Доволни ли сте от bFL Team?

Похвали, критики, препоръки, идеи за сайта bfl-team.com
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ

Доволни ли сте от bFL Team през тази година и като цяло?

Да, правят много добри пачове.
108
55%
Да, но има още какво да се желае от тях.
61
31%
Горе-долу...
15
8%
Не, изобщо не съм доволен.
13
7%
 
Общо гласове: 197

XtCrAvE
Мнения: 57
Регистриран на: 14 Юни 2007 23:19
Местоположение: Santiago Bernabeu

Re: Доволни ли сте от BFL Team?

Мнение от XtCrAvE »

to6kobg написа:Да де гласове имах напредвид

Какво е КАПС??? :(
Caps Lock
cska_hooligan
Мнения: 86
Регистриран на: 27 Юни 2007 22:59

Re: Доволни ли сте от BFL Team?

Мнение от cska_hooligan »

Спам и Офтопик!!!
UNiVERSAL

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от UNiVERSAL »

Много съм доволен от пачовете.
bedrock

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от bedrock »

Горе-долу...има някой неща които не харесвам в тийма но пачовете които правят са добри :)
paolo

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от paolo »

Отскоро съм тук,но мисля че пичовете са добри в правенето на патчове.Много ясно си личи почерка им най-вече от шотовете и видеото което видяхме за тазгодишния патч,а и работят много здраво заради нас:clap: :clap: :clap:
levskara101

Re: Доволни ли сте от BFL Team?

Мнение от levskara101 »

XpucTo написа:Доволен съм но винаги има какво още да се желае.
:yes: прав си
tuti

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от tuti »

ami dovolen sum :).o6te predvaritelno 6te kaja 4e patch4a za za fifa 08 me grabna o6te ot shotovete ,taka 4e uspex :P :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :levski: :flagbg: :flagbg:
nakamyra

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от nakamyra »

Трябва да съм гати и капризния идиот,че да не съм доволен от бфл тийм нестига че прават тея работи по свое желание ами остава и да не съм доволен. ВИЕ МОЖЕТЕ БФЛ!!!
JUSTINN

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от JUSTINN »

Не може да не съм доволен!Само ме дразни че има некви хлапета дето ги е ят че няма да играят през зимната ваканция и започват да се праят на много важни из форума и започват да викат кога ше излезе много се разлигавиха като видяха previewто и веднага като видяха колко много работи има аре даваите патча не може така много ме е яд и не знам как бфл тиим издържат на некви простаци и идиоти дето само пишат аре патча даваите патча и след като излее ше посещават форума чак когато излезне фифа 09 много се нервя на такива използвачи дето се мислят за велики :@ :@ :@ :@ :@
cnacuty

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от cnacuty »

Винаги съм бил доволен,но само тази година не,защото се дадаха едни срокове за фифа08 първо за 25 декември,след това за 1 януари и така продължиха да се дават.... :( :( :( :(
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от MrDeqn »

Никви срокове не са давани още ли немое да го разберете?
machine gun

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от machine gun »

супер сте!!!!Напълно съм доволен.
XaXo
Мнения: 67
Регистриран на: 14 Авг 2007 22:15
Местоположение: Pm

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от XaXo »

Аз съм си доволен. :)
zanio
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Юни 2007 16:54
Местоположение: Sofia

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от zanio »

cnacuty написа:Винаги съм бил доволен,но само тази година не,защото се дадаха едни срокове за фифа08 първо за 25 декември,след това за 1 януари и така продължиха да се дават.... :( :( :( :(
Сроковете не ги дадохме ние - а самите вие. Просто ви се искаше да стане по вашия начин.
Досега това казвахме го изпълнявахме - но това, че някой пуска "муха" и всички я "лапат" не е наш проблем!

Ае със здраве :)
Изображение
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от _GAGATA_ »

zanio написа:
cnacuty написа:Винаги съм бил доволен,но само тази година не,защото се дадаха едни срокове за фифа08 първо за 25 декември,след това за 1 януари и така продължиха да се дават.... :( :( :( :(
Сроковете не ги дадохме ние - а самите вие. Просто ви се искаше да стане по вашия начин.
Досега това казвахме го изпълнявахме - но това, че някой пуска "муха" и всички я "лапат" не е наш проблем!

Ае със здраве :)
Обаче как е тихо из форума. Беше някаква невиждана истерия преди изтриването на темата. Сега няма какво да прочетеш вече. Ако не ви затруднява метнете по някой шот нов в новини. Поне очите да изплакнем.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
_hi6tnika_
Мнения: 93
Регистриран на: 15 Юни 2007 15:30
Местоположение: Sofiq

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от _hi6tnika_ »

Съгласен съм с gagata да пуснете някое ново шотче :wasntme: , всичко зависи от вас
http://evilbeetgossip.com/wp-content/up ... iselle.jpg
Аз мразя Тотнъм. Forever West Ham
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от vili4kata »

Поздравления за новия скин! :clap:
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от Davidcho »

vili4kata написа:Поздравления за новия скин! :clap:
Изображение

Изображение

Изображение
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от Manower »

Ми кво да кажа за БФЛ освен, че са номер 1 ! :flagbg: Пък отрепките дет хленчат за по-бързото правене на пача, просто им давайте да ядат бананите и ги игнорирайте. ;)
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
bobcho2114

Re: Доволни ли сте от bFL Team?

Мнение от bobcho2114 »

Имам една молба към тия дето работят върху патча.
Постарайте се маа му стара да го направите като хората бе деба значи.
Като сте се захванали с това поне го направете да е по реална играта.Имам забележки както към екипите на вратарите на ЦСКА и Левски така и към резервните екипи на повечето отбори от двете "Б"групи и "В"група.Направо сте ги направили като папагали грозна работа.Поработете и върху лицата на играчите поне на по известните отбори в България да речем първата 6-а в класирането.По добре не бързайте да пускате втория патч с подобренията а наистина го направете както трябва.
Предварително ви благодаря.
Наистина се надявам че ще го направите.
Публикувай отговор

Обратно към “Коментари”