Предложения за форума и сайта

Похвали, критики, препоръки, идеи за сайта bfl-team.com
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
koSi0
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Яну 2008 22:50

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от koSi0 »

Ти го каза, живеем в България и няма по-проста нация от нашата, просто през годините толкоз сме изпростяли, че не е истина. Никъде другаде такива работи се не правят безплатно, ама тук винаги кусури ще има. И такива работи като спам и глупави въпроси ще има и занапред, като мнозинството от аудиторията ви са в прогимназията още...
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от vili4kata »

JUSTINN написа:
kyynadd написа:
koSi0 написа:Предлагам да изчистите форума от голямата тълпа селяни и мазньовци, ще стане едно много по приятно място. Няма смисъл да се бутат много хора и все пак само един спам и една простотия да се лее из форума. Колко актуални и дискутирани теми има? Има ли тема, в която да няма нещо от рода на "кога ще излезе" и "БФЛ са най-добри"? Няма тема без селяния и мазнене, има много модератори, но малко си вършат работа. Евала, момчета, че се занимавате с такъв пач, още повече евала, че търпите наглото и просташко поведение на детската градина...
Ние ги баннваме, те пак се регистрират. Ние ги баннваме по ИП, идват нови. Живеем в България.
хахахахаха закво изобщо им четете темите изобщо не им обръщаите внимание на тея нахалници ти като им обръщаш внимание тогава пишат като видят че никои не ги забелязва спират и ме е яд че има такива яд ме е че екипа се мъчи да направи патча а некакви недодялани дечковци псуват и се правят на велики а екипа се труди да направи патча :@
И като не обръщат внимание на форума изобщо, той ще заприлича на кочина и ще се бъгне...
JUSTINN

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от JUSTINN »

хахахахаха закво изобщо им четете темите изобщо не им обръщаите внимание на тея нахалници ти като им обръщаш внимание тогава пишат като видят че никои не ги забелязва спират и ме е яд че има такива яд ме е че екипа се мъчи да направи патча а некакви недодялани дечковци псуват и се правят на велики а екипа се труди да направи патча :@[/quote]
И като не обръщат внимание на форума изобщо, той ще заприлича на кочина и ще се бъгне...[/quote]


КАЗАХ ДА НЕ ОБРЪЩАТ ВНИМАНИЕ НА ТЕМИТЕ С ГЛУПАВО ЗАГЛАВИЕ ТИ АКЪЛ ИМАШ ЛИ ИЗОБЩО?
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от m0za4k0 »

Има ли възможност да бъде качен и инсталиран пака с емотиконките от форума на Ф-Г и бихте ли го направили?!?
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от vili4kata »

Аз имам пака с всички емотикони от Скайп (на файлове), предложих на bFL Team да ги качат, но те казаха, че нямат време за това... Щом така са преценили не искам да им противореча, все пак имат много работа по пача....
Galen

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от Galen »

Аз предлагам да направите раздел фотошоп или нещо подобно ,защото виждам че много хора от тук се занимават с фотошоп и се опитват да правя екипи,юзърбари,аватари,колажи и т.н.
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от vili4kata »

Galen написа:Аз предлагам да направите раздел фотошоп или нещо подобно ,защото виждам че много хора от тук се занимават с фотошоп и се опитват да правя екипи,юзърбари,аватари,колажи и т.н.
Аз съм ЗА. :wasntme:
BaLkI

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от BaLkI »

vili4kata написа:
Galen написа:Аз предлагам да направите раздел фотошоп или нещо подобно ,защото виждам че много хора от тук се занимават с фотошоп и се опитват да правя екипи,юзърбари,аватари,колажи и т.н.
Аз съм ЗА. :wasntme:
Мда и аз съм ЗА,защото лично според мен тва ще е много полезно за ламери в тая област на познанието като мен. :wasntme:
qjhui

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от qjhui »

Да, направете, и след това ламерите вместо да флудят с "кога излиза патча" ще флудят с "как да си направя патч"
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от vili4kata »

Направете един раздел за FIFA Street :) Да можем да коментираме и тази игра, нищо че не е за РС. :)
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от m0za4k0 »

Няма смисъл, виж че и за еврото няма ентусиасти ;)
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
Levski_1914

Мнение от Levski_1914 »

Аве тфа шо като се опитам да напиша нещо или да си вляза в профила все ме изхвърля и пак ми иска имена и парола (добре че и ЕГН не иска) ?
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Мнение от MrDeqn »

Няма ли отметка " Запомни ме" ?
Публикувай отговор

Обратно към “Коментари”