критик и т.н.т бъди такъв, а ти не можеш и всъщост си една влажна путка. Хем плюеш, хем искаш да играеш с патча, регистрираш се и си губиш времето с нас. Путка такава. Повтаря ли сме парите, е как няма да го кажа, след като онзи малоумник ми вика "ама защо ЕА си спазват датата".... WTF !?



тва не го ли виждаш ама аз за първи път виждам толкос некоректно държание от модове хахаха хубаво ще е да си напарвим една среща във варна да се опознаем да си поговорим културно мноо ще се радвам ако откликнете на поканата ми :)))
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: .Ти не си знаеш ника бе брато :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: .Врни се и виж за кой е написано :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

брато ти си по пиян и от отчето доло на центъра половината е за някой друг само края е за мене
"""е как няма да го кажа, след като онзи малоумник ми вика "ама защо ЕА си спазват датата".... WTF"""
Заключено

Обратно към “Новини”