Похвала и критика-съвет

Похвали, критики, препоръки, идеи за сайта bfl-team.com
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
darkmanx

Похвала и критика-съвет

Мнение от darkmanx »

Здравейте :) !Евала за пача на фифа, има хора които имат желание за работа и най-важното е ,че могат!Пожелавам ви един ден да издадете и пач с български коментар :) !
Сайт и форум -страхотни! -> това беше хубавата част :wasntme:

Ето и лошата...вие сте БФЛ тийм, тъй че кирилицата трябва да е задължителна - във форума на Българския тийм няма място смесицата(искам да отбележа ,че не говоря против отдела за чужденците ,а за измисления правопис със букви и цифри).
В раздела за ПЕС бях видял ,че играчите ,които предпочитат фифа са наричани тъпи от хора от екипа, ами не се делете вие сте отбор и най-малко вие трябва да се държите като останалите, които водят излишни спорове.Да се спори коя игра е по-добра е все едно да се спори, за 2 часовника - със стрелки и цифров(тоест въпрос на избор-всяко с недостатъци и предимства).
Много пъти са ви обиждали и на човек понякога наистина му кипва и не се сдържа, но не отвръщайте, а раздавайте отпусни без обещания и закани-според мен вдъхва повече респект и е по-стилно :happy: 8)

Извинявам се, ако съм засегнал някой :( -наистина не съм имал това напредвид като писах този коментар.Някъде бях прочел, че бъгарският отбор се е вдъхновил от руския - пожелавам ви скоро да е обратното!Приятен ден/Лека вечер!
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Похвала и критика-съвет

Мнение от kyynadd »

Понякога не издържаш. Аз вече съм спрял да пиша. От 2-3 дена нямам пост в раздела за фифа или поне пост който да убижда някого. А що се отнася до кирилицата - подкрепям. Има кирилизатор. Всеки пост който не е на кирилица ще се маха, поне който аз видя.
Публикувай отговор

Обратно към “Коментари”