Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Nikitto
Мнения: 180
Регистриран на: 12 Юли 2009 09:55

Re: Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Мнение от Nikitto »

Мерси за съвета, но все пак ще видя :)
alex

Re: Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Мнение от alex »

Малко глупав въпрос ама има ли някакъв нищожен шанс някоя от игрите PES2009 или 2010 да тръгне на лаптоп Toshiba A200.
Ето какво представлява въпросния лаптоп : http://www.pazaruvaj.com/prenosimi-komp ... sanie.html
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Мнение от sv3nc3 »

alex написа:Малко глупав въпрос ама има ли някакъв нищожен шанс някоя от игрите PES2009 или 2010 да тръгне на лаптоп Toshiba A200.
Ето какво представлява въпросния лаптоп : http://www.pazaruvaj.com/prenosimi-komp ... sanie.html
PES 2009 ми върви на много по слабичка машина(верно че насича и е минимализиран екран ама се играе), така че няма да имаш проблеми.
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Мнение от trkt »

моя лаптоп е със същите параметри, почти 1:1 и 2009 ми беше всичко "OK" и ми вървеше добре на meduim графика...сега на демото на 2010 всичко ми е на "BAD" или там квото беше но пак ми върви без да ми сече изобщо на low quality така че няма да имаш проблем предполагам
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
Nikitto
Мнения: 180
Регистриран на: 12 Юли 2009 09:55

Re: Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Мнение от Nikitto »

Взех си джоистик и всички игри стават с него преди малко го испуснах ... :shake: надявам се нищо да му няма ... ето го и него ето този модел е според вас от едно испускане ще стане ли нещо?!?Да се развали нещо ... сори за глупавия въпрос ама ми е гадно щото тамън го взех!?!
ЕТО ГО - Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Мнение от MoNteSo »

Nikitto написа:Взех си джоистик и всички игри стават с него преди малко го испуснах ... :shake: надявам се нищо да му няма ... ето го и него ето този модел е според вас от едно испускане ще стане ли нещо?!?Да се развали нещо ... сори за глупавия въпрос ама ми е гадно щото тамън го взех!?!
ЕТО ГО - Изображение
Не вярвам, а и най-добре ти можеш да ни кажеш дали му има нещо.Просто го изпробвай :^)
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Мнение от trkt »

хаха споко, моя е същия, и ако нещо се изнервя докато играя е летял много далеч и нищо си му няма. вече е на 1 година някъде и е като нов...
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
Nikitto
Мнения: 180
Регистриран на: 12 Юли 2009 09:55

Re: Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Мнение от Nikitto »

trkt написа:хаха споко, моя е същия, и ако нещо се изнервя докато играя е летял много далеч и нищо си му няма. вече е на 1 година някъде и е като нов...
Мерси, много! :), ем с един приятел бяхме у нас цъкамхме пес, фифа поне 8 часа нищо му нямаше бачкаше идеално ...
Само че забелязвам и друго тея горните копчета, а смисъл L2 I R2, са ми странни такива сравнение с другите смисъл по-трудно се натискат така ли трябва да е, щото другите се натискат лесно пък тея по-трудно?Мерси предварително! :)
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Мнение от lqlqlq »

Nikitto написа: Само че забелязвам и друго тея горните копчета, а смисъл L2 I R2, са ми странни такива сравнение с другите смисъл по-трудно се натискат така ли трябва да е, щото другите се натискат лесно пък тея по-трудно?Мерси предварително! :)
Мерси предварително,ама за какво :D И така да е,и да не е няма кво да направиш.Освен ако не го отвориш не разхлабиш механизма,което не ти го препоръчвам.
Nikitto
Мнения: 180
Регистриран на: 12 Юли 2009 09:55

Re: Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Мнение от Nikitto »

lqlqlq написа:
Nikitto написа: Само че забелязвам и друго тея горните копчета, а смисъл L2 I R2, са ми странни такива сравнение с другите смисъл по-трудно се натискат така ли трябва да е, щото другите се натискат лесно пък тея по-трудно?Мерси предварително! :)
Мерси предварително,ама за какво :D И така да е,и да не е няма кво да направиш.Освен ако не го отвориш не разхлабиш механизма,което не ти го препоръчвам.
Така де ама мен въпроса ми беше към trkt, защото той има като моя джоистик и знае ... :) и затова го питам така ли трябва да са! :hi:
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Мнение от trkt »

ами, при мен са си добре, но съм играл с друг джойстик, който има "по-твърди"(в случея не Rте и Lте) копчета, и са ми казвали че са го отваряли джойстика и нищо му е нямало...така, че нищо му няма на джойстика ти, за 2-3 седмици ще им свикнеш на копчетата ;)
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
Nikitto
Мнения: 180
Регистриран на: 12 Юли 2009 09:55

Re: Pro Evolution Soccer 2010 Demo

Мнение от Nikitto »

trkt написа:ами, при мен са си добре, но съм играл с друг джойстик, който има "по-твърди"(в случея не Rте и Lте) копчета, и са ми казвали че са го отваряли джойстика и нищо му е нямало...така, че нищо му няма на джойстика ти, за 2-3 седмици ще им свикнеш на копчетата ;)
Добре, мерси! ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2010”