БФЛ и Феновете

Всичко ново около екипа
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
drumfen

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от drumfen »

Ами тогава да не ме сравнят с тия въпросни лапета бе !
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от _GAGATA_ »

drumfen написа:Ами тогава да не ме сравнят с тия въпросни лапета бе !
Държиш се лошо.Възможно е и те да са се държали зле, но много им се събра.Псуваха ги на майка само заради това че не са пуснали добавка към една игра!
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
drumfen

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от drumfen »

Първо не разбрах как се държа лошо ,държах се добре преди да започнат да се правят на интересни :) и второ - защо те не говорят за тях си ??? ти какъв си им ??? майка , баща ???
Последно промяна от drumfen на 06 Яну 2008 19:26, променено общо 1 път.
garvan

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от garvan »

Gogo_t написа:
garvan написа:аве цъврул ти прекали ве кой обиждаш ве я ми кажи от кой град си и ако си наблизо да са срещнем в бързината а ? и ако си такъв ербап наживо да ми теглиш боя и да си ходя а ?
Пфффффффффф кат съв Виждал Светльо къв е едар и муслуест, и кат имаш в предив че е най малко 22 години... май май ще ти е трудно а ? ХАхахаах :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D
хахахахахахаххахахаахха брато аз съм на 25 ама все още съм отворен за подобен тип срещи няма проблем пък и здравите за знаем не са притеснявай за мене просто кажете кога и каде :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от _GAGATA_ »

drumfen написа:Вие пък само това с парите повтаряте...аз си мисля,но в никакъв случай не съм сигурен,че идеята ви за BFL е дошла не защото сте искали да радвате всички БЕЗ ПАРИ,ами защото много сте искали да има и българските отбори в тази фифа и да може да играете с тях.И тъй като сте могли и сте направили защо да не го пуснете този ваш пач и в нета,та да станете известни...Не казвам,че го правите за известност,но не мисля,че правите всичко това заради нас...И стига сте повтаряли тези пари,тва всички го наизустиха :)
Заради този твой коментар се карате тук вече 20 минути.Проблемт ви е че никой не отстъпва и неможете да се разберете.а в тези думи няма нищо конкретно което да разпали този спор.Просто атмосферата е нажежена и така.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от Gogo_t »

АЕ МАЙКА ВИ ШЕЕБА НА ВС БЕ !

СЯ ПОЧВАМ ТЕМА В СКРИТИЯ, АНКЕТА- ДА ГО ИМА ЛИ ИЛИ ДА ГО НЯМА ТОЯ ШИБАН ПАТЧ... накрая мое само БФЛ и приятелите им (в живота ) да си играят, а вс копелета на по 10 години да си играят на тамагочита

то тук се пишаг 10 поста в сек :@
ЛЕВСКИ СОФИЯ
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от sv3nc3 »

garvan написа:
Gogo_t написа:
garvan написа:аве цъврул ти прекали ве кой обиждаш ве я ми кажи от кой град си и ако си наблизо да са срещнем в бързината а ? и ако си такъв ербап наживо да ми теглиш боя и да си ходя а ?
Пфффффффффф кат съв Виждал Светльо къв е едар и муслуест, и кат имаш в предив че е най малко 22 години... май май ще ти е трудно а ? ХАхахаах :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :D :D :D :D
хахахахахахаххахахаахха брато аз съм на 25 ама все още съм отворен за подобен тип срещи няма проблем пък и здравите за знаем не са притеснявай за мене просто кажете кога и каде :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Аз с такива глупости не се занимавам.Сори
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от ochko »

Иначе ако си толкова надъхан можеш да се пробваш... Ще имаш добро посрещане 8).

На 25 години коч станал... Кво като си на 25 бе? Ахахахахахах ей такива като тебе... Айде чао Ви.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от kyynadd »

Аз след тоя пач напускам, 99%. Четох само до втора станица и спрях. Стига ми. Предлагам и целия екип да ме последва.
cska_boy

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от cska_boy »

и за6то 6те напуска6 заради някакви 4-5 6илете дет само ви обиждат ами ние за6то да си патим заради тях баннете 2-3 и да видим дали някои 6е пи6е глупости :cska:
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от kyynadd »

cska_boy написа:и за6то 6те напуска6 заради някакви 4-5 6илете дет само ви обиждат ами ние за6то да си патим заради тях баннете 2-3 и да видим дали някои 6е пи6е глупости :cska:
Ей така щот ми писна.
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от _GAGATA_ »

kyynadd написа:
cska_boy написа:и за6то 6те напуска6 заради някакви 4-5 6илете дет само ви обиждат ами ние за6то да си патим заради тях баннете 2-3 и да видим дали някои 6е пи6е глупости :cska:
Ей така щот ми писна.
За съжаление е така.Представи си го стрес, недостиг на време, негативно отношение на хората.За съжаление Аз няма как да помогна.То си е заложено в хората.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
chentri
Мнения: 210
Регистриран на: 10 Ное 2007 22:59

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от chentri »

добре 6о 6е ли6авате теа дет не ви пи6ат от сорта кога излиза па4а ? :(
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от wcwc »

:rofl: Хах айде в началото се нервирах, ама вие сте си за смях....
толкос
Ще преведеш ли? " Толкос " :rofl: Марш на село 8) Мисля, че Христо беше достатъчно изчерпателен, а и тези 5 страници стигат. Лека вечер. "ТолкоС" :rofl:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: БФЛ и Феновете

Мнение от AntrAcsA »

@garvan ако си на 25 пак си по малак от мен с половин година :D а за спора кой е по едър , вече е супер не уместен ако тръгнем да си ги мерим ;) ама за да пораснeш ще те почерпя с един голям , твърд , гладък , сладък БАНан ;) ако не някой не ме е изпреварил вече :D
Заключено

Обратно към “Новини”