МОЛБА КЪМ БФЛ

Похвали, критики, препоръки, идеи за сайта bfl-team.com
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
razbiva4at
Мнения: 43
Регистриран на: 11 Авг 2008 16:34

МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от razbiva4at »

Моля шефодите на БФЛ за едно нещо - отначало като почна сезон на БФЛ фифа2008 цска и левски имаха само 3 000 000 евро . Можели на БФЛ 2009 Цска и Левски да имат поне 10 000 000 евро . Защото всички отбори в 2 девизия на англия имат пове4е и половината от 3 девизия англииска девизия . парите не стигат за силни футболисти и за заплатите на игра4ите . ПЛС направете да имат 10 000 000 евро ако ако може и повече а другите отбори от А група най - малко 1 000 000 евро . Незнам това дали е възможно или мястото където да питам но ако е възможно моляви направетего
BlueSharks

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от BlueSharks »

Има си патч за покачване на бюджета ;)
razbiva4at
Мнения: 43
Регистриран на: 11 Авг 2008 16:34

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от razbiva4at »

знам че има за безкраино пари но като го сложеш ти става безинтересно . И затова питам шефовите на БФЛ които много оважавам да ли може да дигнат БЮДЖЕТА . Ако може защо да него направят
Последно промяна от razbiva4at на 13 Авг 2008 22:26, променено общо 1 път.
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от marto135 »

Само малко офф топик.

1.Пише се шефовЕте
2.Не мисля че в БФЛ има шефове,те са си екип и си работтят самостоятелно
3.Пише се Уважавам
4.И "данего" не съм чувал такава дума
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
razbiva4at
Мнения: 43
Регистриран на: 11 Авг 2008 16:34

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от razbiva4at »

много недостатаци искара : А чух в един твой коментар че Сливен Може да отпаднат но в 1-вия мач се представиха добре и аз мисля че ще си устанат в А група
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от marto135 »

Е сега това не са недостатъци,просто ти казвам за друг път да знаеш ;) . А за Сливен-незнам ! Не смея нищо да кажа - играта го показва! :)
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
razbiva4at
Мнения: 43
Регистриран на: 11 Авг 2008 16:34

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от razbiva4at »

дали ще бъде испълнена молбата за дигането на бюджета
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от _GAGATA_ »

Ако искаш 10 милиона евро, защото 3 са ти малко значи неможеш да играеш. Почвайки с 3 милиона няма да ти изреждам какъв отбор съм правил за един сезон. с 22 играча и 4 звезди - т.е. 1 звезда за сезон. Просто трябва да си го можеш. Патча се стреми да е максимално реалистичен и отборите ще имат приблизително реалния си бюджет.

От към реализъм имам забележка относно миналия патч - цените на БГ играчите и качествата им бяха малко надценени. Домовчийски - начална цена 14 милиона евро. Продаден за 2 на Херта. Н. Димитров 14 милиона евро - оферти за него от порядъка на 2 милиона евро в живота.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
razbiva4at
Мнения: 43
Регистриран на: 11 Авг 2008 16:34

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от razbiva4at »

11 сезона съм играл с ЦСКА 5 п1ти шампионска лига .2 Уефа . 11 шампион на българия . то трябва до 15 сезона уж ама стигнах до тос и се бъгна нещо
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от _GAGATA_ »

razbiva4at написа:11 сезона съм играл с ЦСКА 5 п1ти шампионска лига .2 Уефа . 11 шампион на българия . то трябва до 15 сезона уж ама стигнах до тос и се бъгна нещо
И?
Няма как бюджетите да са по 10 милиона, защото екипа се стреми към максимален реализъм.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
ZhivkoBGR
BFL Team™
Мнения: 776
Регистриран на: 13 Юни 2007 16:56
Местоположение: Odense, Denmark

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от ZhivkoBGR »

Казвам го само веднъж, до голяма степен съм запознат с финансите на повечето отбори и бюджетите им ще са почти до реалните, примерно един Пирин Благоевград този сезон разполага с сума, която варира от около 3 500 000, друг е вече въпроса колко от тези пари се дават наистина за футбол и колко отиват не където трябва.
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от to6kobg »

По моя информация Ботев разполага в момента със 80 хиляди лева, което си е баси подигравката :X :X :@
Изображение
Изображение
BlueSharks

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от BlueSharks »

Нашия бюджет е 6 000 000 лева (направо не е за вярване,нали? :D ) , научих го от вътрешен човек.
siska93
Мнения: 31
Регистриран на: 30 Мар 2012 14:41

Re: МОЛБА КЪМ БФЛ

Мнение от siska93 »

Искам да ви попитам коя игра е по - добра според вас fifa 2012 или pro evolution soccer 12? :?: :wasntme:
Публикувай отговор

Обратно към “Коментари”