Предложения за форума и сайта

Похвали, критики, препоръки, идеи за сайта bfl-team.com
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | PES Bulgaria™ | FIFA Manager БГ
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от НиКи »

Не е баш така, в сайта на бтв кат се влезе и мине елена сичко си е активно, а тука траа минат 5-6 сек :nerd:
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от m0za4k0 »

Прав е НиКи, аз имам същият проблем :|
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
Galen

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от Galen »

Най-добре ще бъде да раздавате банове на тези които питат нещо свързано с "Кога ще излиза пача"
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от vili4kata »

Galen написа:Най-добре ще бъде да раздавате банове на тези които питат нещо свързано с "Кога ще излиза пача"
Това мислех отдавна да го предложа, но се отказах незнайно защо... :D
BaLkI

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от BaLkI »

Действително БФЛ трябва да бъдат по-безкомпромисни при раздаването на БАН-ове,което според мен би предотвратило,или поне намалило истории като тази с оръфляка,дето е писал съобщението за гадините и подкладе дълги спорове в една друга тема,които пък от своя страна започват да връщат спомените от миналата година.
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от vili4kata »

Аз ако бях в екипа и някой ми зададе въпроса "Кога излиза пачът?" бих му отговорил само едно: dgd, pi4 ;) Според мен няма да има смисъл да се занимават с такива пишлеменца пумярски...
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от kyynadd »

Не сме екип който ще тръгне да псува такива хора. От скоро го решихме и ще го спазваме. Ние сме екип със сериозни партньори и няма да изглеждаме като някакви изнервени пубери когато някой пита. Аз отдавна съм приел една тактика. Ако някой каже че нищо не правим аз ще го опровергая с факти, не с псувни. И това е много по-силно оръжие.
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от vili4kata »

kyynadd написа:Не сме екип който ще тръгне да псува такива хора. От скоро го решихме и ще го спазваме. Ние сме екип със сериозни партньори и няма да изглеждаме като някакви изнервени пубери когато някой пита. Аз отдавна съм приел една тактика. Ако някой каже че нищо не правим аз ще го опровергая с факти, не с псувни. И това е много по-силно оръжие.
Да, прав си, но тези хора много изнервят... :S
Galen

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от Galen »

kyynadd написа:Не сме екип който ще тръгне да псува такива хора. От скоро го решихме и ще го спазваме. Ние сме екип със сериозни партньори и няма да изглеждаме като някакви изнервени пубери когато някой пита. Аз отдавна съм приел една тактика. Ако някой каже че нищо не правим аз ще го опровергая с факти, не с псувни. И това е много по-силно оръжие.
Без нищо да им казвате просто им давайте БАНани.С обяснения нищо няма да разберат ;)
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от MrDeqn »

Ама вие не може да разберете че на тези пикльовци Акъл в главата нема да им влезе. При тех е от едното ухо влиза от другото излиза.
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от vili4kata »

MrDeqn написа:Ама вие не може да разберете че на тези пикльовци Акъл в главата нема да им влезе. При тех е от едното ухо влиза от другото излиза.
Абе тия пишлеменца чули-недочули и говорят... :giggle:
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от НиКи »

Махнете това BFL PES 2008 Official Preview 30.12.2007, което излиза в началната страница на форума. Вече не е актуално :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Levski_forever

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от Levski_forever »

НиКи написа:Махнете това BFL PES 2008 Official Preview 30.12.2007, което излиза в началната страница на форума. Вече не е актуално :)
СПокойно ;)
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от to6kobg »

Вече излиза да се влезе в сайта!Иначе Гого-Т си изпуска доста солидно нервите, но като требва да напишеш 435431534 пъти едно и също наистина се изнервяш!АБЕ ХОРА МЛАДИ СТЕ, НЕ СИ ХАБЕТЕ НЕРВИТЕ ЗА ГЛУПОСТИ!
Изображение
Изображение
koSi0
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Яну 2008 22:50

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от koSi0 »

Предлагам да изчистите форума от голямата тълпа селяни и мазньовци, ще стане едно много по приятно място. Няма смисъл да се бутат много хора и все пак само един спам и една простотия да се лее из форума. Колко актуални и дискутирани теми има? Има ли тема, в която да няма нещо от рода на "кога ще излезе" и "БФЛ са най-добри"? Няма тема без селяния и мазнене, има много модератори, но малко си вършат работа. Евала, момчета, че се занимавате с такъв пач, още повече евала, че търпите наглото и просташко поведение на детската градина...
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от kyynadd »

koSi0 написа:Предлагам да изчистите форума от голямата тълпа селяни и мазньовци, ще стане едно много по приятно място. Няма смисъл да се бутат много хора и все пак само един спам и една простотия да се лее из форума. Колко актуални и дискутирани теми има? Има ли тема, в която да няма нещо от рода на "кога ще излезе" и "БФЛ са най-добри"? Няма тема без селяния и мазнене, има много модератори, но малко си вършат работа. Евала, момчета, че се занимавате с такъв пач, още повече евала, че търпите наглото и просташко поведение на детската градина...
Ние ги баннваме, те пак се регистрират. Ние ги баннваме по ИП, идват нови. Живеем в България.
JUSTINN

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от JUSTINN »

kyynadd написа:
koSi0 написа:Предлагам да изчистите форума от голямата тълпа селяни и мазньовци, ще стане едно много по приятно място. Няма смисъл да се бутат много хора и все пак само един спам и една простотия да се лее из форума. Колко актуални и дискутирани теми има? Има ли тема, в която да няма нещо от рода на "кога ще излезе" и "БФЛ са най-добри"? Няма тема без селяния и мазнене, има много модератори, но малко си вършат работа. Евала, момчета, че се занимавате с такъв пач, още повече евала, че търпите наглото и просташко поведение на детската градина...
Ние ги баннваме, те пак се регистрират. Ние ги баннваме по ИП, идват нови. Живеем в България.
хахахахаха закво изобщо им четете темите изобщо не им обръщаите внимание на тея нахалници ти като им обръщаш внимание тогава пишат като видят че никои не ги забелязва спират и ме е яд че има такива яд ме е че екипа се мъчи да направи патча а некакви недодялани дечковци псуват и се правят на велики а екипа се труди да направи патча :@
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от kyynadd »

Нека псуват, нека. За тяхна сметка си е. Би трябвало после на тях да им е гузно, ако имат поне някаква съвест.
Gosh0

Re: Предложения за форума и сайта

Мнение от Gosh0 »

kyynadd написа:
Ние ги баннваме, те пак се регистрират. Ние ги баннваме по ИП, идват нови. Живеем в България.
банването на ip-то е най-малкия проблем... отиваш на proxy.org и на всеки клик може различно ip да ти слага... проблема е в главите на хората...
Публикувай отговор

Обратно към “Коментари”