PES 2010 Patch!

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

PES 2010 Patch!

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

намерих един пач дето оправя екипите на английските отбори,но не знам как да го сложа в играта ,някой може ли да ми помогне ей това е пача:http://fifax.net/get/2169/
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от trkt »

теглиш си kitserver и го слагаш в папката на ПЕС-а "dt0c.img" го лагаш в kitserver\img
Връщаш се в папката на kitserver-а цъкаш на exe файла и даваш install. А "PES2010_EDIT" го копирваш в My Documents\KONAMI\pro evolution soccer 2010 или там както се казва папката на ПЕС-а
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
Nikitto
Мнения: 180
Регистриран на: 12 Юли 2009 09:55

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от Nikitto »

Ето заповядай, патча е супер - http://pes2008editing.blogspot.com/2009 ... stall.html :)
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

Nikitto написа:Ето заповядай, патча е супер - http://pes2008editing.blogspot.com/2009 ... stall.html :)
мерси много,но можеш ли да ми кажеш и как да играя с някой друг на компютъра ми,защото аз имам джойстик и клавиатура,но когато натисна vs player и пише,че трябва два контролера можеш ли да ми помогнеш?
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от trkt »

защото трябва от settings exe-то в папката на пес-а да нагласиш Controller 2 да ти е на USB Joystick
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

много ти благодаря стана!
Nikitto
Мнения: 180
Регистриран на: 12 Юли 2009 09:55

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от Nikitto »

LeVsKi FoReVeR написа:много ти благодаря стана!
Да, тамън точно щеше да ти обесня :), и аз имам джоистик HAMA BLACK, нещо такова и до ся пукахме с фр Пес, и ся след малко пак почваме много е яко особено на Мастер Лигата :)
koleliano

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от koleliano »

pa4ovete za otborite sym gi napravil ama edno drugo nemi haresva.Tova 4e kato vkaram ili mi vkarat gol nqma burno vikane ili ne6to ot sorta i nemi haresva sounda na publikata ako nqkoi nameri nqkakav patch 6e sym my mnogo blagodaren
beroefen

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от beroefen »

а бе при мен не става всичко направих както сте обяснили и като пусна някой мач всички отбори които са с нереални екипи са с екипи на ПЕС юнайтед и на екипите им е тая емблема и са едни и същи екипи.ПОМООЩ пишете как се прави или ми пишете на скайп vladbgstz
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

http://pes2008editing.blogspot.com/2009 ... stall.html тоя изтегли и на мен другия не ми ставаше и бяха с екипи на пес юнайтед.Имам още един въпрос изтеглих си едно лице на майкъл оуен,което съдържа файлове Owen_988 и Owen_4580 та искам да попитам как да го сложа в играта
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

някой ако знае да каже плс
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от MoNteSo »

717250 написа:http://downloads.gamingaccess.com/index.php?cat_id=548
гласувайте за Левски и Цска
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
In_V_isible
Мнения: 16
Регистриран на: 10 Сеп 2009 22:46

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от In_V_isible »

Здравейте! Искам да помоля за малко помощ. Търся някой прост и хубав опшън файл. Да не добавя немската лига да не прави емблемите HD(това всъщност не е проблем). Търся просто хубав опшън файл, който да ми оправи имената, емблемите и екипите и друго да не пипа. Ако някой е намерил нека постне един линк.
Мерси предварително.
ginadi

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от ginadi »

mnogo shte sum blagodaren na tozi koito mi dade link za nqkuv patch za pes 2010 koito da promenq ekipite na angliiskite otbori kakto i znamenata im i ako moje da ima nemskoto parvenstvo . i ako moje da mi kaje kak se instalira blagodarq predvaritelno
levski_vasko

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от levski_vasko »

Инсталирах PES Edit.com 2010 Patch 0.8 all in one както е по инструкциите и се промениха само имената на отборите от Английската лига (емблемите и екипите си останаха преебани)... Кво да правя?
Аре моля ви дайте некъв прост пач или опшън файл , който да ги оправя , че се изнервям вече.Мерси предварително
David_Villa
Мнения: 88
Регистриран на: 27 Сеп 2007 13:54
Местоположение: Пловдив

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от David_Villa »

levski_vasko написа:Инсталирах PES Edit.com 2010 Patch 0.8 all in one както е по инструкциите и се промениха само имената на отборите от Английската лига (емблемите и екипите си останаха преебани)... Кво да правя?
Аре моля ви дайте некъв прост пач или опшън файл , който да ги оправя , че се изнервям вече.Мерси предварително
провай като влезнеш в EDIT цакни на LOAD после YES и така на татък.. и виж дали няма да стане... ;) ;)
Изображение
levski_vasko

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от levski_vasko »

Е аз намерих некви опшън файлове и се оправих, всичко е на 6 :)
Martin

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от Martin »

Може ли някой ми даде линк за PES 1.1 защото има някои патчове, които не тръгват на 1.0?
miroy

Re: PES 2010 Patch!

Мнение от miroy »

моля ви дайте ми някакъв пач за ПЕС 2010 С НЕМСКОТО ПЪРВЕНСТВО ! МНОГО ВИ МОЛЯ !
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2010”